ظاهرا ادامه Halloween 2018 توسط Blumhouse در حال توسعه است؛

قبل از اینکه خود فیلم پا به گیشه بگذارد، شنیده ها حاکی از آن است که کمپانی Blumhouse در حال آماده شدن برای ساخت یک ادامه برای Halloween 2018 می باشد. این فیلم طی ماه جاری روی پرده می رود، که انتظار داریم با استقبال خیلی خوبی روبرو شود. همانطور که خودتان احتمالا می دانید اولین نسخه Halloween در سال ۱۹۷۸ اکران و سپس صاحب چند ادامه شد، اما چهار دهه بعد، نویسندگان و سازندگان فیلم جدید ابتکار بخرج دادند و تمام اتفاق هایی که بعد از فیلم نخست رخ داد را نادیده گرفتند، و Halloween 2018 را بعنوان یک ادامه مستقیم برای Halloween 1978 ساختند.

این فیلم نخستین بار در سال ۲۰۱۶ معرفی شد، توسط دیوید گوردون گرین کارگردانی شده و خودش به همراه دنی مک‌براید آن را نوشته اند، که پیش از این باهم بر روی فیلم هایی کمدی مثل Pineapple Express و Your Highness کار کرده اند. گرین و مک‌براید به همراه جیسون بلوم تهیه‌کننده پروژه تاکنون صحبت های زیادی در رابطه با این فیلم داشته اند، مثلا در مورد اینکه یک ادامه برای قسمت اول است صحبت کرده اند، یا اینکه اصلا چرا تصمیم گرفتند عنوان Halloween را برای آن انتخاب کنند. حال، با توجه به اینکه جیمی لی کرتیس به پروژه پیوسته، و خود فیلم هم در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو (TIFF) با واکنش های مثبتی روبرو شده، صحبت هایی از احتمال ساخت یک ادامه برای این فیلم به میان آمده. حال، شایعه ها ادعا دارند که استودیو واقعا در حال کار بر روی قسمت بعدی است؛

همچنین بخوانید | باکس آفیس: Halloween 2018 بهترین افتتاحیه فرانچایز را رقم خواهد زد!

طبق گزارش تازه وبسایت Bloody Disgusting، کمپانی Blumhouse در حال کار بر روی فیلم Halloween 3 است (با توجه به اینکه فیلم امسال دومین قسمت در مجموع هالووین محسوب می شود). در این گزارش به نقل از منابع معرفی نشده ادعا شد که گرین و مک‌براید برای فیلم بعدی بازنخواهند گشت، با وجود اینکه قبلا خلاف این ادعا را شنیده بودیم. همچنین اشاره شد که استودیو از همین حالا مشغول کار بر روی پروژه است، طبق گزارش قسمت سوم ممکن است برای هالووین ۲۰۱۹ آماده نمایش شود.

Halloween

باید اشاره کنیم که انجام چنین کاری برای کمپانی Blumhouse چندان غیرعادی نیست؛ این کمپانی فیلم ترسناک Paranormal Activity (فعالیت فراطبیعی) را سال ۲۰۰۹ روی پرده برد و زمانی که تبدیل به یک موفقیت بزرگ شد — با بودجه ۱۵ هزار دلاری ساخته شد و ۱۹۳ میلیون دلار فروخت، خیلی سریع برای آن ادامه، ﭘﯿﺶدرآمد و ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ ساخت؛ از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵. پس اگر Halloween تبدیل به یک موفقیت تجاری شود، که انتظار داریم همین اتفاق بیافتد، ممکن است خیلی زود شاهد تولید یک ادامه برای آن باشیم.

همچنین بخوانید | ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ فیلم Halloween هنوز خواستار یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ تلویزیونی است؛

بنابراین در حال حاضر باید منتظر ورود Halloween به گیشه بمانیم تا ببینیم از نظر تجاری و هنری چگونه عملکردی خواهد داشت، سپس سرنوشت فرانچایز معلوم می شود. ولی ما انتظار داریم که Halloween 2018 نهایتا تبدیل به یک موفقیت شود و سمس خیلی زود شاهد تولید قسمت سوم، و شاید سریال ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ خواهیم بود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.