سریال ابرقهرمانی Green Lantern و آنتولوژی Strange Adventures توسط HBO Max ساخته می شوند؛

گرگ برلانتی، مغز متفکر پشت دنیای اشتراکی Arrowverse، قرار است به کاوش درون دنیای ابرقهرمان های ﺩﯼﺳﯽ ادامه می دهد؛ این تهیه کننده پرکار و مشهور که سریال هایی مثل Arrow و The Flash را خلق کرده، همین حالا مشغول کار بر روی دو سریال ابرقهرمانی جدید برای سرویس استریم جدید کمپانی WarnerMedia که HBO Max نام دارد است؛ یک سریال آنتولوژی ابرقهرمانی به نام Strange Adventures و یک سریال که با الهام از فانوس سبز (Green Lantern) ساخته می شود.

سریال Strange Adventures (ماجراهای عجیب) قرار است شخصیت های مختلفی را از سراسر کتاب های مصور ﺩﯼﺳﯽ به زندگی بیاورد، این سریال با اپیزودهای یک ساعته خودش کاوشی خواهد داشت در قصه هایی اخلاقی درباره زندگی متقاطع نامیراها و ابرانسان ها. در مورد این سریال همین مقدار اطلاعات منتشر شده که با وجود کم بودنش به لطف آن تا حدودی متوجه شدیم که باید انتظار چه چیزی را بکشیم، ولی در مورد سریال Green Lantern هنوز هیچ چیز خاصی فاش نشده و فقط می دانیم که واقعا قرار است ساخته شود، که همین هم واقعا خبر خوب و هیجان انگیزی محسب میگردد.

همچنین بخوانید | افتتاح سرویس استریم HBO Max هیچ تاثیری بر روی DC Universe نخواهد داشت؛

آقای برلانتی در مورد این سریال ها گفته که هر دوی آنها که محصول اختصاصی ﺩﯼﺳﯽ هستند برای سرویس استریم HBO Max ساخته می شوند و شبیه به هیچکدام از سریال هایی که تاکنون در تلویزیون ساخته شده نیستند. او در مورد Strange Adventures گفت “یک سریال آنتولوژی از داستان های پندآگین که وقایع آن در دنیایی اتفاق می افتد که در آن انسان های ابرقدرت حضور دارند، و این قول داده می شود که بزرگ ترین سریال تاکنون ساخته شده توسط ﺩﯼﺳﯽ باشد…” و در مورد Green Lantern هم گفت که “ما قرار است با مجموعه تلویزیونی فانوس سبز به فضا برویم، ولی در حال حاضر نمی توانم اطلاعاتی را در مورد آن فاش کنم.

سریال فانوس سبز

باید اشاره کنیم این اولین باری نیست که برلانتی بر روی یک پروژه فانوس سبز کار می کند، چرا که او و مارک گوگنهایم تهیه کننده سریال Arrow با همکاری هم فیلم Green Lantern محصول ۲۰۱۱ با بازی رایان رینولدز را نوشتند، البته نتیجه این همکاری اثری به شدت ناامیدکننده بود، این فیلم در گیشه شکستی عجیب خورد. در حال حاضر، برلانتی ۹ سریال ابرقهرمانی لایو-اکشن در تلویزیون دارد؛ Arrow (کماندار)، The Flash (فلش)، Supergirl (سوپرگرل)، DC’s Legends of Tomorrow (افسانه های فردا)، Batwoman (زن خفاشی) و Black Lightning (رعد سیاه) که روی آنتن شبکه The CW می روند، و Titans (تایتان ها)، Stargirl (دختر ستاره ای) و Doom Patrol (دووم پاترول) که توسط سرویس استریم DC Universe منتشر می شوند — و حالا دو سریال دیگر هم به این لیست اضافه می شود، بعد از اینکه Arrow حذف شد.

همچنین بخوانید | پدرو پاسکال چه نقشی در فیلم Wonder Woman 2 ایفا می کند؟

البته، برلانتی همزمان مشغول کار بر روی سریال Superman & Lois (سوپرمن و لوئیس) و همچنین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف Arrow با بازی کاترین مک‌نامارا، کیتی کسیدی و جولیانا هارکیوی است، که هر دو آنها جزو Arrowverse هستند و قرار است توسط The CW پخش شوند؛ با این حساب، برلانتی هم اکنون چهار سریال در دست توسعه دارد. در نهایت باید اشاره کنیم که ظاهرا HBO Max قصد دارد خودش را برای رقابت با سرویس استریم دیزنی آماده کند و دو سریال Strange Adventures و Green Lantern تازه شروع ماجرا هستند…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.