پوستر ریبوت The Grudge (کینه) از راه رسید؛

طی چند سال اخیر فیلم های ژانر ترس موفقیت های زیادی را در سینما کسب کرده اند، هم فیلم های جدید و هم فیلم هایی که ریبوت عناوین قدیمی بوده اند. بدون شک پرچمدار موفق ها IT 2017 (آن) بوده، فیلم های دیگری مثل Get Out (برو بیرون) و Us (ما) یا Annabelle Comes Home (آنابل به خانه می آید)، و The Nun (راهبه)، همچنین A Quiet Place (مکان آرام) و Halloween 2018 (هالووین) هم موفقیت های تجاری و هنری کسب کردند. به همین دلیل، عناوین ژانر ترس اکنون جایگاه خاصی در هالیوود دارند، چون معمولا مورد توجه قرار می گیرند و موفق میشوند. حال یکی از فیلم های خیلی مورد انتظار ترسناک، رببوت The Grudge (کینه) است که اکنون صاحب یک پوستر شده.

به دنبال انتشار پوسترش هفته گذشته در کامیک کان نیویورک (New York Comic Con 2019)، این پوستر اکنون بطور رسمی و بصورت آنلاین منتشر شده تا به طرفداران نوید یک فیلم ترسناک و دلهره آور را بدهد. این فیلم یک بازسازی یا ادامه نیست و از نظر داستانی ارتباطی با فیلم های قبلی The Grudge ندارد، بلکه داستانی کاملا جدید را روایت می کند که وقایع آن درست همزمان با اتفاق های فیلم ۲۰۰۴ رخ می دهد.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به ریبوت سینمایی The Grudge؛ چهره جدید وحشت!

حوادث ریبوت The Grudge در آمریکا اتفاق می افتد، اما نسخه ۲۰۰۴ طرفداران را به ژاپن برده بود، با نقش آفرینی سارا میشل گلر. ولی بطور کل، در فیلم های سری کینه شخصیت اصلی طی حوادث فیلم با یک نفرین فراطبیعی سر و کلمه می زند؛ نفرینی که به وجود آمدن آن دو علت عمده دارد، هنگامی که فردی با خشم شدید می‌میرد یا با غصهٔ فراوان. کسانی که با این قدرت ماوراالطبیعهٔ کُشنده مواجه می‌شوند می‌میرند و به شکل همین نفرین دوباره متولد می‌شوند، این کینه از یک قربانی به قربانی دیگر منتقل می شود و همچنان ادامه می‌یابد.

The Grudge 2020

آندره‌آ ریسبرو (مندی ۲۰۱۸) ستاره اصلی این فیلم است، او در نقش یک کارآگاه ظاهر شده که در شهر خودش مشغول کار بر روی یک پرونده قتل عجیب می باشد. این تحقیقات، در نهایت او را به خانه ای می رساند که با نفرین کینه روبرو شده است. نیکلاس پشه (The Eyes of My Mother و Piercing) کسی است که این فیلم ترسناک را نوشته و کارگردانی کرده، بر پایه یک فیلمنامه نوشته جف بالر (Pet Sematary 2019). ریبوت کینه قرار است در تاریخ ژانویه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۳ دی ماه سال جاری) پا به گیشه بگذارد.

همچنین بخوانید | فاز تولید فیلم A Quiet Place 2 به پایان رسید؛ کارگردان تایید کرد

ریبوت Grudge اثری کاملا متفاوت نسبت به فیلم های قبلی این سری است، اما کارگردان این فیلم به مردم اطمینان داده که اثر جدیدش هیچ آسیبی به میراث فرانچایز کینه نخواهد زد، بطوری که طرفداران می توانند هنوز هم از تماشای فیلم های قبلی لذت ببرند. این فیلمساز تایید کرده که از نظر زمانی، وقایع ریبوت همزمان با اتفاق های نسخه ۲۰۰۴ رخ می دهد، فقط در این فیلم بجای اینکه به توکیو بروند یک شهر کوچک آمریکایی را برای وقوع حوادث انتخاب کرده اند.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.