تاریخ شروع پخش فصل دوم سریال Harley Quinn فاش شد؛ زودتر از انتظار!!

همین دیروز بود که آخرین اپیزود از فصل نخست سریال Harley Quinn (هارلی کویین) توسط سرویس استریم DC Universe منتشر شد، اپیزودی جالب و تماشایی که به فصل اول این سریال یک پایان هیجان‌انگیز و کاملا غافلگیرکننده داد؛ سرنوشت نهایی گاتهام، بتمن و مخصوصـا جوکر اصلا چیزی نبود که انتظـارش را داشته باشیم. اما احتمالا شما هم بعد از تماشای اپیزود پایانی این سوال را از خودتان پرسیدیـد که آیا فصل دومی هم در کار است؟؟

خب، DC Universe هنوز بطور رسمی تایید نکرده که فصل دوم سریال Harley Quinn قرار است ساخته شود، یا اینکه لغو شده و خبری از تمدید شدن نیست، ولی یک منبع ادعا کرده که داستان هارلی کویین و رفقا هنوز به پایان نرسیده و بزودی با چند اپیزود جدید به این سرویس استریم بازمی‌گردند. اینطور که شنیده‌ایم، DC Universe قصد دارد پخش هفتگی فصل دوم سریال Harley Quinn را خیلی زودتر از انتظارمان شروع کند، که خبری هیجان انگیز و فوق‌العاده به نظر می‌رسد، اما شاید تصور کنید زیاد منطقی و قابل باور نیست.

همچنین بخوانید | در فصل سوم Titans شاهد حضور باربارا گوردون ملقب به اوراکل خواهیم بود؛

طبق ادعای این منبع (وبگاه Decider) پخش فصل دوم سریال پرطرفدار Harley Quinn قرار است از تاریخ سوم آوریل (مصادف با جمعه ۱۵ فروردین) آغاز شود، که خیلی خیلی زودتر از انتظار ماست‌. شنیدن این خبر هیجان انگیز است و شکی در این حقیقت نداریم، اما ممکن است نتیجه تصمیمی باشد که در همان ابتدای شروع کار بر روی سریال گرفته باشند (یعنی از ابتدا برنامه همین بوده). بد نیست اشاره کنیم که برای Young Justice: Outsiders دیگر سریال انیمیشنی DC Universe هم اتفاقی مشابه رخ داد، نیمه نخست فصل سوم آن اوایل ۲۰۱۹ منتشر شد و نیمه دوم هم اواسط سال ۲۰۱۹.

فصل دوم Harley Quinn

اینطور که گفته شده فصل دوم هم قرار است ۱۳ اپیزودی باشد و داستان آن از جایی شروع می‌شود که فصل نخست به پایان رسید، پس ما قرار است بزودی یک ماجراجویی دیگر را هم با هارلی و تیم جالبش پشت سر بگذاریم. فصل دوم Harley Quinn به احتمال زیاد پشت سر اولی تولید شده، و این فاصله حدودا دو ماهه‌ای که بین پایان پخش فصل ۱ و شروع پخش فصل ۲ به وجود آمده احتمالا حقه‌ای است از سوی سرویس‌ استریم DC Universe برای کنار خود نگه داشتن مخاطبینش، که ماهانه هزینه اشتراک پرداخت می‌کنند.

همچنین بخوانید | روی هارپر (آرسنال) در فصل سوم سریال Titans حضور دارد؛

فصل نخست Harley Quinn خیلی مورد توجه قرار گرفت، پس اینکه استودیو قصد دارد تا زمانی که تنور داغ است از فرصت استفاده کند و خمیر را بچسباند، نباید کار عجیبی محسوب شود. باید اشاره کنیم که DC Universe طی بهار پیش‌رو سریال Stargirl (دختر ستاره‌ای) را هم منتشر می‌کند، پس اگر فرض کنیم تاریخ شروع پخش فصل دوم Harley Quinn واقعی باشد، خیلی دوست داریم بدانیم که آیا این سرویس قصد دارد طی بهار ۹۹ همزمان دو سریال را پخش کند؟

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline