تکذیب شد؛ سریال Hawkeye به موقع منتشر می شود! (خبر خوب)

اینطور به نظر می رسد که در نهایت سریال Hawkeye (هاکای) قرار است به موقع توسط سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شود و خبری از تاخیر در روند تولید نخواهد بود؛ خوشبختانه. همین چند ساعت قبل بود که شنیدیم دیزنی قصد ندارد سریال انفرادی هاکای را امسال جلوی دوربین ببرد، در نتیجه قرار نیست در پاییز ۲۰۲۱ توسط دیزنی پلاس منتشر شود. شنیدن این خبر برای طرفداران دنیای سینمایی مارول (MCU) ناراحت کننده بود، مخصوصا برای کسانی که سالهاست منتظرند پروژه انفرادی هاکای در بستر MCU ساخته شود. منشا این شایعه وبسایت Murphy’s Multiverse بود که ادعا کرد تولید Hawkeye قرار نیست در ۲۰۲۰ آغاز شود، ولی طبق انتظار، و البته خوشبخانه چیزی بیشتر از یک شایعه دروغین نبوده است.

طی تابستان ۲۰۱۹ بود که مارول در همایش کامیک-کان سن دیگو (SDCC 2019) تایید کرد قصد دارد تعدادی سریال بسازد و آنها را در فاز چهارم MCU از طریق سرویس استریم دیزنی پلاس به دست طرفداران برساند. Hawkeye یکی از این سریال ها بود که اعلام شد طی پاییز ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد، در نتیجه انتظار می رود که تابستان ۲۰۲۰ فاز تولید آن آغاز شود (برای اینکه به موقع آماده گردد) و سپس یک سال بعد منتشر شود. از آنجا که هاکای خیلی طرفدار دارد، و با توجه به اینکه طی سه فاز نخست MCU به چیزی که لایقش بود نرسید، Hawkeye تبدیل شده به مورد انتظارترین سریال در دست توسعه مارول که از ته ته قلب آرزو می کنیم بدون هیچ مشکلی هر چه سریع‌تر تولید و منتشر شود.

همچنین بخوانید | سریال مارولی Moon Knight: هری پاتر یکی از گزینه‌های بازی در نقش اصلی است

زمانی که گزارش های غیررسمی اعلام کردند پروژه Hawkeye تاخیر خورده و انتشار آن تا مدتی نامعلوم به تعویق افتاده، تصور کردیم که ممکن است چیزی بیشتر از یک شایعه باشد؛ مخصوصا با توجه به اینکه تاریخ انتشار سریال Wandavision همین چند هفته قبل از بهار ۲۰۲۱ به ۲۰۲۰ تغییر داده شد، گفتیم که شاید مارول سعی دارد یک سری تغییرات گسترده در برنامه هایش ایجاد کند. اما حالا جولیا الکساندر نویسنده وبسایت Verge ادعا کرده که چیز کاملا متفاوتی را شنیده است. طبق ادعای او، دیزنی این شایعه را تکذیب کرده و آن را نادرست خوانده، که خبر خوبی برای طرفداران محسوب می گردد. با وجود اینکه تاخیردر روند تولید و توسعه یک فیلم یا سریال کمیک بوکی اتفاق عجیب و غیرمنتظره‌ای نیست، Hawkeye فعلا قرار است طبق برنامه در پاییز ۲۰۲۱ به دست ما برسد.

Hawkeye

تاخیر خوردن Hawkeye می توانست خبر بدی برای فاز چهارم دنیای سینمایی مارول باشد، و بدون شک باعث دلخوری طرفداران می شد. ولی حالا می دانیم که فعلا خطری این پروژه را تهدید نمی کند و قرار است طبق انتظار طی نیمه نخست سال ۱۳۹۹ پا به فاز تولید بگذارد. در مورد دیگر سریال های در دست توسعه مارول هم می توانیم بگوییم که تولید Falcon & Winter soldier (شاهین و سرباز زمستان) و WandaVision مدتی است آغاز شده و قرار است تا قبل از پایان ۲۰۲۰ منتشر شوند، Loki در مرحله پیش‌تولید به سر می برد و در بهار ۲۰۲۱ به دست طرفداران خواهد رسید. سریال Ms. Marvel (میس مارول) نیز قرار است بهار ۲۰۲۰ جلوی دوربین برود (چند ماه دیگر)، سریال های She-Hulk (هالک‌دخت) و Moon Knight (شوالیه ماه) هم خیلی زود تولید خواهند شد.

همچنین بخوانید | مارول کنترل کامل شخصیت هالک (و نیمور) را پس می‌گیرد؛ شایعه یا واقعیت؟

زمانی که مارول اعلام کرد طی فاز چهارم قرار است علاوه بر پنج فیلم سینمایی شاهد انتشار تعداد قابل توجه ای سریال هم باشیم، واقعا خوشحال شدیم چون یک خبر عالی محسوب می شود؛ مخصوصا با توجه به اینکه سریال های در دست توسعه بطور مستقیم با MCU در ارتباط هستند و قهرمان های این فرانچایز ستاره های اصلی آن می‌باشند. این سریال ها باعث شدند تا فاز چهارم MCU هیجان‌ انگیزتر از فازهای قبلی به نظر برسد، و همچنین ما را نسبت به فاز پنجم امیدوار کرد. فاز پنجم، که طی آن شاهد انتشار تعدادی فیلم مهیج، سریال جالب و تماشایی، ورود مردان ایکس و چهار شگفت‌انگیز به MCU، ساخته شدن فیلم های تیغه و ددپول، و… خواهیم بود!!

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline