تصویری جدید از شخصیت های اصلی فصل پنجم سریال Gotham

بدون شک می توانیم ادعا کنیم که Gotham (گاتهام) یکی از مورد انتظارتریـن سریالهای سه ماهه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی است؛ ما زمستان امسال می توانیم به تماشای آخرین فصل از این سریال تماشایی بنشینیم و شاهد ظهور شوالیه تاریکی باشیم. این فصل احتمالا هیجان انگیزترین فصل Gotham طی پنج سال گذشته است!

حال از آنجا که مدت زمان چندان زیادی تا شروع پخش فصل پنجم باقی نمانده، شبکه Fox اقدام به انتشار یک تصویر از شخصیت های اصلی سریال کرده است. فصل پایانی به نام Gotham: Legend of the Dark Knight (گاتهام: افسانه شوالیه تاریکی) شناخته می شود و به نمایش تلاش های جیم گوردون (با نقش آفرینی Ben McKenzie) برای نجات شهر می پـردازد؛ بعد از اینکه جروم با بمب های خودش گاتهام را رسما از بقیه دنیا جدا کرد، حالا شرورهای مختلف کنـترل شهر را به دست گرفته اند و جیم به نوعی تبدیل به آخرین امید شهر شده است.

همانطور که عنوان فصل تایید می کنـد، طرفداران شاهد تبدیل بروس وین (با نقش آفرینی David Mazouz) به شوالیه تاریکی خواهند بود؛ در حقیقت ما اکنون پنج سالی است که منتظر وقوع این اتفاق و ظهور بتمن هستیم، اما حالا زمان انتظار کشیدن به پایان رسیده و بزودی مرد خفاشی کار خودش را آغاز خواهد کرد. اما از بخش های جالب فصل پایانی ظهور شخصیت های شرور جدید در گاتهام است، از جـمله بین (با بازی Shane West) که از دشمن های بسیار مشهور بتمن می باشد.

همچنین بخوانید| تاریخ شروع پخش فصل پنجم سریال Gotham اعلام شد؛

Gotham

تصویر تازه منتشر شده به نمایش شخصیت های اصلی فصل پنجم می پردازد، که نشان می دهد بعضی از شخصیت ها قرار است ظاهر متفاوتی نسبت به گذشته داشته باشند. از راست به چپ می توانیم پنگوئن معروف (با بازی Robin Lord Taylor)، ادوارد نیگما مشهور به ریدلر (Cory Michael Smith)، هاروی همکار قدیمی جیم (Donal Logue)، جیم گوردون و بروس وین، آقای فاکس (Chris Chalk)، سلینا کایل جوان (Camren Bicondova)، آلفرد پنی‌ورث (با بازی Sean Pertwee) و باربارا کین را مشاهده کنیم.

طی چهار فصل گذشته، سریال Gotham بسیاری از بزرگ ترین دشمنان بتمن را معرفی کرد اما با یک تفاوت بزرگ؛ این بار گوردون کسی است که جلوی آنها را می گیرد، البته چند شرور بزرگ هم باقی مانده که بتمن باید ظهور کند و آنها را شکست دهد. پنگوئل (Robin Lord Taylor) و ریدلر (Cory Michael Smith) دو نفر از بزرگ ترین شرورهایی هستند که از همان ابتدا بخش مهمی از خط داستانی سریال بوده اند. حال چشم همه به بروس وین دوخته شده تا بلاخره لباس خفاشی خودش را بر تن کند و تبدیل به شوالیه تاریکی شود.

شبکه FOX اولین اپیزود از فصل پنجم را در تاریخ ۳ ژانویه ۲۰۱۹ (مصادف با پنجشنبه ۱۳ دی سال ۹۷) روی آنتن خواهد برد. در کنار تایید تاریخ شروع پخش، FOX همچنین تایید کرده که تعداد اپیزودهای فصل پنجم ۱۲ خواهد بود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.