رئیس مارول فیلم Aquaman را تماشا کرده است؛ Guardians Vol. 3 نهایتا ساخته می شود

از زمانی که کمپانی دیزنی تصمیم گرفت جیمز گان را اخراج و فیلم سینمایی Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان) را بی کارگردان کند، طرفداران به شدت پیگیر وضعیت این فیلم بوده اند چون خیلی از عاشقان مارول دوست دارند بدانند چه سرنوشتی در انتظار نگهابانان کهکشان است؛

دیزنی بهترین کارگردان دنیای سینمایی مارول را اخراج کرد و باعث ایجاد یک سری مشکل در این فرانچایز شد، و البته بسیاری از طرفداران و بازیگران خودش را رنجیده خاطر نمود، اما این قضیه اصلا به ضرر جیمز گان تمام نشد. این فیلمساز اثر خودش را بر روی MCU گذاشت، او فیلم هایی ساخت که شاید هرگز مثل آنها را در این فرانچایز نبینیم. گان بعد از اخراج به سرعت جذب DCEU شد و وارنر بروس وی را استخدام نمود تا فیلم سینمایی Suicide Squad 2 را بسازد!

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای که جیمز گان برای Guardians of the Galaxy 3 نوشته گریه خواننده را ﺩﺭ ﻣﯽﺁﻭﺭﺩ!

البته این قضیه باعث ناراحتی کوین فایگی رئیس کمپانی Marvel Studios نشده است، او در زمان اختلافات دیزنی و گان تمام تلاش خودش را نمود تا نظر رئسای دیزنی را تغییر دهد اما موفق نشد. مغز متفکر MCU از گان و DCEU حمایت می کند، او حتی وقتی را برای تماشای فیلم های این فرانچایز می گذارد!! — آقای فایگی طی مراسم Golden Globes صحبتی با MTV News داشته که طی آنها به همین موارد اشاره نموده است.

Aquaman

کوین در رابطه با DCEU گفت: “من دیشب رفتم Aquaman را تماشا کرد و به حقیقت از آن لذت بردم. شما من رو می شناسید، من همیشه آنها را حمایت کرده ام… من رقابت را نمی بینم، من فیلم های جالبی که ساخته می شوند را می بینم. و شما یک چیز را در مورد جیمز گان می دانید، او فیلم های باحال می سازد…

همچنین بخوانید | فروش جهانی Aquaman به ۹۴۰ میلیون رسید؛ آماده ورود به باشگاه میلیاردی ها!

اما چه خبر از فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3؟ خب، اینطور که متوجه شدیم پرونده این فیلم هنوز بسته نشده و فایگی همچنان مشغول کار بر روی آن است. او در رابطه با این فیلم گفت که “قسمت سوم Guardians ساخته خواهد شد…” اما نمی داند چه وقتی، کجا و چطور، فقط همه چیز با تاخیر اتفاق خواهد افتاد.

بعد از اخراج گان، شایعه ها ادعا کردند که مارول قصد دارد Guardians 3 را بر پایه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای که خود گان نوشته بسازد، اما این خبر هنوز تایید یا تکذیب نشده است. در این میان، خانم کارن گیلان بازیگر نقش نبیولا که از شخصیت های اصلی مجموعه فیلم های Guardians of the Galaxy می باشد، به تازگی صحبت هایی در مورد قسمت پایانی داشته است. او گفتـه که “کارگردانمـان دیگر با ما نیست اما هیجان زیادی برای ادامه دادن به داستان Guardians of the Galaxy و ارائه آن به طرفداران داریم. که مهم ترین چیز می باشد. من اطلاعی از زمانی که فیلم بعدی Guardians ساخته می شود ندارم اما یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ وجود دارد…” البته خانم گیلان گفت که نمی تواند چیزی در این مورد بگوید!

دیزنی لطف بزرگی به طرفداران DCEU کرد، او با اخراج گان از پروژه Guardians of the Galaxy 3 به فیلم Suicide Squad 2 که مدتها بی کارگردان مانده بود یک هدیه بزرگ اهدا نمود!!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.