فیلم Guardians of the Galaxy 3 فوریه 2021 جلوی دوربین می رود

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، فاز تولید فیلم سینمایی Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان) قرار است از فوریه ۲۰۲۱ آغاز شود؛ این فیلم ماجراهای زیادی را پشت سر گذاشته، مثلا از دست دادن کارگردان و دوباره به دست آوردنش یا تاخیر خوردن، اما در نهایت قرار است ساخته شود و جزو عناوین فاز چهارم دنیـای سینمایی مارول (MCU) باشد. این فیلم در اصل قرار بود ۲۰۲۰ پا به گیشه بگذارد، اما بعد از اتفاق هایی که رخ داد همه تصور می کردند که اصلا ساخته نخواهد شد، ولی حالا اینطور به نظر می رسد که مارول قصد درد واقعا آن را بسازد.

این تیم کهکشانی، از زمانی که فقط درون کتاب های مصور زندگی می کردند مشهور بودند، اما ۲۰۱۴ سال مهمی برای آنها بود چون به لطف مارول و با کمک جیمز گان بواسطه فیلم سینمایی Guardians of the Galaxy پا به سینما گذاشتند و به شهرتی بین المللی دست یافتند. حال سومین فیلم این تیم قرار است توسط گان ساخته شود، که در واقع حکم یک پایان را برای آنها دارد. ما هنوز اطلاعاتی از داستان فیلم سینمایی Guardians of the Galaxy 3 Vol. 3 نداریم، اما تایید شده که جزو عناوین مهم و تاثیرگذار فاز چهارم MCU خواهد بود.

همچنین بخوانید | تایید شد؛ جیمز گان برای کارگردانی Guardians of the Galaxy 3 بازمیگردد

طبق گزارش تازه Production Weekly، فاز تولید فیلم سینمایی Guardians of the Galaxy Vol. 3 قرار است در ماه فوریه سال ۲۰۲۱ آغاز شود. خود کمپانی دیزنی هنوز این تاریخ را تایید نکرده، اما ممکن است بزودی این کار را انجام دهد. همانطور که خودتان خبر دارید گان این روزها مشغـول کار بر روی فیلم گروهی The Suicide Squad (جوخه انتحار) است، که در سال ۲۰۲۱ پا به گیشه می گذارد و ظاهرا بخاطر همین فیلم می باشد که مارول قصد دارد تولید Guardians of the Galaxy Vol 3 را اوایل ۲۰۲۱ آغاز کـند، چون زودتر از این ممکن نیست.

فیلم Guardians of the Galaxy 3

واقعا جالب است؛ تقریبا تمام بازیگران و فیلمسازانی که در حال کار با مارول هستند، کاری به وارنر بروس و DCEU ندارند؛ اما گان قصد دارد در حین کار با مارول، با ﺩﯼﺳﯽ هم همکاری کند و برای فرانچایزش فیلم بسازد. پس آقای گان طی دو سال آینده بر روی The Suicide Squad کار می کند و سپس تمرکز خودش را بر روی Guardians of the Galaxy Vol 3 قرار می دهد. با این حساب، فیلم بعدی نگهبانان کهکشان در بهترین حالت سال ۲۰۲۲ پا به گیشه خواهد گذاشت، پس اگر جزو طرفداران هستید باید خیلی بیشتر صبر کنید.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از شخصیت های جدید فیلم Suicide Squad 2

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم هنوز اطلاعات چندان زیادی از فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 نداریم، اما می توانیم انتظار بازگشت شخصیت های اصلی را داشته باشیم، در این میان اطمینان داریم که جزو مورد انتظارترین فیلم های آینده مارول است و احتمالا به فروش بالایی هم دست خواهد یافت؛ منتظر انتشار اخبار بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.