تریلر فصل دوم سریال Harley Quinn: اولین نگاه به «زن‌ گربه‌ای» و «دختر خفاشی»

اولین تریلر رسمی از فصل دوم سریال انیمیشنی Harley Quinn (هارلی کویین) محصول سرویس استریم DC Universe منتشر شده که بواسطه آن می‌توانیم نخستین نگاه خودمان را به شخصیت‌های جدید سریال داشته باشیم؛ سرویس استریم دی‌سی طی یک سال گذشته تعدادی سریال کمیک بوکی جدید را به دست طرفداران رسانده، ولی هیچکدام به اندازه Harley Quinn جلب توجه نکردند، این سریال واقعا موفق بود و خیلی طرفدار پیدا کرد. و درست در روزی که پخش فصل نخست آن پایان رسید، DC Universe اعلام کرد که فصل دوم قرار است خیلی زودتر از انتظارمان منتشر شود، خبری که باعث خوشحالی طرفداران شد. این فصل شخصیت‌های اصلی را بازگردانده و چند چهره جدید را هم به سریال اضافه کرده که حضورشان بدون شک باعث افزایش جذابیت Harley Quinn می‌شود.

کیلی کوئوکو باری دیگر بجای هارلی کویین صحبت کرده، کسی که بدون شک یکی از علت‌های اصلی موفقیت سریال بوده است، از دیگر ستاره‌ها هم می‌توانیم به لیک بل، آلن تودیک، رون فونچس، تونی هیل و جیسن الکساندر اشاره کنیم. در فصل اول Harley Quinn با یک هارلی اندوهگین همراه شدیم که تازه از جوکر (با صدای تودیک) جدا شده بود و تلاش می‌کرد تا خودش را بعنوان یک شرور مستقل به همه ثابت کند. او در این مسیر پویزن آیوی (با صدای بل) و تعدادی متحد کنار خودش داشت، هارلی در نهایت به هدفی که داشت رسید، او در پایان متوجه شد که اصلا نیازی به آقای جی ندارد، در فصل دوم نیز هارلی باید زندگی خودش را از نو بسازد.

همچنین بخوانید | حقایقی جالب در مورد سریال The Flash که احتمالا از آنها بی‌اطلاعید!

ساعتی پیش، DC Universe نخستین تریلر رسمی از فصل دوم سریال انیمیشنی Harley Quinn را منتشر کرد تا طرفداران بتوانند چند روز قبل از انتشار، نگاهی اجمالی داشته باشند به حوادث هیجان انگیز پیش رو. این تریلر خیلی طولانی نیست، اما شخصیت‌های زیادی در آن حضور دارند، از چهره‌های آشنا گرفته تا مستر فریز (با صدای آلفرد مولینا) و زن ‌خفاشی (سنا لیثن) که تازه‌واردهای سریال هستند، دختر گربه‌ای هم در تریلر جدید دیده می‌شود؛ DC Universe یک آرت جدید هم منتشر کرده است.

video

فصل دوم Harley Quinn

هارلی کویین قرار است سفر خودش را بعنوان ترسناک‌ترین ابرشرور جهان ادامه دهد، ولی بر پایه تریلر فصل دوم می‌توانیم بگوییم که یک سری موانع در مسیر او وجود خواهد داشت. در تریلر می‌بینیم که شرورهای بزرگی مثل مستر فریز، ریدلر (با صدای جیم رش)، بین (جیمز آدومیان)، دو‌ چهره (اندی دالی) و پنگوئن (وین نایت) قصد دارند گاتهام جدید را بین خودشان تقسیم کنند، اما هارلی قرار است برای سهم خودش از شهرش بجنگد و قرار نیست بیخیال شود. با این حساب، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که فصل دوم از اولی هم مهیج‌تر و جالب‌تر باشد.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعات از وضعیت سریال‌های The CW بعد از توقف تولید؛ از جمله Arrowverse

همانطور که سازندگان سریال پیش از این نویدش را به طرفداران داده بودند، در فصل دوم Harley Quinn ظاهرا
قرار است شاهد شکل‌گیری یک رابطه عاشقانه بین هارلی و آیوی باشیم، یا حداقل مقدمات شروع این رابطه، درست مثل کتاب‌های مصور. تریلر نیز تایید می‌کند که در فصل بعدی تمرکز بیشتر از همیشه بر روی شخصیت‌های مونث قرار خواهد داشت، در نهایت هم باید اشاره کنیم که پخش فصل جدیـد از تاریخ سوم آوریل (مصادف با جمعه ۱۵ فروردین) آغاز می‌شود؛ منتظر انتشار گزارش های بیشتر و جالب‌تر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline