فیلم سینمایی Hellboy 2019 صاحب یک پوستر جدید شد؛ اولین نگاه به شخصیت های فرعی

یک پوستر جدید از فیلم سینمایی Hellboy به مناسبت برگزاری همایش کامیک-کان نیویورک (NYCC) منتشر شده که بواسطه آن می توانیم نخستین نگاه خودمان را به شخصیت های فرعی این فیلم داشته باشیم. ما در سال های ۲۰۰۰ میلادی شاهد اکران دو فیلم سینمایی تحت عنوان Hellboy (به کارگردانی Guillermo del Toro) بودیم، این فیلم ها جالب بودند و اتفاقا با نقدهای مثبتی هم روبرو شدند اما گی‌یرمو دل تورو (شکل آب) هیچوقت نتوانست ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ مورد نظر خودش را کامل کند چون Hellboy 1 & 2 از نظر تجاری چندان موفق نبودند. حال یک دهه بعد، پسر جهنمی قرار است با یک فیلم جدید و متفاوت دوباره به سینما بازگردد؛

  
در فیلم جدید، دیوید هاربر ستاره سریال پرطرفدار Stranger Things (چیزهای عجیب) شخصیت پسر جهنمی را به تصویر کشیده است. ما سال گذشته، زمانی که تولید این فیلم آغاز شد موفق شدیم نخستین نگاه خودمان را به هاربر در نقش این قرمز جهنمی داشته باشیم. چند روز قبل نخستین پوستر رسمی فیلم سینمایی Hellboy 2019 منتشر شد اما فقط خود او در آن نمایان بود، ولی پوستر کامیک کان که بتازگی منتشر شده شخصیت های فرعی و اصلی را کنار هم قرار داده است.

همچنین بخوانید | فیلم ریبوت Hellboy با تاخیر در بهار ۲۰۱۹ پا به گیشه می گذارد

حال، این پوستر یک هدیه خوب از سوی سازندگان به طرفداران محسوب می شود اما ما بیشتر در انتظار انتشار نخستین تریلر این فیلم هستیم، تریلری که هنوز صحبت دقیقی از آن به میان نیامده است. پس فعلا باید به همین تک پوستر قانع باشیم:

فیلم سینمایی Hellboy 2019

از ستارگان این فیلم می توانیم به میلا یوویچ (رزیدنت ایول) در نقش Blood Queen، ایان مک‌شین (سریال خدایان آمریکایی) در نقش Profressor Broom، دنیل دای کیم (سریال لاست) در نقش Ben Daimio، ساشا لین (عزیز آمریکایی) در نقش Alice Monaghan، برایان گلیسون (سفیدبرفی و شکارچی) در نقش Merlin، پنلوپه میچل (زیپ)، Kristina Klebe و سوفی اوکوندو (پس از زمین) اشاره کنیم.

فیلم سینمایی Hellboy به کارگردانی نیل مارشال (سربازان سگی) از تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۳ فروردین ۹۸) پا به گیشه می گذارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.