آخرین اطلاعات از وضعیت سریال مارولی Helstrom محصول سرویس استریم Hulu

از آنجا که Marvel TV دیگر قرار نیست فعالیتی داشته باشد و مارول استودیوز قرار است خودش بر روی سریال های بعدی‌اش نظارت کند، این سوال در ذهن بسیاری از طرفداران وجود دارد که این تصمیم دقیقا چه مفهومی برای بخش تلویزیونی مارول خواهد داشت؟ در نتیجه این اتفاق سریال Ghost Rider (روح‌سوار) که قرار بود توسط سرویس استریم Hulu ساخـته شود هنوز از راه نرسیده لغو شد، ولی توسعه Helstrom متوقف نشد و مارول هنوز قرار است آن را بسازد، پس باید این سوال را هم بپرسیم چه آیا در بستر دنیای سینمایی مارول (MCU) ساخته خواهد شد؟ جواب این سوال به احتمال خیلی زیاد نه است.

در پاراگراف قبلی دو‌سوال پرسیده شد، در جواب اولی باید بگوییم که مفهوم بدی نخواهد داشت و باعث شده تا مارول برای شخصیت های خیلی مهم خودش بجـای فیلم، سریال بسازد (از جمله جادوگر سرخ). اما جواب سوال دوم: ما هنوز اطلاعات دقیقی از سریال Helstrom نداریم و نمی دانیم که قرار است ارتباطی با MCU داشته باشد یا نه، ولی با اطمینان می توانیم بگوییم که تغییرات اخیر تاثیری بر روی این سریال لایو-اکشن نگذاشتـه و ممکن است آخرین سریالی باشد که بدون ارتباط مستقیم با MCU ساخته می شود، و همچنین حداقل یک فصل از آن ساخته خواهد شد. توسعه Helstrom و Ghost Rider همزمان آغاز شده بود، اما بعد از اینکه مارول تی‌وی غیرفعال شد، مارول استودیوز تصمیم گرفت که فقط یکی از آنها را تولید کند و در نهایت Helstrom توانست از تغییرات جان سالم بدر ببرد.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع تولید سریال مارولی Moon Knight فاش شد؛

نت‌فلیکس که یک زمانی تعداد قابل توجه‌ای سریال مارولی می ساخت همه سریال های خودش را لغو کرد، شبکه Freeform فصل سوم Cloak & Dagger (شنل و خنجر) را نمی سازد، Hulu سریال Runaways (فراری‌ها) را بعد از سه فصل لغو کرد، Ghost Rider هم که اصلا رنگ‌ روشنایی روز را ندید. در این میان فقط Agents Of Shield (ماموران شیلد) باقی مانده که با فصل هفتم خودش به پایان می رسد و Helstrom که احتمالا فقط یک فصل از آن ساخته خواهد شد؛ البته اگر آن را در بستر MCU بسازند تا چند فصل می تواند ادامه پیدا کند.

سریال Helstrom

اما چه خبر از Helstrom؟ طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، این سریال این روزها در فاز تولید قرار دارد، چهار اپیزود از آن بطور کامل جلوی دوربین رفته و اثر خوبی از آب درآمده. همچنین گفته شده که فقط یک سریال ابرقهرمانی نیست و صحنات ترسناک هم دارد، به همین دلیل گوشه متفاوتی از دنیای مارول را به نمایش می‌گذارد. سریال Helstrom (که بر پایه کمیک های Hellstrom ساخته می شود) داستان دایمون و آنا هل استروم که خواهر و برادر هستند را دنبال می کند، این دختر و پسر جوان فرزندان یک قاتل زنجیره ای مرموز و قدرتمند می باشند و کارشان پیدا کردن بدترین آدم های دنیاست — به کمک مهارت ها و قدرت های خاص خودشان.

همچنین بخوانید | تاریخ انتشار سریال WandaVision تغییر کرد؛ ۲۰۲۰ منتشر می شود

تام آستن (سریال The Royals) در نقش دایمون هل‌استورم ظاهر شده و سیدلی لمون (Fear The Walking Dead) هم آنا هل‌استورم را به تصویر می کشد، الیزابت مارول (سریال Homeland) نیز در نقش ویکتوریا هل‌استورم بازی می‌کند، از دیگر ستاره ها هم می توانیم به رابرت ویزدم (فرار از زندان، شوالیه تاریکی برمی‌خیزد) در نقش کِرتیکر، جون کریل (MindHunter) در نقش دکتر لویس هاستینگس، آریانا گوئرا (Raising Dion) و Alain Uy در نقش کریس یِن اشاره کنیم. سریال Helstrom همانطور که اشاره کردیم در سبک ترسناک ساخته می شود، و اولین سریال Marvel Studios در این ژانر پرطرفدار است.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline