تصویری جدید از Hellboy 2019: یک ریبوت خونین تر، تاریک تر!

یک تصویر جالب از فیلم سینمایی به شدت مورد انتظار Hellboy 2019 منتشر شده که نوید یک ریبوت خونین، تاریک و خشن را به ما می دهد؛ دقیقا چیزی که طرفداران به آن نیاز دارند و سالهاست که منتظرش هستند. فیلم جدید توسط نیل مارشال کارگردانی شده و دیوید هاربر هم کسی است در نقش شخصیت اصلی داستان ظاهر شده. سال ها قبل، آقای گی‌یرمو دل تورو دو فیلم برای پسر جهنمی ساخت که در اصل قرار بود قسمت سومی هم در کار باشد اما شرایط تولید آن فراهم نشد.

طرفداران پسر جهنمی سالهاست که منتظر یک فیلم اقتباسی جدید و متفاوت هستند، در واقع از سال ۲۰۰۸ که Hellboy II: The Golden Army پا به گیشه گذاشت و با نقدهای مثبتی روبرو شد، اما طرفداران از آن به خوبی استقبال نکردند؛ در حالی که با بودجه ۸۵ میلیون دلاری ساخته شده بود فقط ۱۶۰ میلیون دلار در گیشه بین المللی فروخت. از آنجا که ایده های آقای تورو برای Hellboy 3 نیاز به بودجه بیشتری برای تولید داشت، هرگز شرایط لازم مهیا نشد و طرفداران پسرک جهنمی منتظر یک ریبوت کم هزینه تر ماندند: یعنی فیلم Hellboy 2019.

فیلم Hellboy جدید با بودجه کمتری ساخته شده تا در صورتی که چندان مورد استقبال قرار نگرفت هم تبدیل به یک شکست نشود، اما این تنها تغییر Hellboy 2019 نسبت به دو فیلم قبلی نیست؛ در این نسخه دیوید هاربر (سریال Stranger Things) یک پسر جهنمی متفاوت را به تصویر کشیده است، شخصیتی که نزدیکی بیشتری به نسخه اصلی کمیک بوکی خودش (اثر مایک میگنولا) دارد. حداقل، میگنولا (که در نگارش فیلم هم دخالت داشته) و مارشال به وضوح اعلام کرده اند که Hellboy جدید یک فیلم درجه بزرگسال (R-rated) است که پر شده از عناصر ترسناک فراطبیعی و هیولایی!

همچنین بخوانید| فیلم سینمایی Hellboy 2019 صاحب یک پوستر جدید شد؛ اولین نگاه به شخصیت های فرعی

حالا، وبسایت Empire اقدام به انتشار یک تصویر جدید از فیلم Hellboy 2019 کرده، چرا که مدت زمان چندان زیادی تا شروع اکران این فیلم باقی نمانده و بزودی هم موفق به تماشای نخستین تریلر رسمی آن خواهیم شد. امپراطور همچنین صحبتی داشتـه با آقای مارشال در رابطه با فیلم کمیک بوکی ترسناک جدیدش که طی آن، وی از توجه بیشتر به کمیک بوکهای پسر جهنمی صحبت کرده و نوید یک فیلم خونین و خشن تر را داده است.

فیلم Hellboy 2019

از ستارگان این فیلم می توانیم به میلا یوویچ (رزیدنت ایول) در نقش Blood Queen، ایان مک‌شین (سریال خدایان آمریکایی) در نقش Profressor Broom، دنیل دای کیم (سریال لاست) در نقش Ben Daimio، ساشا لین (عزیز آمریکایی) در نقش Alice Monaghan، برایان گلیسون (سفیدبرفی و شکارچی) در نقش Merlin، پنلوپه میچل (زیپ)، Kristina Klebe و سوفی اوکوندو (پس از زمین) اشاره کنیم.

فیلم Hellboy جدید به کارگردانی نیل مارشال (سربازان سگی) از تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۳ فروردین ۹۸) پا به گیشه می گذارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.