به هیلی استاینفلد نقش کیت بیشاپ در سریال Hawkeye پیشنهاد شده؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، Marvel Studios به هیلی استاینفلد پیشنهاد داده تا نقش اصلی سریال لایو-اکشن Hawkeye را بازی کند، یعنی اینکه او می تواند در نهایت بعنوان بازیگر نقش کیت بیشاپ (Kate Bishop) انتخاب شود. از آنجا که سال قبل با حضور در چند فیلم موفق و تحسین شده کارنامه هنری خودش را پربار کرد، اصلا عجیب نیست که چنین پیشنهاد شگفت انگیزی را از سوی مارول دریافت کرده باشد.

ما، هیلی استاینفلد را بیشتر بخاطر بازی در فیلم اکشن و علمی-تخیلی Bumblebee می شناسیم، او در این فیلم شخصیتی به نام چارلی را به تصویر کشیده بود، یک دختر نوجوان که خودش را در میان جنگی بزرگ بین آتوبات ها و دیسپتیکان پیدا می کند. بازی استاینفلد در این فیلم فوق العاده و واقعا تحسین برانگیز بود، او در کل فیلم با شخصیتی همبازی شده بود که در واقعیت وجود نداشت و توسط CGI خلق شده بود، با این وجود اصلا نمی توانستیم حس کنیم که او یک همبازی کامپیوتری دارد. بعد از Bumblebee هم بعنوان صداپیشه در فیلم Spider-Man: Into The Spider-Verse حضور پیدا کرد و بجای شخصیت Spider-Gwen صحبت کرد. او اخیرا هم به سریال Dickinson محصول Apple پیوسته است، و حالا به نظر می رسد که فرصتی برایش پیش آمده تا تبدیل به یک چهره بین المللی شود.

همچنین بخوانید | سریال های سرویس استریم دیزنی پلاس (Disney+) بصورت هفتگی منتشر می شوند؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، Marvel Studios به هیلی استاینفلد نقش اصلی سریال Hawkeye را پیشنهاد داده است، سریالی که قرار است توسط سرویس استریم Disney+ منتشر شود. اینطور که شنیده ایم، مذاکرات هنوز ادامه دارد، و این قطعا تصمیم سختی برای استاینفلد خواهد بود. این اعتقاد وجود دارد که سریال کوتاه Hawkeye با الهام از یک سری کتاب مصور نوشته مت فرچتین، دیوید آجا و اَنی وو ساخته می شود، در این سری کلینت بارتون هویت ابرقهرمانی خودش را به کیت بیشاپ می دهد، او نیز در نهایت تبدیل به یکی از اعضای تیم ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ جوان (Young Avengers) می شود.

 
هیلی استاینفلد

کیت بیشاپ سال ۲۰۰۵ و در شماره اول از سری کمیک Young Avengers معرفی شد، او دختر یک میلیاردر است که مخفیانه یک جنایتکار می باشد. کیت در Central Park مورد حمله قرار می گیرد و بعد از این حادثه تصمیم می گیرد که دیگر هیچوقت آسیب پذیر نباشد. در نتیجه، آموزش می بیند تا تبدیل به یک مبارز قدرتمند و ماهر شود، و وقتی که گذرش به ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ جوان می خورد این مهارت ها به کمکش می آیند. کیت به افتخار کلینت بارتون نام هاکای را برای خودش انتخاب می کند، البته در آن زمان تصور می شد که بارتون مرده و وقتی هم برمیگردد، به کیت اجازه می دهد تا لقب هاکای را نگه دارد.

همچنین بخوانید | دیزنی تایید کرد؛ در سرویس استریم Disney+ خبری از محتوای درجه بزرگسال نخواهد بود!

با توجه به اینکه کلینت بارتون (هاکای) در فیلم های قبلی دنیای سینمایی مارول نقش خیلی پررنگی را ایفا نکرده و تاکنون هم صاحب یک فیلم انفرادی نشده، Hawkeye تبدیل شده به یکی از مورد انتظارترین سریال های مارولی سرویس استریم دیزنی پلاس. بنابراین سریال مهمی محسوب می شود و کیت هم نقش مهمی در آن ایفا می کند، پس این می تواند یک فرصت عالی برای هیلی استاینفلد باشد، و همزمان چراع سبز نشان دادن به مارول برایش سخت خواهد بود چون با ورود به MCU باید بیخیال خیلی از فرصت ها شود. از طرفی سریال Hawkeye تنها یک شروع برای کیت بیشاپ است و او در فیلم های آینده MCU نقش مهمی را ایفا خواهد کرد و حتی ممکن است یک روز صاحب فیلمی انفرادی هم شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline