اخراج جیمز گان می تواند بر روی Avengers 4 هم تاثیر بگذارد!

ما همواره مارول استودیوز را برای برنامه ریزی دقیق و آینده بینی رئسای آن می شناسیم، بطوری که دنیای سینمایی اختصاصی این استودیو همیشه با برنامه و بدون مشکل به سمت جلو حرکت کرده است؛ در حالی که فرانچایزهایی مثل DCEU (ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ) پروژه های بلاتکلیف بسیاری دارند، MCU (دنیای سینمایی مارول) همیشه یک برنامه دقیق برای حداقل ده سال آینده در اختیار دارد. ولی بعد از اخراج شدن جیمز گان توسط کمپانی دیزنی، حالا فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان) که قرار بود دور و حوالی ۲۰۲۰ پا به گیشه بگذارد “فعلا” از لیست فیلم های مارول خط خورده و طبق صحبت های دیو باتیستا، این تاخیر حتی می تواند بر روی Avengers 4 هم تاثیرگذار بـاشد.

تولید فیلم سینمایی Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان جلد سوم) در اصل قرار بود اوایل سال آینده میلادی آغاز شود، اما اواخر تیر مـاه بود که دیزنی جیمز گـان را از این پروژه اخراج کـرد؛ ظاهرا گان یک دهه قبل درباره موضوعی نامناسب چند توییت زد، مدتی قبل به لطف طرفدارانِ ناطرفدار این قضیه برای کمپانی حساس دیزنی فاش شد و به دنبال آن جیمز گان را از پروژه GOTG 3 اخراج کردند. سپس این نظریه به میان آمد که استودیو قصد دارد از ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ نوشته شده توسط گان استفاده نکند، اما دیزنی تایید کرد که نام گان در تیتراژ بعنوان نویسنده ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ باقی خواهـد مانـد — البته بدون شک با روی کار آمدن کارگردان جدید تغییراتی در ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ اعمال خواهد شد.

همچنین بخوانید: ریشات ها پلنگ سیاه و واکاندای بیشتری را به Avengers 4 اضافه کرده؛ طبق گزارش ها

چند روز قبل بود که تایید شد سرانجام شروع تولید Guardians Of The Galaxy Vol. 3 به تعویق افتاده است، چون فعلا کارگردانی ندارد و کمپانی باید در پی یک شخص جدید باشد. با این حساب، GOTG Vol. 3 اکنون یک فیلم فاقد تاریخ شروع تولید و اکران است. حال، بعد از اعلام این خبر، و همچنین خبر اخراج گان، سوال جالبی به ذهن بسیاری خطور کرد، مبنی بر اینکه اخراج گان و تاخیر خوردن شروع تولید دقیقا چه تاثیری بر روی پایان فاز سوم و همچنین برنامه های فاز چهارم MCU خواهد داشت. دیو باتیستا بازیگر نقش دراکس ویرانگر در این رابطه گفت که سومین فیلم نگهبانان کهکشان “اکنون در توقف دائمی است و این ممکن است یک تغییر در کاری که آنها می خواهند با شخصیت های ما در Avengers 4 انجام دهند ایـجاد کند. اگر بخواهم با شما صادق باشم، در حال حاضر واقعا چیزی نمی دانم.

نگهبانان کهکشان

باتیستا بی پرده و خیلی رک بعد از اخراج جیمز گان از او حمایت کرد و خواستار بازگشت وی شد — البته فقط دیو نبود که حمایت کرد و خیلی ها پشت گان درآمدند. اخراج گان از نظر دیزنی کار درستی بوده اما با این کار لطمه بزرگی به دنیای سینمایی مارول زدند، البته ضرر اصلی را فرانچایز Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان جلد سوم) کرد چون کارگردان بعدی خط داستانی این مجموعه را “قطعا” به روشی که گان در نظر داشت تمام نمی کنـد.

همچنین بخوانید: تریلرهای Captain Marvel و Avengers 4 در چه تاریخی منتشر ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ؟


خلاصه کلام اینکه کسی نمی داند چه سرنوشتی در انتظار قسمت سوم Guardians of the Galaxy نشسته، اما قطعا مارول با توجه به مهم بودن این فیلم نهایت تلاش خودش را میکند تا همه چیز را طبـق برنامه پیش ببرد. در نهایت زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد؛


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline