نگاهی تازه به شخصیت های Hellboy در تصویر جدید

طرفداران پسر جهنمی تاکنون دو بار شخصیت مورد علاقه خودشان را روی پرده مشاهده کرده اند، اما نسخه جدید این کله قرمز (با نقش آفرینی David Harbour) موهای بلندتری دارد، عصبانی تر است و البته کم تجربه تـر از نسخه قبلی می باشد. حال، رسانه سرگرمی EW تصویری جدید از فیلم بازسازی Hellboy منتشر کرده که بواسطه آن می توانیم نگاهی تازه به تعدادی شخصیت های اصلی این فیلم داشته باشیم.

آقای هاربور بازیگر نقش پسر جهنمی در مورد فیلم Helboy گفته که: “این یک داستان خاستگاه [origin] نیست،… او مدتهاست که هلبوی است، اما در آغاز فیلم یک سری حوادث جدید رخ می دهد، جایی که مردم شروع می کنند به نگاه به این حقیقت که او ممکن است باعث به پایان رسیدن جهان شود، و این واقعت نخستین باری است که چیزی شبیه به این می شنود. در فیلم این سوال ایجاد می شود که او در حقیقت به کجا تعلق دارد؟

طرفداران قدیمی کمیک های پسر جهنمی و البته فیلم های Hellboy (به کارگردانی Guillermo del Toro) می دانند که یک پیشگویی ادعا می کند هلبوی در واقع هیولای رستاخیز است، کسی که یک روز جهان را به پایان خودش می رساند. همانطور که می دانید دست راست او بزرگ و سنگین تر از دیگریست، این دست بزرگ فقط برای نمایش نیست: از قرار معلوم، این دست تنها چیزی است که قدرت آزاد کردن شیاطین باستانی را از زندان کیهانی آنها دارد، موجوداتی که در نهایت موجب رستاخیر و نابودی دنیا می شوند.

همچنین بخوانید | فیلم Hellboy 2019 صاحب دو پوستر جدید شد؛ تریلر بزودی

وقتی فیلم آغاز می شود، پسر جهنمی هیچ اطلاعی از این قضیه ندارد. اما زمانی که چیزهایی در این رابطه می شنود، او شروع می کند به پرسیدن سوال در مورد رابطه خودش با سازمان Bureau for Paranormal Research and Defense یا به اختصار BPRD (دیوان تحقیق و مقابله با دربارهٔ ماورا طبیعتِ ایالات متحده)، که توسط ناپدری او Trevor Bruttenholm (با بازی Ian McShane) گـردانده می شود. این شخصیت در کمیک های Hellboy کشته شده است، اما در نسخه سینمایی زنده مانده پس نقش مهم تری دارد.

Hellboy 2019

آقای Bruttenholm رئیس سازمان BPRD است، اما روی زمین، پسر جهنمی سربازی مثل Major Ben Daimio (با بازی Daniel Dae Kim) و شهروندی مانندی Alice Monaghan (با نقش آفرینی Sasha Lane) — که بعد از دزیده شدن توسط پری ها در زمان کودکی همچنان ارتباط خودش با دنیای جادویی را حفظ کرده است — را همراهی می کند. پسر جهنمی قصد دارد دریابد که باید چه احساسی نسبت به متحدان انسان خودش داشته باشد، اما همزمان هیولاها از او می خواهند تا به آنها بپیوندد.

باید اشاره کنیم که فیلم جدید Hellboy بر پایه یک کمیک سه قسمتی نوشته خالق شخصیت پسر جهنمی، مایک میگنولا ساخته شده و نیل مارشال (The Descent, Centurion) نیز کسی است که این فیلم را کارگردانی کرده. باید اشاره کنیم Hellboy جدید با بودجه کمتری ساخته شده تا در صورتی که چندان مورد استقبال قرار نگرفت هم تبدیل به یک شکست نشود. میگنولا (که در نگارش فیلم هم دخالت داشته) و مارشال به وضوح اعلام کرده اند که Hellboy 2019 یک فیلم درجه بزرگسال (R-rated) است که پر شده از عناصر ترسناک فراطبیعی و هیولایی!!

همچنین بخوانید | تصویری جدید از Hellboy 2019: یک ریبوت خونین تر، تاریک تر!

اکران فیلم سینمایی Hellboy از تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۳ فروردین ۹۸) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.