دومین تریلر رسمی فیلم اکشن-فانتزی Hellboy 2019 منتشر شد؛

بواسطه دومین تریلر رسمی Hellboy 2019 می توانیم نگاهی دقیق تر به فیلم جدید نیل مارشال داشته باشیم؛ یک فیلم با درجه سنی بزرگسالان (R-rated) که پسر جهنمی را باری دیگر به سینما می آورد. سری کمیک Hellboy توسط مایک میگنولا خلق شده است، این کمیک ها روایتگر داستان ماجراجویی های پسری به نام هلبوی هستند که یک نیمه شیطان می باشد، او زمانی که بچه بود به زمین آورده می شود تا جهان را به پایان برساند، ولی این کلمه قرمزی تصمیم می گیرد سرنوشت خودش را پس بزند و در نتیجه با دیوان تحقیق و مقابله با ماورا طبیعتِ ایالات متحده (BRPD) در مبارزه علیه نیروهای تاریکی همکاری کند.

آقای گی‌یرمو دل تورو طی سالهای ۲۰۰۰ این کمیک ها را مورد اقتباس قرار داد و بر پایه آنها دو فیلم برای پسر جهنمی ساخت، اما دومین فیلم (Hellboy II: The Golden Army) به حدی موفق نبود که شرایط لازم برای ساخت قسمت سوم فراهم شود چون بودجه بیشتری طلب می کرد. در نهایت استودیو تصمیم گرفت بجای اینکه سومین فیلم را با ریسک بسازند، کل فرانچایز را با هزینه ای بسیار کمتر ریبوت کند. حال با توجه به اینکه مدت زمان چندان زیادی تا شروع اکران باقی نمانده، کمپانی Lionsgate از ماه دسامبر ۲۰۱۸ تبلیغ برای این فیلم را شروع کرده و تاکنون شاهد انتشار یک تریلر رسمی، چند پوستر و تصویر جالب از فیلم انفرادی پسر جهنمی بوده ایم.

همچنین بخوانید | اولین تریلر فیلم Hellboy 2019: ستیز پسر جهنمی با نیروهای تاریکی

کمپانی Lionsgate همانطور که انتظار می رفت، دومین تریلر رسمی از فیلم سینمایی Hellboy 2019 را در کنار یک پوستر جدید منتشر کرد. این تریلر خیلی از قبلی بهتر و جالب تر می باشد، که به واسطه آن می توانیم نگاهی اجمالی اما دقیق تر به وقایع نسخه ریبوت Hellboy داشته باشیم، پس یک نگاه ضرر ندارد:

video

دیوید هاربر (ستاره سریال Stranger Things) کسی است که در نسخه ریبوت Hellboy به کارگردانی نیل مارشال (The Descent) شخصیت پسر جهنمی معروف به کلمه قرمز را به تصویر کشیده است، از دیگر بازیگران هم می توانیم به ﻣﯿﻼ ﯾﻮﻭﯾﭻ (رزیدنت اویل)، ﺩﻧﯿﻞ ﺩﺍﯼ ﮐﯿﻢ (سریال ﻫﺎﻭﺍﯾﯽ ﻓﺎﯾﻮ-ﺯﯾﺮﻭ)، ﺍﯾﺎﻥ ﻣﮏﺷﯿﻦ (سریال American Gods)، ﺳﺎﺷﺎ ﻟﯿﻦ (عزیز آمریکایی)، ﭘﻨﻠﻮﭘﻪ ﻣﯿﭽﻞ (ﺧﺎﻃﺮﺍﺕ ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡ)، ﺗﻮﻣﺎﺱ ﻫﯿﺪﻥ ﭼﺮﭺ (Spider-Man 3) و ﺳﻮﻓﯽ ﺍﻭﮐﻮﻧﺪﻭ اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | درجه سنی فیلم خونین و خشن Hellboy فاش شد؛

فیلم Hellboy 2019 از تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۳ فروردین ۹۸) پا به گیشه می گذارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.