تاریخ اکران فیلم Happy Death Day 2U تغییر کرد؛ روز مرگت “یک روز زودتر” مبارک!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، کمپانی Universal Pictures تاریخ شروع اکران فیلم سینمایی ترسناک Happy Death Day 2U (روز مرگت مبارک) را به ۱۳ فوریه تغییر داده تا با اولین سالگرد تیراندازی مرگبار در دبیرستان استونمن داگلاس مصادف نشود؛ پس طرفداران می توانند یک روز زودتر برای تماشای این فیلم به سینما بروند.

[و اما یکم اطلاعات عمومی] در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۸ بود که یک دانش‌آموز ۱۹ ساله به نام «نیکلاس کروز» که به دلایل انضباطی از دبیرستان «استونمن داگلاس» اخراج شده بود با یک سلاح نیمه خودکار و سبک به همین دبیرستان حمله می‌کند و به روی دانش‌آموزان، معلمان و کارکنان دبیرستان که قبل شروع تیراندازی به دلیل به صدا درآمدن آژیر خطر در حال خروج از کلاسهای درسی و دبیرستان بودند شلیک می‌کند. احتمال داده می‌شود که خود ضارب قبل از اقدام به تیراندازی آژیر خطر را به صدا درآورده است تا در هنگام خروج دانش‌آموزان و معلمان بیشترین کشتار را انجام دهد. این حادثه ۱۷ کشته به جا گذاشت و به عنوان یک اتفاق ناگوار در تاریخ آمریکا ثبت شد.

همچنین بخوانید | دومین تریلر رسمی از فیلم ترسناک Happy Death Day 2U

یونیورسال بعد از اینکه فرد گوتنبرگ (Fred Guttenberg) یک توییت در این رابطه زد تصمیم گرفت تاریخ شروع اکران Happy Death Day 2U را تغییر دهد؛ او در توییت خودش نوشت که “دختر من و ۱۶ نفر دیگر در ۱۴ فوریه کشته شدند، بعد Universal Studios در این روز یک فیلم با عنوان روز مرگت مبارک را اکران می کند؟ من می دانم روز ولنتاین است، اما برای من همیشه روزی است که دخترم به قتل رسیده. لطفا این را در نظر بگیرید!!!

Happy death day 2

کمپانی Universal در واکنش به این توییت، با انتشار یک اطلاعیه فاش کرد “وقتی یونیورسال پیکچرز هفته قبل مطلع شد که روز شروع اکران Happy Death Day 2U مصادف شده با سالگرد حوادث دردناک پارکلندِ فلوریدا، استودیو با وکلای مقتولین صحبت نمود و فورا شروع کرد به آغاز پروسه تغییر تاریخ اکران فیلم…. به دنبال صحبت با شرکایش در نمایش فیلم، یونیورسال تاریخ شروع اکران در ایالات متحده را به ۱۳ فوریه تغییر داد. بعلاوه، استودیو تصمیم گرفته تا فیلم را در پارکلند و ناحیه های اطراف روی پرده نبرد…

همچنین بخوانید | فیلم ترسناک Happy Death Day 2U صاحب یک تریلر رسمی شد!

کریستوفر لندن کارگردان قسمت نخست Happy Death Day این بار Happy Death Day 2U را نوشت و خودش آن را کارگردانی نمود. در فیلم جدید شاهد بازگشت بسیاری از بازیگران فیلم نخست خواهیم بود، از جمله ایزرائیل بروسارد (انقراض ۲۰۱۸) در نقش معشوقه تری که کارتر نام دارد و روبی مودین (سریال Shameless) در نقش لوری هم اتاقی تری. از دیگر بازیگران فیلم هم می توانیم به بـه جسیکا راث، سورج شارما (زندگی پی)، استیو زیسیس، و ریچل متیوز اشاره کنیم.

اکران این فیلم قرار است از تاریخ ۱۳ فوریه ۲۰۱۹ (مصادف با چهارشنبه ۲۴ بهمن) آغاز شود.


منبع: EW

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.