فیلم Green Lantern Corps چیزی را بازآفرینی می کند که طرفداران ﺩﯼﺳﯽ می دانند

0

حتما طی این چند روز از خودتان پرسیده اید “در میان این هیاهو چه خبر از فانوس سبز؟” خب، خبر اینجاست: جف جانز طی یک مصاحبه در همایش کامیک-کان ۲۰۱۸ از فیلم سینمایی Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز) بعنوان یک “تصویرسازی مجدد کامل” یاد کرد. او طی این مصاحبه به برنامه های خودش برای این فیلم به شدت مورد انتظار اشاره نمود؛

در ماه ژوئن بود که شنیدیم جانز از جایگاه خودش در کمپانی DC Films کنار رفته است، اما در عوض به کاری که در انجام آن استاد است بازگشت، و در همایش کامیک-کان امسال او اطلاعات خیلی زیادی را در ارتباط با کمیک بوک ها، سریال ها و فیلم های بعدی ﺩﯼﺳﯽ فاش کرد. یکی از کارهایی که او این روزها مشغول انجام آن می باشد، نگارش یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ برای فیلم سینمایی Green Lantern Corps است.

همچنین بخوانید: اولین «کی آرت» از سریال Stargirl سرویس DC Universe منتشر شد

آقای جانز طی همایش کامیک-کان صحبتی داشت با رسانه IGN، او اشاره کرد که این ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ هنوز در اولین مراحل نگارش قرار دارد. او گفت “من امیدوارم یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ تحویل دهم که وارنر بروس دوست داشته باشد و ﺩﯼﺳﯽ آن را پسند کند و آنها بخواهند آن را بسازند… قرار است اساطیر را گرامی بدارم و از یک راه متفاوت آن را نوسازی کنم…” جانز این فیلم را با بازراه اندازی “DC Rebirth” کمیک های Green Lantern Corps خودش مقایسه کرد و از آن بعنوان “دوباره تصویرسازی کامل” یاد نمود.

فیلم سینمایی Green Lantern Corps از سال ۲۰۱۵ در حال توسعه است، زمانی که هنوز صحبت از شکست های فیلم Green Lantern 2011 در گیشه بود و وارنر بروس فاش کرد که قصد دارند این فرانچایز را دوباره روی کار بیاورند. این فیلم در اصل قرار بود سال ۲۰۲۰ اکران شود، اما این تاریخ چندان منطقی به نظر نمی رسید، البته تا زمانی که جانز برای نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ روی کار آمد و متوجه شدیم قضیه واقعا جدی است. جانز از شخصیت های خیلی مهم ﺩﯼﺳﯽ می باشد و دخالتش در تولید فیلم سینمایی Green Lantern Corps می تواند یک مزیت برای DC Films محسوب شود.

همچنین بخوانید: نام ﺷﺨﺼﯿﺖهای اصلی فیلم Green Lantern Corps بطور رسمی فاش شدخب، اگر اوضاع خوب پیش برود این ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ تا همین چند ماه آینده تکمیل می شود، وارنر بروس اگر به آن چراغ سبز نشان دهد می توانند تولید را اواسط سال ۲۰۱۹ آغاز کنند و در نهایت فیلم سینمایی Green Lantern Corps را اواخر سال ۲۰۲۰ روی پرده ببرند.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.