انتشار سریال Hawkeye ظاهرا برای مدتی نامعلوم به تعویق افتاده!

سریال کوتاه Hawkeye محصول مارول استودیوز که قرار است توسط سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شود، ظاهرا با تاخیر به دست طرفداران خواهد رسید؛ اگر به یاد داشته باشید طی پاییز ۲۰۱۹ بود که دیزنی بطور رسمی سرویس استریم خودش را افتتاح کرد، اما قبل از شروع بکار این سرویس مارول تایید کرده بود که قرار است تعدادی سریال جدید از طریق دیزنی پلاس به دست طرفـداران برسد. طی همایش های کامیک-کان سن دیگو و D23 Expo مارول در مجموع هشت سریال جدید را معرفی کرد که بطور اختصاصی برای Disney+ تولید خواهند شد. یکی از این هشت سریال Hawkeye با بازی جرمی رنر در نقش کلینت بارتون ملقب به هاکای بود، در کنار WandaVision (وانداویژن) و Loki (لوکی).

خبر شروع کار بر روی پروژه انفرادی هاکای چیزی بود که طرفداران دنیای سینمایی مارول (MCU) سالها منتظر شنیدن آن بودند، البته انتظار می رفت که این شخصیت صاحب یک فیلم شود اما مارول تصمیم گرفت برای او‌‌ سریال بسازد.‌ باید اشاره کنیم کلینت تنها شخصیت اصلی این سریال نیست و ما در آن شاهد حضور کیت بیشاپ (Kate Bishop) هم خواهیم بود که قرار است تبدیل به هاکای آینده MCU شود. طی چند ماه اخیر خبرهای مختلفی در مورد سریال Hawkeye شنیدیم، مثلا اینکه جاناتان ایگلا (Mad Men) بعنوان نویسنده اصلی آن انتخاب شده، یا اینـکه مارول در پی یافتن یک بازیگر مناسب برای به تصویر کشیدن کیت بیشاپ است. طبق اعلام مارول این سریال قرار است پاییز ۲۰۲۱ منتشر شود، به همین دلیل انتظار می رود (در واقع می رفت) که در نهایت تابستان ۲۰۲۰ فاز تولید آن استارت بخورد.

همچنین بخوانید | فاز پیش‌تولید سریال Loki آغاز شد؛ (تام هیدلستون تایید کرد)

اما ظاهرا اوضاع قرار نیست طبق برنامه پیش برود؛ چون طبق ادعای یکی از منابع ما، سریال Hawkeye برای مدتی نامعلوم تاخیر خورده است. اینطور که گفته شده، مارول قصد ندارد تولید سریال هاکای را در سال ۲۰۲۰ آغاز کند، در نتیجه سریال تا پاییز سال بعد آماده انتشار نخواهد بود. دلیل این تاخیر هنوز اعلام نشده و بعید هم هست چیزی در موردش بشنویم، اما ظاهرا ما قرار است شاهد ایجاد تغییرات زیادی در آینده دنیای سینمایی مارول باشیم. البته خود مارول هنوز چیزی را تایید نکرده، پس قضیه تاخیر خوردن پروژه Hawkeye ممکن است یک شایعه دروغین باشد‌.

هیلی استاینفلد

مارول قصد ندارد سریال Hawkeye را در ۲۰۲۰ جلوی دوربین ببرد، در عوض مشغول کار بر روی چند سریال دیگر است؛ تولید Ms. marvel (میس مارول) طی بهار آغاز می شود، انتخاب بازیگر برای سریال Moon Knight (شوالیه ماه) در جریان است و She-Hulk (هالک دخت) نیز بصورت فعال در دست توسعه قرار دارد. اگر این شایعه حقیقت داشته باشد، ما در ۲۰۲۱ موفق به تماشای Hawkeye نخواهیم شد، و باید احتمالا یکی دو سال بیشتر صبر کنیم. این تاخیر بطور کل خبر بدی محسوب می شود، اما می تواند یک بخش خوب هم داشته باشد؛ پیش از این گزارش کرده بودیم که نقش کیت بیشاپ به هیلی استاینفلد پیشنهاد شده، اما چون او درگیر سریال اپلی Dickinson می باشد ممکن است نتواند با مارول همکاری کند، اما اگر Hawkeye با تاخیر جلوی دوربین برود این شانس وجود دارد که استاینفلد بتواند خودش را برساند.

همچنین بخوانید | دیزنی پلاس: ستاره اصلی سریال Ms. Marvel پیدا شده، نامش بزودی فاش می شود!

اگر تاخیر خوردن سریال Hawkeye حقیقت داشته باشد زیاد هم نگران کننده نخواهد بود، چون به نظر می رسد که مارول مشغول ایجاد یک سری تغییرات در فاز چهارم MCU است؛ مثلا همین چند روز قبل تایید شد که سریال WandaVision بجای اینکه اوایل ۲۰۲۱ منتشر شود در ۲۰۲۰ به دست طرفداران می رسد، یا اینکه فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در چندجهانی جنون) کارگردان خودش را از دست داد؛ شاید تمام این تغییرها به شکل‌دهی فاز چهارم و پنجم MCU ربط داشته باشد.

در انتها باید اشاره کنیم، از آنجا که تولید Ms. Marvel قرار است بزودی آغاز شود، اصلا بعید نیست که بجای Hawkeye در پاییز ۲۰۲۱ منتشر گردد؛

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.