فیلم ترسناک Happy Death Day 2U صاحب یک تریلر رسمی شد!

بعد از مدتها انتظار، فیلم سینمایی کمدی-ترسناک Happy Death Day 2U (روز مرگت مبارک باد) محصول کمپانی Blumhouse صاحب یک تریلر مهیج و تماشایی شد؛ Blumhouse بعد از سالها تولید عناوین ترسناک اکنون تبدیل به یک کمپانی مشهور و خلاق در میان طرفداران ژانر ترس شده است، مورد تحسین قرار گرفتن فیلمی مثل Get Out (برو بیرون) و خلق فرانچایزهای مشهوری مانند Insidious و The Purge باعث محبوبیت هر چه بیشتر این استودیوی موفق شده است. حال سال گذشته ما شاهد تولید اکران یک فیلم موفق دیگر از سوی کمپانی Blumhouse بودیم، فیلمی تحت عنوان Happy Death Day (روز مرگت مبارک) در ژانر اسلشر که خیلی مورد توجه قرار گرفت و از عناوین موفق ۲۰۱۷ بود.

کریستوفر لندن کارگردان Happy Death Day در قسمت دوم علاوه بر کارگردانی مسئولیت نگارش را هم برعهده دارد، که باری دیگر ترسا “ﺗﺮﯼ” ﮔﻠﺒﻤﻦ (با نقش آفرینی درخشان Jessica Rothe) را درون یک لوپ زمانی قرار می دهد، در حالی که یک روانی در پی کشتن اوست. البته این بار شرایط کمی متفاوت است، چون که تری بتدریج فاش می کند که اصلا چرا درون یک لوپ زمانی اسیـر شده، و متوجه می شود تنها شخصی نیست که دچار چنین مصیبتی شده است. تریلر تازه منتشر شده تایید می کند که کارتر (با نقش آفرینی Israel Broussard)، رایان هم اتاقی کارتر (Phi Vu) و احتمالا لوری هم اتاقی تری (Ruby Modine) هم ممکن است در این لوپ اسیر شده باشند.

کسانی که در ماه اکتبر برای تماشای فیلم Halloween (هالووین) به سینما رفته اند، تریلر فیلم سینمایی The Happy Death Day 2U را تماشا کرده اند؛ درست همان زمـانی که قسمت دوم Happy Death Day صاحب یک پوستر جالب شد. حالا نسخه متفاوتی از این تریلر مهیج و دیدنی برای علاقه مندان منتشر شده تا بتوانیم بواسطه آن نگاهی دقیق تر به ماجراجویی تازه تری و دوستانش داشته باشیم:

همچنین بخوانید| تاریخ اکران Happy Death Day 2 و عنوان رسمی آن فاش شد

video

قسمت اول The Happy Death Day با بودجه ۴٫۸ میلیون دلاری ساخته شده بود اما در گیشه بین المللی ۱۲۲ میلیون دلار فروخت، به همین دلیل جزو فیلم های سودآور سال ۲۰۱۷ میلادی بود. Happy Death Day بعنوان یک فیلم علمی-تخیلی، ترسناک-اسلشر خوش درخشید و توانست نظر طرفداران این ژانرها را به سمت خودش جذب کند، البته عملکرد درخشان خانم راث هم در موفقیت های این فیلم بی تاثیر نبوده است. حال با توجه به تمام نکات مثبت فیلم نخست که باعث جذب مردم شد، Happy Death Day 2U در لیست موردانتظارترین های سال ۲۰۱۹ قرار گرفت که انتظار داریم در گیشه هم موفق ظاهر شود.

از بازیگران اصلی The Happy Death Day 2U می توانیم بـه جسیکا راث، ایزرائیل بروسارد (انقراض ۲۰۱۸)، روبی مودین، سورج شارما (زندگی پی)، استیو زیسیس، و ریچل متیوز اشاره کنیم. اکران این فیلم قرار است از تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ (مصادف با پنجشنبه ۲۵ بهمن) آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.