ریبوت The Grudge صاحب عنوان و یک تصویر رسمی شد؛ اطلاعات جدید

آمریکایی ها در سال ۲۰۰۴ موفق به تماشای فیلم ترسناک The Grudge (کینه) شدند، که استارت یک فرانچایز مشهور و موفق را زد که در اصل بر پایه فیلم هایی ژاپنی با نامی مشابه ساخته شده بود و یک بازسازی آمریکایی محسوب می شد. در کنار The Grudge، فیلم هایی مثل The Ring (حلقه)، Pulse (نبض) محصول ۲۰۰۶ و Dark Water (آب سیاه) هم با فضای ماوراطبیعی داستانی خودشان مورد توجه قرار گرفتند و جزو موفق ترین های ژانر ترس در اولین دهه از قرن بیست و یکم بودند.

در حالی که نسخه ۲۰۱۷ فیلم ترسناک Ring (تحت عنوان Rings) شکست خورد، نسبت به قسمت های قبلی به فروش چندان بالایی دست پیدا نکرد [۸۳ میلیون دلار] و از نظر هنری هم حرفی برای گفتن نداشت، و همه را ناامید کرد، نسخه ریبوت The Grudge قرار است سال آینده پا به گیشه بگذارد و فرانچایز را طی سالهای آینده رهبری کند، که انتظار داریم سری کینه را به روزهای اوج خودش بازگرداند. این فیلم قبلا با عنوان Grudge شناخته می شد، ولی یک تصویر از پشت صحنه آن منتشر شده که تایید می کند مانند اولین فیلم، The Grudge نام دارد.

همچنین بخوانید | دو کمپانی Blumhouse و Mattel برای تولید فیلم ترسناک Magic 8 Ball متحد می شوند؛

در کنار تایید عنوان رسمی، تصویری که از این ریبوت منتشر شده به ما کمک می کند تا نیم نگاهی به این فیلم ترسناک داشته باشیم. در تصویر می توانیم شخصیت آندره‌آ ریسبرو (فراموشی، نبرد دو جنس) را در مقتبل شخصیت ویلیام سدلر (رستگاری در شاوشنک، مرد آهنی ۳) مشاهده کنیم. این فیلم توسط Nicolas Pesce (چشم های مادر) کارگردانی شده و قرار است در سال ۲۰۲۰ پا به گیشه بگذارد.

The Grudge 2020

در نسخه قبلی The Grudge ما شاهد حضور ﺳﺎﺭﺍ ﻣﯿﺸﻞ ﮔﻠﺮ (ﺑﺎﻓﯽ ﻗﺎﺗﻞ ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡﻫﺎ)، ﺟﯿﺴﻮﻥ ﺑﻬﺮ (Roswell) و ﺑﯿﻞ ﭘﻮﻟﻤﻦ (روز استقلال) در نقش های اصلی فیلم بودیم. قسمت اول این فیلم بـا بودجه ۱۰ میلیون دلاری ساخته شد و در گیشه بین المللی بـه فروش ۱۸۸ میلیون دلاری دست یافت، ادامه آن — The Grudge 2 – در سال ۲۰۰۶ روی پرده رفت، اما عملکرد خوبی نداشت، با بررسی های ضعیف روبرو شد و در گیشه هم خیلی کم فروخت، تنها ۷۰ میلیون دلار. نهایتا قسمت سوم فیلم Grudge مستقیما روی DVD منتشر شد و به دست طرفداران رسید. حال چشم طرفداران به ریبوت The Grudge 2020 دوخته شده تا شاید فیلمی درخور این فرانچایز باشد.

همچنین بخوانید | فیلم ترسناک Brightburn با شکست تجاری روبرو نشده (با وجود شروع ضعیف)

فیلم اصلی روایتگر داستان مردی بود که خانواده خودش را به قتل می رساند، وقتی متوجه می شود همسرش عاشق مرد دیگری شده است. اما ارواح این خانواده خیلی قدرتمند هستند، آنها از گور برمیخیزند تـا قاتل خودشان را شکار کنند. این اتفاق باعث خلق یک طلسم می شود و هر کسی که در این خانه زندگی کند را مورد خطر قرار می دهد. اما فیلم جدید قرار است خیلی نسبت به قبلی ها متفاوت باشد، ولی قرار نیست لطمه ای میراث فرانچایز وارد کنند؛ بنابراین یک سری شباهت های کلیدی با فیلم های قبلی خواهد داشت.

ﺁﻧﺪﺭﻩﺁ ﺭﯾﺴﺒﺮﻭ (فراموشی ۲۰۱۳) و ﺩﻣﯿﺎﻥ ﺑﯿﭽﯿﺮ (که ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺎﺯﯼ ﺩﺭ ﻓﯿﻠﻢ ﯾﮏ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﻬﺘﺮ ﻧﺎﻣﺰﺩ ﺟﺎﯾﺰﻩ ﺍﺳﮑﺎﺭ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮ ﻧﻘﺶ ﺍﻭﻝ ﻣﺮﺩ ﺷﺪ) دو ستاره اصلی ریبوت The Grudge هستند. از دیگر بازیگران هم می توانیم به Betty Gilpin (سریال Glow)، جکی ویور (جعبه پرنده، قلمرو حیوانات)، جان چو (پیشتازان فضا)، ویلیام سدلر (رستگاری در شاوشنک)، فرانکی فیزن (سکوت بره ها)، و Tara Westwood اشاره کنیم. فیلم سینمایی The Grudge قرار است در تاریخ ۳ ژانویه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۳ دی مـاه ۹۸) پـا به گیـشه بگذارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.