هاوک‌من (Hawkman) صاحب یک فیلم سینمایی می شود؛ با حضور هاوک‌گرل

ما هنوز بطور دقیق نمی دانیم که Warner Bros چه برنامه ای برای فیلم سینمایی Black Adam (بلک ادم) دارد، یا حتی نمی توانیم حدس بزنیم که چند سال دیگر باید صبر کنیم تا شاهد ورود رسمی این شخصیت به ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) باشیم، اما مطلع شدیم که فیلم انفرادی بلک ادم قرار است چند شخصیت کمیک بوکی دیگر را به ما معرفی کند؛ شامل اتم، استار گرل و هاوک‌من. اما این پـایان ماجرا نخواهد بود، چونکه استودیو در نظر دارد به این واسطه شرایط را برای تولید چندین فیلم انفرادی دیگر فراهم کند.

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، کمپانی WB در حال توسعه یک فیلم برای هاوک‌من (احتمالا تحت عنوان Hawkman) است، خبری که حداقل برای ما تازگی ندارد چون بارها و بارها شایعه ها خبر از تولید چنین فیلمی داده اند. اینطور کـه گفته شده استودیو در پی انتخاب یک بازیگر مسلمان برای نقش اصلی فیلم است، بازیگری که بین ۳۰ تا ۳۹ سال سن داشته باشد. در این میان گفته شده در این فیلم ابرقهرمانی شاهد حضور هاوک‌گرل (Hawkgirl) هم خواهیم بود اما فعلا اطلاعات بیشتری در این مورد نداریم.

همچنین بخوانید | دومین تریلر Shazam منتشر شد؛ ﺟﺎﻟﺐﺗﺮﯾﻦ فیلم ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ!

یک زمانی انتظار می رفت که شاهـد حضور این زوج ابرقهرمـان در فیلم Justice League (لیگ عدالت) باشیم، از طرفی مدتها قبل شنیده بودیم که استودیو قصد دارد یک فیلم انفرادی برای هاوک‌من بسازد؛ پس شنیدن این خبر خیلی هم غافلگیرکننده نیست ولی اینکه مطلع شدیم وارنر بروس واقعا مشغول کار بر روی فیلم Hawkman می باشد هیجان بیشتری دارد. اگر باز هم برنامه ها تغییر نکنند، در فیلم سینمایی Black Adam بطور رسمی با هاوک‌من آشنا خواهیم شد، پس ممکن است خیلی زود هم نام بازیگری که برای به تصویر کشیدن این ابرقهرمان انتخاب شده برای ما فاش شود چون فیلم بلک ادم با نقش آفرینی دواین جانسون اواخر ۲۰۱۹ یا اوایل ۲۰۲۰ کلید خواهد خورد.

Hawkman

باید اشاره کنیم هاوک‌من نام چندین شخصیت خیالی ابرقهرمان در کتاب‌های مصور منتشر شده توسط دی‌سی کامیکس است. نخستین هاوک‌من توسط گاردنر فاکس و دنیس نویل خلق شد که برای اولین بار، در شمارهٔ ۱ کمیک‌های فلش (ژانویه ۱۹۴۰) معرفی گشت. یکی از نسخه های معروف این ابرقهرمان، کارتر هال است؛ در دوران مصر باستان، شاهزاده خوفو درگیر دشمنی با رقیب خود، کشیش مصری “هتسث” است. هتسث در نهایت خوفو و همسر وی چی-آرا را دستگیر کرده و آن‌ها را می‌کشد. هزاران سال بعد، در سال ۱۹۴۰، خوفو به عنوان باستان‌شناس آمریکایی، کارتر هال، و چی-آرا به عنوان، شیئرا سندرز دوباره متولد می‌شوند. این دو نفر هر باری که کشته می شوند، دوباره بعنوان افرادی جدید پا به زندگی می گذارند و در نهایت مجددا با هم آشنا می گردند.

همچنین بخوانید | شایعه: وقایع فیلم Supergirl در دهه ۷۰ میلادی اتفاق می افتد!

این پروژه هنوز در نخستین مراحل توسعه خودش قرار دارد، پس ممکن است در آینده برنامه های استودیو برای این فیلم یا حتی نحوه معرفی هاوک‌من تغییر کند. ولی در حال حاضر ما خوشحالیم که می شنویم احتمال ساخته شدن فیلم Hawkman و ورود هاوک‌من به سینما خیلی زیاد است؛


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.