کیت بیشاپ در سریال Hawkeye حضور خواهد داشت؛ پخش پاییز 2021

سریال مارولی Hawkeye قرار است در پاییز ۲۰۲۱ توسط سرویس استریم Disney Plus به دست طرفداران برسد؛ مارول علاوه بر تایید تاریخ انتشار، فاش کرد که کیت بیشاپ از طریق همین سریال پا به دنیای سینمایی مارول (MCU) خواهد گذاشت. سریال Hawkeye طی همایش کامیک-کان توسط مارول معرفی شد، در کنار دو سریال Falcon and The Winter Soldier و WandaVision. جرمی رنر قرار است در این سریال باری دیگر شخصیت کلینت بارتون معروف به شاهین‌چشم را به تصویر بکشد.

متاسفانه طی چند سال اخیر حوادث دنیای سینمایی مارول بدترین تاثیر را بر روی زندگی شاهین‌چشم داشته است؛ او در پایان فیلم Avengers: Age of Ultron خودش را بازنشسته کرد تا بتواند وقت بیشتری را با خانواده اش بگذارند، ولی در Captain America: Civil War به میدان مبارزه بازگردانده شد، در نهایت هم گذرش به زندان Raft خورد و سپس بازداشت خانگی را تجربه کرد. اوضاع کمی عادی شده بود، اما زمانی که بشکن تانوس اتفاق افتاد اعضای خانواده او نیز خاکستر شدند، پس زمانی که او را دوباره ملاقات کردیم دیگر چیزی از شاهین‌چشم نمانده بود و به یک قاتل خونسرد تبدیل شده بود. ولی بیوه سیاه توانست او را بازگرداند تا فرصتی برای نجات دادن خانواده اش پیدا کند، در نهایت به خانواده اش رسید اما در عوض بهترین دوست خودش را از دست داد!!

همچنین بخوانید | سریال Falcon & Winter Soldier پاییز ۲۰۲۰ منتشر می شود؛

حال، کلینت بارتون در بزرگ ترین نبرد تاریخ شرکت کرده و کمک بزرگی برای نجات دنیا بوده، پس آماده است تا تیر و کمان خودش این بار برای همیشه کنار بگذارد؛ ولی ظاهرا فرصتی پیش می آید تا آنها را به شخص دیگری بدهد. کیت بیشاپ که به نظر می رسد قرار است شاهین‌چشم بعدی دنیای سینمایی مارول باشد، ولی هنوز نمی دانیم چه کسی قرار است در این نقش ظاهر شود چون تولید سریال Hawkeye در بهترین حالت سال آینده آغاز خواهد شد. ولی به لطف همایش کامیک-کان و حضور خود رنر در آن، اکنون مقداری اطلاعات در مورد این سریال به شدت مورد انتظار داریم.

سریال Hawkeye

طبق صحبت های آقای رنر در همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال، ما در سریال Hawkeye قرار است تا نسخه بهتری از شاهین‌چشم روبرو شویم و شناخت بهتری از او پیدا کنیم. او یک ابرقهرمان است که هیچ قدرت فرابشری و عجیبی در خودش ندارد، و حالا می خواهد به یک دختر جوان یاد دهد که چطور می تواند بدون هیچ قدرتی یک ابرقهرمان باشد؛ این می تواند داستان جالبی برای یک سریال ۶ یا ۸ قسمتی باشد. این دختر جوان کیت بیشاپ (Kate Bishop) است که نسخه کمیکی او سال ۲۰۰۵ در شماره اول از سری کتاب مصور Young Avengers معرفی شد. کیت یکی از اعضای تیم ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ جوان است، در کنار کسی لنگ (دختر مرد مورچه ای) که در Avengers 4 با او ملاقات کردیم.

همچنین بخوانید | وقایع سریال WandaVision بعد از حوادث Avengers 4 اتفاق می افتد؛

ما هنوز نمی دانیم که مارول دقیقا چه برنامه ای برای آینده دارد، ولی معرفی کیت می تواند اولین قدم رسمی مارول در شکل دهی گروه ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ جوان باشد…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.