وارنر بروس ممکن است برای HBO Max فیلم های ابرقهرمانی پرهزینه بسازد؛

دیزنی قصد دارد تا قبل از پایان سال ۲۰۱۹ سرویس استریم اختصاصی خودش را افتتاح کند که Disney Plus (دیزنی پلاس) نام گرفته، بعد از شروع بکار هم ما شاهد انتشار تعداد قابل توجه ای فیلم و سریال جدید توسط این سرویس خواهیم بود، از سریال های ابرقهرمانی مارول و جنگ ستارگان گرفته، تا محصولات خود دیزنی از جمله بازسازی های لایو-اکشن و ریبوت هایی مثل تنها در خانه. دیزنی پلاس باید در رقابت مستقیم با سرویس های استریم Netflix و Amazon، همچنین Apple Tv+ برای جلب نظر مردم تلاش کند. ولی از آنجا که دیزنی خیلی بر روی سریال های ابرقهرمانی خودش حساب باز کرده، شاید رقیب حقیقی اش سرویس استریم HBO Max باشد!!

تایید شده که وارنر بروس قصد دارد تعداد زیادی سریال ابرقهرمانی لایو-اکشن بسازد و آنها را از طریق HBO max به دست مردم برساند، که اتفاق عجیبی نیست و برای رقابت با دیگر سرویس ها باید تا جایی که می توانند محتوای جدید و متفاوت خلق کنند. ولی حالا یک گزارش تازه منتشر شده که ادعا کرده کمپانی وارنر بروس ممکن است فیلم هایی بزرگ و پرهزینه را برای انتشار اختصاصی در این سرویس تولید کند، که خبری بزرگ محسوب می شود و نوید اتفاقی بزرگ تر را به طرفداران می دهد. هنوز بطور دقیق تایید نشده که وارنر واقعا قرار است این فیلم ها را بسازد، ولی اگر HBO Max با استقبال روبرو شود بدون شک این اتفاق رخ خواهد داد.

همچنین بخوانید | جوکر (جرد لتو) در Birds of Prey یا Suicide Squad 2 حضور ندارد؛

با توجه به اینکه مدت زمان چندان زیادی تا شروع بکار رسمی سرویس استریم Disney Plus باقی نمانده، کاملا طبیعی است که وارنر تلاش می کند تا نظر مردم را به سمت خودش جلب و آنها را نسبت به HBO Max کنجکاو کند. این سرویس در لحظه شروع بکار دارای یک گنجینه بزرگ از فیلم و سریال های قدیمی و جدید خواهد بود، از فیلم های DCEU گرفته تا سریال Big Bang Theory، که اولین قدم در مسیر رقابت با دیزنی پلاس (و دیگر سرویس ها) محسوب می شود. باید اشاره کنیم که وارنر برای تولید محتواهای جدید حساب ویژه ای بر روی DC باز کرده، این کمپانی می تواند یک منبع مناسب برای محتواهای جدید باشد، و با تولید فیلم و سریال های ابرقهرمانی جدید از HBO Max پشتیبانی کند.

Dc Films

اگر بخواهیم فقط در ژانر ابرقهرمانی مقایسه کنیم، HBO Max می تواند Disney Plus را به راحتی شکست دهد؛ اول به این خاطر که مارول فقط قصد دارد برای سرویس استریم دیزنی سریال هایی PG-13 و مرتبط با فیلم های MCU بسازد، ولی ﺩﯼﺳﯽ می تواند سریال هایی درجه R (مناسب بزرگسال) که هیچ ارتباطی با فیلم های DCEU ندارند بسازد. از طرفی، مارول فعلا فقط قرار است سریال های لایو-اکشن و انیمیشنی بسازد، ولی DC Films اگر از سوی وارنر بروس چراغ سبز بگیرد می تواند علاوه بر سریال های لایو-اکشن و انیمیشنی، فیلم هایی سینمایی در حد Wonder Woman و Joker هم تولید کند، تا وارنر بجای اکران در سینما آنها را در HBO Max منتشر کند.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از فصل دوم Doom Patrol به نقل از نویسنده سریال؛

اینطور که گفته شده، وارنر قصد دارد فیلم هایی برای HBO Max بسازد که بودجه ای مشابه عناوین سینمایی ﺩﯼﺳﯽ دارند، و برای ساخت سریال ها هم ممکن است بودجه ای عظیم و قابل توجه در نظر گرفته شود، درست مثل مارول که شنیده ایم سریال های جدیدش با بودجه ای بالای ۱۰۰ میلیون دلار تولید خواهند شد. گرگ برلانتی (خالق Arrowverse) یکی از کسانی است که انتظار می رود دخالت قابل توجه ای بر روی تولیدات جدید ﺩﯼﺳﯽ برای این سرویس داشته باشد، در کنار جی. جی. آبرامز (Star Wars 8 & 9).

کمپانی DC Films در حال حاضر فیلم های در حال توسعه زیادی دارد، شاید HBO Max بتواند خانه مناسبی برای این فیلم که از ترس شکست تجار ساخته نمی شوند باشد…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.