آخرین اطلاعاتی که از سریال مارولی Hawkeye داریم؛

همانطور که خبر دارید، Hawkeye (شاهین‌چشم) یکی از سریال های مارول است که طی فاز چهارم MCU توسط سرویس استریم Disney Plus به دست طرفداران می رسد؛ حال از آنجا که هیجان زیادی برای تماشای این سریال در میان طرفداران وجود دارد، قصد داریم هر اطلاعاتی که از آن منتشر شده را در اختیار شما قرار دهیم. Hawkeye در کنار سریال های The Falcon and the Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان)، WandaVision (وانداویژن) و Loki (لوکی) توسط مارول استودیوز در حال توسعه می باشد.

اولین بار در ماه جولای سال جاری بود که شنیدیم مارول در فکر ساختن یک سریال برای شاهین‌چشم است، سپس در همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال تایید شد که Hawkeye بطور قطع ساخته خواهد شد. وقایع این سریال درست بعد از حوادث Avengers: Endgame اتفاق می افتد، فیلی که در آن کلینت بارتون یک ماجراجویی احساسی را پشت سر گذاشت؛ در پایان Avengers: Infinity War وقتی که تانوس بشکن مشهور خودش را می زنـد، تمام اعضای خانواده کلینت تبدیل به خاکستر می شوند. در ابتدای Endgame ما دیدیم که او به دنبال این حادثه تلخ تبدیل به رونین شده است، یک مزدور تاریک که خلافکاران را بخاطر حس انتقام خودش می کشد.

همچنین بخوانید | وقایع سریال WandaVision بعد از حوادث Avengers 4 اتفاق می افتد؛

البته بعد از اینکه استیو و دوستان به یک راه حل برای خنثی کردن آثار بشکن دست می کنند، بیوه سیاه سراغ کلینت می رود و او را بازمیگرداند تا برای بازگرداندن خانواده خودش تلاش کند. در نتیجه، شاهین‌چشم موفق به ملاقات دوباره با همسر و فرزندانش می شود، اما این قرار نیست پایان داستان او باشد. بلکه مارول قصد دارد با تولید سریال Hawkeye کاوش عمیق تری در زندگی شاهین‌چشم داشته باشد، در نتیجه ما می توانیم او را بهتر بشناسیم و زمان بیشتری را با وی بگذرانیم.

جرمی رنر برای بازی در نقش شاهین‌چشم بازمیگردد

سریال Hawkeye

شاهین‌چشم برخلاف دوستان انتقامجوی خودش زمان زیادی برای خودنمایی نداشته است، او در تمام فیلم ها بعنوان شخصیت فرعی حضور داشته و تاکنون هم صاحب فیلم انفرادی نشده است؛ پس اینکه صاحب یک سریال انفرادی شود می تواند فرصت خوبی برای خوبی برای او باشد. طی ارائه مارول در کامیک-کان سن دیگوی امسال بود که جرمی رنر تایید کرد برای بازی در نقش شاهین‌چشم بازمیگردد. ما تا جایی که خبر داریم او در این سریال مشغول آموزش دادن کیت بیشاپ است، ولی بجز این هیج اطلاعات دیگری نداریم. شاید زمانی که تولید Hawkeye آغاز شود اطلاعات بیشتری به دست ما برسد، ولی فعلا فقط باید منتظر باشیم تا معلوم شود کلینت بارتون حالا که بیخیال شاهین‌چشم بودن شده چه برنامه ای برای آینده خودش دارد.

کیت بیشاپ پا به دنیای سینمایی مارول می گذارد

همچنین بخوانید | ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ بین سریال های مارولی Runaways و Cloak & Dagger تایید شد؛

کیت بیشاپ

جرمی رنر طی ارائه مارول در همایش کامیک-کان سن دیگر فاش کرد که کلینت بارتون در این سریال کیت بیشاپ را آموزش می دهد تا تبدیل به شاهین‌چشم بعدی دنیای سینمایی مارول شود. در کتاب های مصور مارول، کیت بیشاپ تبدیل به سومین شاهین‌چشم می شود، ما را بعنوان یک آچر قدرتمند و کاربلد، و البته رهبر تیم ابرقهرمانی ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ جوان (Young Avengers) می شناسیم. شاهین‌چشم توانایی های مادرزادی کیت را می بیند و تصمیم می گیرد با او تمرین کند، چون خودش قصد دارد بیخیال زندگی ابرقهرمانی شود تا یک زندگی معمولی کـنار خانواده اش داشته باشد. ظاهـرا در سریال هم داستان مشابه بـاشد، و باید اشاره کنیم که هنوز نام بازیگر نقش کیت بیشاپ اعلام نشده است.

تاریخ انتشار سریال توسط دیزنی پلاس

سریال شاهین چشم

سریال لایو-اکشن Hawkeye قرار است در پاییز سال ۲۰۲۱ توسط سرویس استریم Disney Plus به دست طرفداران برسد، این تاریخ طی SDCC 2019 تایید شد. باید اشاره کنیم که Hawkeye آخرین سریال فاز چهارم دنیای سینمایی مارول است، که به دنبال انتشار The Falcon and the Winter Soldier در پاییز ۲۰۲۰، سریال WandaVision اوایل بهار ۲۰۲۱ و Loki در اواخر بهار ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد — و البته What If…? در تابستان ۲۰۲۱٫

تریلر این سریال چه زمانی منتشر خواهد شد؟

همچنین بخوانید | فروش Spider-Man: Far From Home از مرز یک میلیارد دلار عبور کرد!

سریال Hawkeye

تا این لحظه، هیچ تریلر و تیزری از سریال لایو-اکشن Hawkeye منتشر نشده، که یک علت خیلی واضح دارد؛ چون فاز تولید این سریال هنوز آغاز نشده است، پس چیزی ضبط نکرده اند که بخواهند بصورت یک تیزر آن را در اختیار طرفداران قرار دهند. با توجه به اینکه قرار است در پاییز ۲۰۲۱ منتشر شود، به احتمال قوی تا اواسط ۲۰۲۱ موفق به تماشای تریلر آن نخواهیم شد، به احتمال قوی این تریلر طی همایش کامیک-کان ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. و البته با شروع فاز تولید شاهد انتشار تصاویری از پشت صحنه و همچنین مقداری اطلاعات [آغشته به شایعه] خواهیم بود.

آخرین بروزرسانی: ۱۱ مرداد ۹۸


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

2 نظرات
 1. E.N می گوید

  ممنون بابت این اطلاعات، هاکای تا حالا در دنیای سینمایی مارول به اون حد از توجهی که لیاقتش رو داشته، نرسیده، البته در فیلم های عصر آلترون و این اواخر هم در پایان بازی، تقریبا اون حضوری که میخواستیم هاکای داشته باشه رو داشت، ولی حالا هاکای این فرصت رو داره تا در سریال اختصاصی خودش بدرخشه

  1. Arash_sk2026
   Arash_sk2026 می گوید

   باید بگیم خوشبختانه ❤💗💙

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline