اولین تریلر رسمی فیلم ترسناک The Grudge 2020 محصول سونی

سونی اولین تریلر رسمی از فیلم ترسناک و دلهره آور The Grudge را منتشر کرد، یک ریبوت درجه بزرگسال به تهیه کنندگی سم ریمی (Spider-man) که قرار است فرانچایز کینه را احیا کنـد. این فیلم بعد از اینکه چند سالی را در جهنم توسعه گذراند و چند باری تاریخ اکرانش تغییر کرد، حالا قرار است در اولین روزهای سال ۲۰۲۰ راهی گیشه شود. نیکولاس پشه کسی است که Grudge 2020 را جلوی دوربین برده، فیلمسازی که پیش از اینکه فقط تجربه کارگردانی و نگارش فیلم های The Eyes of My Mother (چشم های مادر) و Piercing را داشته است.

در مورد داستان این فیلم می توانیم بگوییم که خود پشه The Grudge را بعنوان اثری جنایی در سبک Se7en توصیف کرده است، این فیلمساز اثر جدیدش را با همکاری جف بالر (The Prodigy و Pet Sematary) نوشته. در این فیلم، آندره‌آ ریسبرو (فراموشی ۲۰۱۳) یک گارآگاه جوان و مجرد را به تصویر کشیده که طی تحقیقات بر روی یکی از پرونده های جنایی خودش پا به خانه ای می گذارد که درگیر نفرین کینه شده است. در خلاصه داستان رسمی آمده که “ یک مادر مجرد و یک کارآگاه جوان به نام مالدون، متوجه می شود که خانه ای در حومه شهر توسط یک روح انتقامجو نفرین شده، این روح به تمام کسانی که وارد خانه شوند مرگی وحشتناک را تقدیم می کند. حال، او باید برای نجات خودش و پسرش تلاش کند، چون ارواح شیطانی از خانه ای نفرین شده در همسایگی او در پی شکار وی هستند…

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فیلم ترسناک The Grudge 2020 داریم؛

حال، با توجه به اینکه مدت زمان خیلی زیادی تا شروع اکران ریبوت به شدت مورد انتظار The Grudge باقی نمانده، و این اواخر هم اولین تصاویر و پوسترهای رسمی آن منتشر شده اند، انتظار می رفت که اولین تریلر همین روزها از راه برسد. و حالا Sony Pictures نیز با انتشار یک تریلر جالب و تماشایی بطور رسمی استارت تبلیغات برای فیلم جدیدش را زده است:

video

همانطور که قبلا هم اشاره کرده ایم، Grudge 2020 یک ادامه برای فیلم های قبلی نیست، یا مثلا بازسازی یکی از آنها، بلکه هدف از ساختن این فیلم ریبوت کردن فرانچایز کینه بوده، البته بدون اینکه آسیبی به میراث این مجموعه زده شود. پشه این فیلم را بعنوان یک عنوان وابسته به دنیای کینه ساخته است، یعنی اینکه وقایع آن در دنیایی مشابه با فیلم Grudge 2004 اتفاق می افتد، و حتی حوادث فیلم درست در سال ۲۰۰۴ رخ می دهند؛ فقط این بار، یک شهر کوچک آمریکایی بعنوان مرکز حوادث فیلم انتخاب شده، بجای ژاپن که محل وقوع اتفاق های نسخه ۲۰۰۴ بود.

همچنین بخوانید | پوستر ریبوت The Grudge (کینه) از راه رسید؛

از ستاره های این فیلم می توانیم به بتی گیلپین (سریال GLOW)، آندره‌آ ریسبرو (فیلم Oblivion)، لین شی (Dead End و Insidious)، دمیان بیچیر (The Hateful Eight و The Nun)، جان چو (سریال The Exorcist)، استفنی سای، تارا وستوود و ویلیام سدلر (رستگاری در شاوشنک) اشاره کنیم. فیلم سینمایی The Grudge در تاریخ سوم ژانویه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۳ دی ۹۸) راهی گیشه می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline