قهرمان ها و شرورها در تصویر جدید از سریال Gotham

طـرفداران مجموعه Gotham قرار است در فصل پایانی این سریال موفق به مشاهده لباس ابرقهرمانی بروس وین شونـد؛ اتفاقی که سالهاست منتظر وقوع آن هستیم، البته بی صبرانه. حال، یک تصویر جدید هم از این سریال منتشر شده که تایید می کند بروس در فصل پیش رو واقعا تبدیل به شوالیه تاریکی خواهد شد؛ باید اشاره کنیم که Gotham از مورد انتظارترین سریال های سال ۲۰۱۹ میلادی است.
 

این تصویر طی روز گذشته توسط Gotham Hub در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته شد، که در آن می توانیم تعدادی از شخصیت های اصلی این سریال را کنـار هم مشاهده کنیم، از جمله خود بروس وین. در این تصویر به نظر می رسد که بروس وین لباس بتمن را بر تن کـرده است، البته نه لباس کامل این قهرمان را. البته هنوز اطلاعی از ظاهر نسخه نهایی لباس نداریم، پس باید کمی بیشتر صبر کنیم.

همچنین بخوانید | تریلر فصل پنجم Gotham منتشر شد؛ بین به گاتهام می آید

دیوید مازوز، ستاره اصلی مجموعه تلویزیونی Gotham، به تازگی طی اظهارات خودش بطور رسمی تایید کرده که در فصل نهایی این سریال ما بروس وین جوان را در لباس شوالیه تاریکی خواهیم دید که می تواند یک اتفاق خیلی جالب برای طرفداران بتمن باشد، مخصوصا آنهایی که سالهاست منتظر حضور این ابرقهرمان در قاب کوچک هستند؛ حال آرزوی آنها به لطف سریال Gotham تبدیل به واقعیت می شود.

گاتهام فصل 5

فصل جدید سریال Gotham قرار است برداشتی – مثل همیشه – نچندان مستقیم از رویداد کمیک بوکی No Man’s Land باشد، که در سال ۱۹۹۹ شاهد انتشار آن بودیم؛ در این قوس داستانی به دنبال یک زلزله مهیب دولت کنترل خودش بر روی گاتهام را از دست می دهد و شهر به دست خلافکاران و جنایتکاران می افتد. اما در نسخه تلویزیونی، با کمی تغییر بجای زلزله شاهد تخریب شهر به دست یک شرور شبیه به جوکر بودیم، جرمایا والسکا، که با دسیسه های خودش باعث جدا شدن گاتهام از مابقی دنیا شد.

همچنین بخوانید | در فصل پنجم Gotham هیچکس امنیت جانی ندارد!

هنوز تاریخ دقیق بطور اعلام نشده، اما انتظار می رود که اوایل سال ۲۰۱۹ موفق به تماشای فصل نهایی این سریال شویم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.