دومین تریلر رسمی از فیلم ترسناک Happy Death Day 2U

دو کمپانی Universal Pictures و Blumhouse سال جدید میلادی را با انتشار یک تریلر جدید برای فیلم ترسناک و به شدت مورد انتظار Happy Death Day 2U (روز مرگت مبارک باشه) آغاز کردند؛ قسمت نخست فیلم Happy Death Day سال ۲۰۱۷ پا به گیشه گذاشت و از عناوین موفق سال بود، در این فیلم با ترسا “ﺗﺮﯼ” ﮔﻠﺒﻤﻦ (با نقش آفرینی درخشان Jessica Rothe) همراه شدیم، یک دانشجو که صبح بعد از یک پارتی شبانه از خواب بیدار می شود و خودش را اسیر شده درون یک لوپ زمانی پیدا می کند، در حالی که یک قاتل روانی و مرموز با نقاب بچه بر صورتش به دنبال اوست!!

فیلم Happy Death Day در بهترین شکل ممکن ژانر علمی-تخیلی (sci-fi) را با سبک اسلشر (slasher) و کمدی-ترسناک درآمیخت، و به لطف نقش آفرینی بسیار درخشان ستاره آن خانم روث، با نقدهای بسیار بسیار خوبی از سوی منتقدین روبرو گشت. این فیلم با بودجه ۵ میلیون دلاری ساخته شد اما در گیشه جهانی بیشتر از ۱۰۰ میلیون دلار فروخت و واقعا از نظر تجاری موفق بود؛ به دنبال کسب موفقیت در جبهه هنری و تجاری، خیلی زود تایید شد که قسمت دوم Happy Death Day قرار است ساخته شود.

همچنین بخوانید | فیلم ترسناک Happy Death Day 2U صاحب یک تریلر رسمی شد!

حال، قسمت دوم که Happy Death Day 2U نام گرفته و حدود شش هفته دیگـر روی پرده می رود، صاحب یک تریلر جدید شده است. کریستوفر لندن کارگردان قسمت نخست Happy Death Day این بار Happy Death Day 2U را نوشت و خودش آن را کارگردانی نمود. در فیلم جدید شاهد بازگشت بسیاری از بازیگران فیلم نخست خواهیم بود، از جمله ایزرائیل بروسارد (انقراض ۲۰۱۸) در نقش معشوقه تری که کارتر نام دارد و روبی مودین (سریال Shameless) در نقش لوری هم اتاقی تری.

مانند تریلر نخست Happy Death Day 2U، این یکی هم تایید می کند که تری باری دیگر درون یک لوپ زمانی اسیر شده است، ولی این بار با یک تفاوت بزرگ؛ قاتل جدید به یک هدف قانع نیست. خانم راث این فیلم را این گونه توصیف کرده است: “فیلمی در ژانری شبیه به Back to the Future” و همچنین این نوید را به طرفداران داده که ۲U یک سری چیزها را در رابطه بـا فیلم نخست روشن می کند، مثلا اینکه چرا تری درون یک لوپ زمانی اسیر شد.

همچنین بخوانید | تاریخ اکران Happy Death Day 2 و عنوان رسمی آن فاش شد

از بازیگران اصلی The Happy Death Day 2U می توانیم بـه جسیکا راث، ایزرائیل بروسارد (انقراض ۲۰۱۸)، روبی مودین، سورج شارما (زندگی پی)، استیو زیسیس، و ریچل متیوز اشاره کنیم. اکران این فیلم قرار است از تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ (مصادف با پنجشنبه ۲۵ بهمن) آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.