تریلر فیلم Hellboy 2019: ستیز پسر جهنمی با نیروهای تاریکی

بعد از مدتها انتظار، نخستین تریلر رسمی از ریبوت درجه بزرگسال Hellboy به کارگردانی نیل مارشال منتشر شد و حالا می توانیم نخست نگاه حقیقی خودمان را به نسخه جدید پسر جهنمی داشته باشیم. مارشال، که او را بخاطر کارگردانی فیلم های پرخشونتی مثل The Descent و Centurion می شناسیم، هدایت این پروژه را به دست گرفت تا باری دیگر کله قرمز مشهور دنیای کتاب های مصور را به زندگی بیاورد. آقای گی‌یرمو دل تورو طی سالهای ۲۰۰۰ دو فیلم برای پسر جهنمی ساخت، که قرار بود Hellboy 3 را هم بسازد اما برای تبدیل ایده های خودش به واقعیت باید پول زیادی را هزینه می کرد و استودیو توان پرداخت آن را نداشت، پس تصمیم گرفتند فرانچایز را ریبوت کنند.

دیوید هاربر (ستاره سریال Stranger Things) کسی است که در فیلم جدید مارشال شخصیت پسر جهنمی معروف به کلمه قرمز را به تصویر کشیده است، یک نیمه شیطان که با سازمان Bureau for Paranormal Research and Defense یا به اختصار BPRD (دیوان تحقیق و مقابله با دربارهٔ ماورا طبیعتِ ایالات متحده) کار می کند تا از بشریت در مقابل نیروهای تاریک فراطبیعی دفاع کند. کسانی که شانس حضور در همایش کامیک-کان نیویورک امسال را داشتند، موفق به تماشای نخستین تریلر رسمی فیلم سینمایی Hellboy شدند، اما حالا همه می توانیم این تریلر را تماشا کنیم.

همچنین بخوانید | نگاهی تازه به شخصیت های Hellboy در تصویر جدید

کمپانی Lionsgate همانطور که وعده داده بود نخستین تریلر رسمی از فیلم Hellboy 2019 را منتشر کرد و در اختیار طرفداران قرار داد. بواسطه این تریلر می توانیم نخستین نگاه خودمان را به پدر و استاد پسر جهنمی که Bruttenholm (با بازی Ian McShane) نام دارد داشته باشیم، همچنین با The Blood Queen (با نقش آفرینی Milla Jovovich) آشنا خواهیم شد. Alice Monaghan (با بازی Sasha Lane) دیگر شخصیت حاضر در تریلر است، او زنی با قدرت های جادویی است که وقتی کودک بود توسط پری ها دزدیده شد و اکنون با کله قرمز کار می کند. Ben Daimio (با نقش آفرینی Daniel Dae Kim) نیز از شخصیت های فرعی فیلم می باشد که از اعضای سازمان BPRD است و با پسر جهنمی همکاری می کند.

تریلر رسمی:


با تماشای تریلر، متوجه می شویم همانطور که آقای مارشال نویدش را داده بود فیلم جدید Hellboy یک عنوان تاریک و خشن است که حاوی صحناتی پرخون و مناسب برای سنین بزرگسال می باشد. کاملا برخلاف دو فیلمی که طی سالهای ۲۰۰۰ برای این شخصیت ساخته شد، چون در این فیلم ها تمرکز بیشتر بر ابعاد فانتزی فراطبیعی دنیای Hellboy قرار داده شده بود. اما حالا، با فیلمی تاریک همراه خواهیم شد که ظاهرا حوادث آن با کمی طنز مخلوط شده است! — البته با توجه به چیزهایی که در تریلر می بینیم.

در انتها باید اشاره کنیم که فیلم Hellboy 2019 از تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۳ فروردین ۹۸) پا به گیشه می گذارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.