اطلاعاتی تازه از داستان سریال Green Lantern محصول سرویس استریم HBO Max

اولین اطلاعات از داستان سریال Green Lantern (فانوس سبز) هم اکنون فاش شده است، سریالی که توسط گرگ برلانتی ساخته می شود و قرار است از طریق سرویس استریم HBO Max به دست طرفداران برسد. وارنر بروس طی سال جاری میلادی سرویس استریم اختصاصی خودش را افتتاح می‌کند، یک پلتفرم نمایش آنلاین فیلم و سریال که HBO Max نـام گرفته است. این استودیو از همین حالا مشغول کار بر روی چندین پروژه مختلف است که قصد دارد آنها را در اختیار کاربران این سرویس قرار دهد. حال از آنجا که وارنر بروس یک خانه برای شخصیت های DC Comics محسوب می شود، تعداد قابل توجه ای از سریال های HBO Max قرار است بر پایه کتاب‌های مصور دی‌سی ساخته شوند — و شاید تعدادی فیلم.

گرگ برلانتی چند سالی است که با وارنر همکاری می کند و تاکنون فعالیت گسترده و پررنگی در DCTV داشتـه است، او در واقع مغز متفکر پشت Arrowverse می باشد و در تولید سریال های کمیک بوکی سرویس استریم DC Universe دخالت دارد. WarnerMedia اواخر ۲۰۱۹ اعلام کرد که برلانتی قرار است دو سریال کمیک بوکی برای سرویس استریم HBO Max بسازد، Green Lantern و Strange Adventures. اولی که فانوس سبز را به دنیای تلویزیونی دی‌سی می آورد و دومی هم اولین سریال آنتولوژی دی‌سی خواهد بود؛ هر دو در حال حاضر موردانتظارترین سریال های کمیک بوکی در حال توسعه هستند‌.

همچنین بخوانید | نویسنده Green Lantern در تولید سریال دخالت دارد؛ ساختن فیلم هنوز جزو اولویت هاست

طبق انتظار، برلانتی نمی تواند اطلاعات چندان دقیقی را در مورد Green Lantern فاش کند، به همین دلیل ما چیز زیادی از این سریال نمی دانیم. ولی طی اپیزود پایانی رویداد کراس‌اُور Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) فاش شد که این سریال بخشی از مولتی‌ورس Arrowverse است و وقایع آن در یکی از زمین های موجود در این دنیای اشتراکی اتفاق می افتد. و حالا HBO Max هم مقداری اطلاعات از این سریال فاش کرده که به ما کمک می کند تا دریابیم باید انتظـار چه چیزی را بکشیم. باید اشاره کنیم با در نظر گرفتن شکست فیلم Green Lantern در سینما، برخی از طرفداران در مورد خوب یا بد بودن این سریال کمی شک دارند، که چندان هم عجیب و غیرطبیعی نیست.

سریال فانوس سبز

سارا آبری یکی از روسای HBO Max بتازگی اطلاعات جدیدی را در مورد سریال Green Lantern فاش کرده است؛ طبق ادعای آبری، وقایع این سریال بر محور دو فانوس سبز که در زمین هستند می چرخد، و سینسترو که یکی از شرورهای کتاب های مصور فانوس سبز است نیز نقش قابل توجه‌ای در این سریال خواهد داشت. در کتاب های مصور، سینسترو ابتدا یکی از اعضای سپاه فانوس سبز بود که بخاطر سواستفاده از قدرتش به شکلی نچندان جالب اخراج می شود، ولی معلوم نیست که در سریال او یک فانوس سبز خواهد بود یا یک شرور (فانوس زرد). خانم آبری همچنین فاش کرد که سریال Green Lantern قرار است داستان هایی را روایت کند که طی چندین دهه اتفاق می افتد، پس سریال یک بازه زمانی خیلی طولانی را به نمایش خواهد گذاشت.

همچنین بخوانید | سریال Blue Beetle (بلو بیتل) در دست توسعه قرار دارد؛ برای سرویس استریم HBO Max

با توجه به اینکه پرونده فیلم سینمایی Green Lantern Corps هنوز بسته نشده، خیلی بعید است که در سریال شاهد حضور هال جردن و جان استوارت باشیم. البته از آنجا که فانوس سبزهای زیادی در کمیک ها وجود دارد، برلانتی در انتخاب شخصیت های اصلی این سریـال به مشکلی برنخواهد خورد. تاریخ انتشار سریال Green Lantern هنوز فاش نشده، ولی انتظار داریم طی پاییز (یا زمستان) سال آینده توسط HBO Max منتشر شود.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline