فیلم Hellboy 2019 صاحب دو پوستر جدید شد؛ تریلر بزودی

فیلم سینمایی The Hellboy که قرار است سال آینده میلادی پا به گیشه بگذارد، صاحب دو پوستر جدید و جالب شد، تریلر این فیلم هم قرار است روز پنجشنبه منتشر شود. مایک میگنولا در سال ۱۹۹۳ میلادی شخصیت پسر جهنی را خلق کرد، شخصیت هلبوی یک نیمه شیطان است که با Bureau for Paranormal Research and Defense یا به اختصار BPRD (دیوان تحقیق و مقابله با دربارهٔ ماورا طبیعتِ ایالات متحده) کار می کند تا از بشریت در مقابل نیروهای تاریک فراطبیعی دفاع کند.

در کتاب های مصور، پسر جهنمی به عنوان شیطانی به نام اَنِنگ آن راما زمانی که کودک بود توسط نیروهای نازی به زمین آورده شد، اما متّحدین جنگ جهانی دوم وی را آزاد کردند و او در گروهی به نام دیوان تحقیق و مقابله با دربارهٔ ماورا طبیعتِ ایالات متحده شروع به کار کرد. رفته رفته پسر جهنمی بزرگ‌تر شد و صاحب پوستی قرمز، دم و شاخ (که بعداً آن‌ها را برید) و دست راست سنگی بزرگ گشت. با اینکـه او نقریبا خشن و همیشه اخموست، هیچ‌گاه مقاصد شیطانی یک شیطان را نداشته است‌.

همچنین بخوانید | فیلم سینمایی Hellboy 2019 صاحب یک پوستر جدید شد؛ اولین نگاه به شخصیت های فرعی

ران پرلمن کسی است که طی سالهای ۲۰۰۰ در فیلم های Hellboy ساخته گی‌یرمو دل تورو لباس شخصیت پسر جهنمی را بر تن کرد. این فرانچایز چون موفقیت های مورد انتظار را کسب نکرد، هرگز صاحب فیلم سوم نشد و حالا در حال بازسازی می باشد؛ فیلم جدید توسط نیل مارشال (The Descent, Centurion) کارگردانی شده است، دیوید هاربر (سریال Stranger Things) نیز این بار در نقش هلبوی بازی می کند. کمپانی Lionsgate تاکنون تعدادی تصویر و پوستر از فیلم Hellboy 2019 منتشر کرده است، اما طرفداران بیشتر منتظر انتشار تریلر رسمی هستند.

خبرگزاری IGN تایید کرده که در روز پنجشنبه ۲۰ دسامبر شاهد انتشار نخستین تریلر فیلم سینمایی Hellboy 2019 خواهیم بود. ما تاکنون جز تصویر و پوستر چیزی از این فیلم ندیده ایم، اما Lionsgate طی همایش کامیک کان نیویورک امسال چند صحنه از Hellboy را به نمایش گذاشت که فقط حاضرین در همایش موفق به مشاهده آن شدند. این هم پوسترهای جدید:

Hellboy 2019

همچنین بخوانید | تصویری جدید از Hellboy 2019: یک ریبوت خونین تر، تاریک تر!

باید اشاره کنیم که فیلم Hellboy جدید با بودجه کمتری ساخته شده تا در صورتی که چندان مورد استقبال قرار نگرفت هم تبدیل به یک شکست نشود. میگنولا (که در نگارش فیلم هم دخالت داشته) و مارشال به وضوح اعلام کرده اند که Hellboy جدید یک فیلم درجه بزرگسال (R-rated) است که پر شده از عناصر ترسناک فراطبیعی و هیولایی. از ستارگان این فیلم می توانیم به میلا یوویچ (رزیدنت ایول) در نقش Blood Queen، ایان مک‌شین (سریال خدایان آمریکایی) در نقش Profressor Broom، دنیل دای کیم (سریال لاست) در نقش Ben Daimio، ساشا لین (عزیز آمریکایی) در نقش Alice Monaghan، برایان گلیسون (سفیدبرفی و شکارچی) در نقش Merlin، پنلوپه میچل (زیپ)، Kristina Klebe و سوفی اوکوندو (پس از زمین) اشاره کنیم.

فیلم Hellboy جدید به کارگردانی نیل مارشال (سربازان سگی) از تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۳ فروردین ۹۸) پا به گیشه می گذارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.