قسمت سوم Guardians of the Galaxy موردانتظارترین فیلم آینده مارول است!

اینطور که به نظر می رسد، Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان) در نگاه طرفداران مارول، پراهمیت ترین فیلم آینده دنیای سینمایی مارول (MCU) است. این چند ماه آخیر برای این فرانچایز کیهانی به سختی گذشت و مشکلات فراوانی را پشت سر گذاشت؛ شروع مشکلات هم وقتی بود که دیزنی تصمیم گرفت بخاطر یک سری توییت قدیمی جیمز گان (نویسنده و کارگردان) را اخراج کند. Guardians of the Galaxy بدون گان مفهومی برای طرفداران ندارد و قسمت سوم آن بدون حضور این فیلمساز به جایی نخواهد رسید. خوشبختانه رئسای دیزنی هم متوجه شدند که Guardians 3 را نمی توانند بدون گان بسازند، پس تصمیم گرفتند وی را دوباره استخدام کنند.

ما فعلا اطلاعاتی از داستان و وقایع فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 نداریم اما امیدواریم که بعد از تماشای فیلم Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) بتوانیم حدس هایی در مورد آینده نگهبانان کهکشان بزنیم. به دنبال وقایعی که در Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) اتفاق افتاد، اکنون تنها راکت راکون و نبیولا از بین نگهبانان زنده هستند. پس تا زمانی که خط داستانی سنگهای ابدیت به پایان نرسد و سرنوشت شخصیت های این فرانچایز مشخص نشود، نمی توانیم حدس درستی در ماجراجویی های آینده نگهبانان کهکشان بزنیم.

همچنین بخوانید | فیلم Guardians of the Galaxy 3 فوریه ۲۰۲۱ جلوی دوربین می رود؛

به لطف یک نظرسنجی که توسط راتن تومیتوز (Rotten Tomatoes) ترتیب داده شده بود، معلوم گشت که Guardians of the Galaxy Vol. 3 مورد انتظارترین فیلم مارول بعد از Endgame است. فیلم جدید گان در این نظرسنجی ۶۳ درصد آرا را به خودش اختصاص داد، فیلم های Black Panther 2 (پلنگ سیاه) و Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) هم با ۴۸% در جایگاه دوم قرار گرفتند. فیلم Black Widow (بیوه سیاه) ۴۰% رای آورد، The Eternals (ابدی ها) ۱۴% و Shang-Chi (شانگ چی) هم ۱۱%. در این نظرسنجی فقط نام عناوینی به میان آورده شد که اعتقاد داریم مارول در حال توسعه آنهاست، هر شخص هم می تواند به چند فیلم رای دهد.

Guardians of the Galaxy 3

اینکه Guardians of the Galaxy Vol. 3 توانسته بیشترین رای را به خودش اختصاص دهد چندان عجیب و دور از انتظار نیست. نگهبانان کهکشان از همان ابتدای ورود به دنیای سینمایی مارول با استقبال خوب طرفداران روبرو شدند و واقعا هم عاشقان زیادی دارند. یکی از علت های این محبوبیت متفاوت بودن دو فیلم Guardians of the Galaxy با دیگر عناوین MCU می باشد، بدون شک باحال بودن شخصیت های فیلم هم یکی دیگر از دلایل این محبوبیت است.

از طرفی این که The Eternals و Shang-Chi کمترین رای را گرفتند هم چندان عجیب نیست، چون هنوز کسی اطلاعات دقیقی در مورد این فیلم ها ندارد. فقط طرفدارانی که کتاب های مصور مارول را دنبال می کنند با این دو عنوان آشنایی دارند، از طرفی مارول هنوز برنامه های خودش برای آنها را فاش نکرده. البته تخصص مارول تبدیل داستان های نچندان محبوب به فیلم های لایو-اکشن پرطرفدار است، پس احتمالا The Eternals و Shang-Chi در آینده ای نزدیک تبدیل به محبوب ترین فیلم های MCU می شوند.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که در مورد فیلم انفرادی Black Widow داریم؛

آقای گان بعد از اینکه کارش با فیلم The Suicide Squad 2 (جوخه انتحار) به پایان رسید، کار بر روی Guardians of the Galaxy Vol. 3 را آغاز خواهد کرد، پس این فیلم در بهترین حالت ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ روی پرده می رود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir) و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.