فصل پنجم Gotham: دیوید مازوز نوید مبارزه با جوکر و پوشیدن لباس بتمن را داد

فصل چهارم سریال Gotham در حالی به پایان رسید که شهر گاتهام در آتش می سوخت و از بقیه دنیا جدا شده بود. راس الغول و جرمایا والسکا در پایان فصل با هم متحد شده بودند تا با چند انفجار عظیم پل های ارتباطی بین گاتهام و شهرهای دیگر را تخریب کنند. این بخش از داستان اقتباسی بوده از کمیک های no man’s land (سرزمین هیچکس) که طی آن گاتهام تبدیل به یک شهر جدا از دنیا می شود؛ حال شهری است که در آن بزرگ ترین جنایتکاران قدرت را به دست گرفته اند و همه سعی دارند خودشان پادشاه شوند. در این میان عده ای هستند که می توانند شهر را نجات دهند؛ جیم گوردون و بروس ویس به همراه تعدادی محدود قهرمان که سعی می کنند صلح را به گاتهام بازگردانند.

وقتی که فصل پنجم Gotham به پایان برسد، بروس وین بیشتر از همیشه به بتمن شدن نزدیک تر شـده است. این سریال یک وظیفه بزرگ را بر دوش میکشد؛ نمایش زندگی بروس وین از لحظه مرگ پدر و مادرش تا لحظه ای که لباس خفاشی بتمن را می پوشد و بعنوان یک قهرمان تاریک پا به خیابان های شهر مورد علاقه خودش می گذارد. با پایان یافتن فصل چهارم آینده آن در هاله ای از ابهام قرار داشت، اما شبکه فاکس Gotham را برای فصل پنجم تمدید کرد تا داستان را به یک نتیجه مطلوب برساند، سپس فاش شد که این قرار است آخرین فصل سریال باشد و در تنها ۱۰ اپیزود روی آنتن خواهد رفت. با پایان یافتن فصل پیش رو، سریال گاتهام به وظیفه خودش عمل کرده است.

همچنین بخوانید: و اما واکنش ستاره Gotham به جمله “لعنت به بتمن” تریلر سریال Titans

با این حساب وقتی پایان کلی از راه برسد، بروس وین با نقش آفرینی دیوید مازوز می تواند در نهایت لباس بتمن را بر تن کند، اتفاقی که طرفداران سریال پنج سال است منتظر وقوع آن هستند. اما یک سوال مهم در همین ارتباط وجود دارد؛ آیا فقط بروس لباس بتمن را می پوشد و سریال به پایان می رسد، یا اینکه شاهد مبارزات او بر ضد جنایتکاران شهر هم خواهیم بود؟

فصل پنجم Gotham

طی یک گفتگو با TVLine در همایش کامیک-کان سن دیگو، این بازیگر جوان فاش کرد که بعد از بودن در خط های داستانی مختلف طی چهار سال گذشته، بروس وین حالـا در نهایت قرار است با بزرگ ترین شرورهای سریال درگیر شود. مازوز در این مورد گفت: “او قرار است با بعضی از شرورهایمان که می شناسیم روبرو شود…” او سپس اشاره کرد که دشمنان بروس قرار است “بعضی از نام های بزرگ” سریال باشند. وقتی کلمه نام های بزرگ را می شنویم، ناخودآگاه به یـاد جوکر و پنگوئن می افتیم!

همچنین بخوانید: ستاره سریال Gotham می گوید فصل پنج فقط ۱۰ اپیزود دارد!


از این ستاره جوان سوال شد آیا سازندگان سریال او را آگاه کرده اند که در نهایت لباس بتمن را بر تن خواهد کرد یـا نه؟ مازوز با زدن یک لبخند گفت که باید صبر کنیم تا خودمان مشاهده کنیم. او بیشتر از این نتوانست توضیح دهد چون اجازه انجام چنین کاری را ندارد. ولی ما انتظار داریم که حداقل در چند اپیزود پایانی Gotham شاهد حضور شوالیه تاریکی باشیم، ولی واقعا نمی توانیم با اطمینان بگوییم که خفاش شب های تاریک گاتهام برای نجات شهر خواهد آمد یا نه!!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.