فیلم Guardians of the Galaxy 3: دیزنی از ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی جیمز گان استفاده می کند!

تایید شد که برای ساختن فیلم سینمایی Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان بخش سوم) قرار است از ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای که توسط جیمز گان نوشته شده استفاده شود؛ یکی از بدترین اتفاق های ممکن در دنیای سینمایی مارول امسال برای فیلم Guardians 3 رخ داد. کمپانی Disney جیمز گان را بخاطر یک سری توییت های قدیمی وی اخراج کرد. این تصمیم با واکنش های مثبت و منفی زیادی روبرو شد، بسیاری از بازیگران و اهالی این صنعت به حمایت از گان پرداختنـد. اما در نهایت کمپانی دیزنی تصمیم گرفت بر روی حرف خودش بماند، به این ترتیب Guardians 3 اکنون بدون کارگردان و سرنوشت مشخصی باقی مانده است.

با وجود اینکه گان برای کارگردانی این پروژه ﺑﺎﺯنمیﮔﺮﺩﺩ، ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای که توسط او نوشته شده همچنان در مرکز توجه قرار دارد. گان قبل از اینکه اخراج شود ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Guardians 3 را تکمیل کرده بود، که به خط داستانی شخصیت های این فیلم پایان می داد و شرایط را برای ماجراجویی ها و فیلم های آینده MCU آماده می کرد. دیزنی می تواند یک کارگردان بیاورد تا ویژن های گان را تبدیل به واقعیت کند، ولی اگر بخواهند ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ را از اول بنویسند کار خیلی سختی خواهد بود. ما پیش از این هم شنیده بودیم که ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی گان قرار است مورد استفاده قرار گیرد، اما حالا تایید شده.

همچنین بخوانید | فیلم The Eternals (ابدی‌ها) مارول صاحب کارگردان شد

برادر جیمز گان، آقای شین گان — که در نقش Kraglin بازی می کند و کار موشن کپچر شخصیت راکت را هم انجام می دهد — به تازگی صحبتی داشته با Tulsa World درباره کار خودش، آنها هم از او سوال هایی در مورد دنیای سینمایی مارول پرسیدند. وقتی که بحث به وضعیت Guardians 3 کشیده شد، او یک بروزرسانی مهم ارائه نمود و خبری را فاش کرد که باعث خوشحالی طرفداران برادرش می شود. شین تایید کرد که مارول قصد دارد از ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ جیمز برای Guardians of the Galaxy Vol. 3 استفاده کنـد.

نگهبانان کهکشان 3

ما قبلا هم شنیده بودیم که مارول قصد چنین کاری را دارد، که در حقیقت بهترین تصمیم با توجه به وضعیت فعلی است، اما حالا این خبر را از زبان یک گان شنیده ایم و همین برایمان حکم تایید را دارد. شین قطعا از وضعیت پروژه Guardians 3 اطلاعات بیشتری نسبت به بقیه بازیگران دارد، چون برادرش نویسنده و کارگردان این فیلم بوده است — واما در مورد تصمیم دیزنی باید بگوییم که واقعا درست بوده، البته اخراج گان تاثیر خیلی زیادی بر روی این فیلم خواهد داشت، ولی همین که از ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ او استفاده می کنند شاید کمی نگهبانان را نجات دهد.

همچنین بخوانید | شایعه: فیلم Black Widow ممکن است با باگ “مشکل سال ۲۰۰۰” ارتباط داشته باشد

در حال حاضر باید منتظر باشیم تا دیزنی نام کارگردان Guardians of the Galaxy Vol. 3 را فاش کند، سپس هم استارت تولید را بزند؛ ولی تا آن موقع Vol. 3 همچنان بلاتکلیف باقی خواهد ماند.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.