دو سریال مارولی Hawkeye و Ms. Marvel در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شوند؛

توسط Hasbro تایید شـده که مارول استودیوز قصد دارد دو سریال Hawkeye و Ms. Marvel را در سال ۲۰۲۱ از طریق سرویس استریم دیزنی پلاس (Disney+) به دست طرفداران برساند‌. بعد از یک دهه چیرگی بر روی سینما، دنیای سینمایی مارول (MCU) قرار است در ادامه کارش برای تصاحب صفحه کوچک هم تلاش کند. حالا که سرویس استریم اختصاصی دیزنی شروع بکار کرده، مارول تعدادی سریال که بطور مستقیم با فیلم‌های MCU در ارتباط هستند را برای این سرویس می‌سازد. طی سال ۲۰۲۰ موفق به تماشای دو سریال The Falcon and The Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) و WandaVision (وانداویژن) خواهیم شد، که دومی شرایط را برای وقوع حوادث فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در چندجهانی جنون) فراهم می‌کند.

مارول قبلا تایید کرده بود که طی سال ۲۰۲۱ هم سریال‌های Loki (لوکی) و What If…?، همچنین Hawkeye (شاهین‌چشم) را منتشر می‌کند که دومی یک سریال انیمیشنی است، WandaVision هم در اصل قرار بود طی این سال منتشر شود. اما برنامه تغییر کرد و تصمیم بر این شد که WandaVision را چند ماه زودتر و طی روزهای پایانی ۲۰۲۰ منتشر کنند. مارول در تابستان گذشته علاوه بر این سریال‌های نام برده شده تایید کرد که Ms. Marvel و Moon Knight (شوالیه ماه)، همچنین She-Hulk (هالک‌دخت) هم در دست توسعه قرار دارند، طی چند ماه گذشته نیز خبرهای مختلفی در مورد این سه سریال شنیدیم و اطلاعات قابل توجه‌ای در موردشان کسب کردیم. در این میان هم گفته شد که Hawkeye قرار است بـا تاخیر منتشر شود، هرچند این ادعا خیلی زود از سوی استودیو تکذیب شد.

همچنین بخوانید | فاز تولید سریال Hawkeye حالا قرار است طی پاییز ۲۰۲۰ آغاز شود؛

بر پایه ارائه Hasbro طی رویداد New York Toy Fair، سریال Hawkeye هنوز هم قرار است در سال ۲۰۲۱ منتشر شود و برنامه‌های مارول برای این سریال هیچ تغییری نکرده، اما Ms. Marvel به لیست سریال‌های این سال اضافه شده. این کمپانی تولید اسباب‌بازی تصویر زیر را طی رویداد یاد شده به نمایش گذاشت که به وضوح برنامه‌های مارول برای امسال و سال بعد را توضیح می‌دهد. البته تا زمانی که خود مارول تایید نکند نمی‌توانیم به این ادعاها اطمینان کنیم، ولی چون Hasbro و Marvel همکاری نزدیکی با هم دارند، می‌توانیم در نظر داشته باشیم که ممکن است واقعیت داشته باشد‌.

فاز چهارم MCU

اینطور به نظر می‌رسد که در نهایت Hawkeye قرار نیست با تاخیر منتشر شود و اینکه تاخیر خورده شایعه‌ای دروغین بوده است. مارول برنامه خوبی برای ۲۰۲۱ دارد، اما برای اینکه بتواند همه چیز را طبق برنامه پیش ببرند کارهای زیادی باید انجام دهند؛ از جمله پیدا کردن یک بازیگر برای به تصویر کشیدن شخصیت کیت بیشاپ (Kate Bishop). مارول در نظر داشت تا با هیلی استاینفلد برای بازی در این نقش قرارداد ببندد، اما خیلی بعید است که این ستاره با مشغله‌ای که دارد بتواند پیشنهاد مارول را قبول کند. اگر Hawkeye قرار است در سال ۲۰۲۱ منتشر شود، فاز تولیدش را باید طی سال جاری میلادی آغاز کنند، پس بزودی بازیگر نقش کیت بیشاپ هم باید پیدا و معرفی شود.

همچنین بخوانید | لیدی سیف به MCU بازمی‌گردد؟ (شاید در Loki یا Thor 4)

برای طرفداران کامالا خان و منتظران سریال Ms. Marvel شنیدن این خبر بدون شک هیجان انگیز است، چون زمان انتشار این سریال تبدیل به یک سوال بزرگ شده بود. زمانی که برای اولین بار تایید شد چنین سریالی قرار است ساخته شود، بـه نظر می‌رسید که تا قبل از ۲۰۲۲ موفق به تماشای آن نخواهیم شد، اما حالا نه تنها قرار است طی ۲۰۲۱ منتشر شود، بلکه گفته شده قبل از Hawkeye به دست طرفداران خواهد رسید. به نظر می‌رسد که مارول در نظر دارد تا Ms. Marvel طی تابستان یا اوایل پاییز ۲۰۲۱ منتشر کند. ما شنیده‌ایم این استودیو بازیگر نقش کامالا خان را پیدا کرده و‌ قصد دارد وی را بزودی معرفی کند، پس همچنان منتطریم.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline