تریلر فصل پنجم Gotham منتشر شد؛ بین به گاتهام می آید

اولین تیزر از فصل پنجم Gotham (گاتهام) منتشر شد، که تایید می کند بروس وین و جیم گوردون برای پاکسازی گاتهام باید مشکلات خیلی خیلی، و خیلی زیادی را پشت بگذارند. شبکه Fox با تولید این سریال به ما این امکان را داد تا کاوشی داشته باشیم در زمانی که هنوز شخصی به نام بتمن در شهر گاتهام ظهور نکرده است. اوایل برای همه سوال ابرنگیز بود که شبکه چطور می خواهد شخصیت های مشهور کمیک های بتمن را وارد سریال کند بدون اینکه خود بروس وین در مرکز حوادث باشد. با وجود اینکه بروس وین جوان آغازکننده و پایان دهنده داستان سریال است، تمرکز بر روی گوردون قرار دارد.

سریال Gotham در حال حاضر جزو محدود سریال هایی می باشد که به خاطر دارد یک نمایش کمیک بوکی است؛ اما نویسندگان و سازندگان این سریال خودشان را خیلی زیاد به کتاب های مصور بتمن نچسبانده اند، در عوض، از شخصیت های مرتبط با بتمن برای خلق دنیای اختصاصی خودشان استفاده کنند — دلیل تفاوت آشکار شخصیت های Gotham با نسخه کمیک بوکی شان هم دقیق همین است. اما طی این سالها آنها خیلی از قوس های داستانی کمیکی را برای وقایع سریال مورد اقتباس قرار دادند، مثلا برای فصل پنجم Gotham از کمیک های No Man’s Land الهام گرفته اند. در فصل پایانی، شهر گاتهام که از مابقی دنیا جدا شده به بخش های مختلفی تقسیم می شود، که بیشتر آنها هم توسط گروه های خلافکار مدیریت می شوند، مثلا یک منطقه در اختیار پلیس قرار دارد.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع پخش فصل پنجم گاتهام احتمالا فاش شده است

لحظاتی بعد از شروع بکار پنل سریال Gotham در همایش کامیک کان نیویورک (NYCC 2018)، تایید شد که شین وست (سریال Nikita) قرار است شخصیت بین را در فصل پنجم به تصویر بکشد [قبلا گزارش ها خبرها از حضور پدر بین داده بودند]، شبکه FOX نیز اولین تیزر تریلر از فصل پیش رو را به اشتراک گذاشت تا ما نخستین نگاه خودمان را به گاتهام جدید داشته باشیم. این تیزر نوید یک فصل مهیج و تماشایی را به ما می دهد:

بخش زیادی از این تریلر نگاهی دوباره دارد به حوادث گذشته سریال که جهت یادآوری بد نیست، اما بخش جالب آن جایی است که عدد ۲۰۱۹ نمایان می شود و صحنات فصل پنجم به نمایش در می آیند. همانطور که خودتان دیدید گاتهام این بار واقعا در حال سقوط است و همه چیز به قهرمان های باقی مانده بستگی دارد. این تریلر تایید می کند که پلیس گاتهام مثل همیشه هیچ قدرتی ندارد، بنابراین گوردون و باید فکری به حال شهر بکنند.

همچنین بخوانید | در فصل پنجم گاتهام هیچکس امنیت جانی ندارد!

تاریخ شروع پخش فصل پنجم Gotham طی همایش فاش نشد متاسفانه، اما می دانیم که سازندگان سریال برای پایان چیزی بزرگ را تدارک دیده اند. در حال حاضر ضبط صحنات بیشتر بازیگران به پایان رسیده، اما ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی اپیزود پایانی هنوز نوشته نشده است، که طی پنل سریال در NYCC 2018 فاش شد.

فعلا اطلاعات بیشتری در دسترس نیست…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.