هنری کویل بعنوان ستاره اصلی سریال The Witcher نتفلیکس انتخاب شد!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، هنری کویل بعنوان بازیگر نقش اول سریال اقتباسی The Witcher (ویچر) که بر پایه یک سری بازی و رمان به همین نام توسط نتفلیکس ساخته می شود انتخاب شده است. بیشتر ما آقای کوین را برای ایفای نقش سوپرمن در فیلم های ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) می شناسیم، که از Man Of Steel شروع و به Justice League ختم شد؛

کمتر از یک ماه پس از اینکه ستاره فیلم سینمایی پرفروش و تحسین شده Mission: Impossible — Fallout فاش کرد که دوست دارد در نقش شخصیت گرالت ریویایی بازی کند، واقعا توسط Netflix برای ایفای این نقش در سریال فانتزی اقتباسی The Witcher انتخاب شد. این خبر باعث خوشحالی طرفداران آقای کوین می شود، چون او بازیگر بزرگی است و حالا هم دارد پـا به یک سریـال بزرگ می گذارد. طبق گزارش های این سریال در هشت اپیزود عظیم ساخته خواهد شد.

بر پایه سری رمانهای تخیلی نوشته شده توسط نویسنده مشهور لهستانی آندری ساپکوفسکی، که شامل هشت رمان فانتزی می شود، داستان ویچر بر محور شخصیتی به نام گرالت ریویایی می چرخد؛ یک شکارچی (از دید عوام جادوگر) دارای توانایی فرا طبیعی که بـه کمک تمرین‌ها و فعالیت‌های بدنی مخصوص، توانایی مبارزه و از میان برداشتن موجودات مرگبار اهریمنی و پلید را به دست آورده است. او با سفر به نقاط مختلف اقلیم، به شکار هیولاهایی می‌پردازد که مردمان سرزمین را آزار می دهند.

همچنین بخوانید: سریال Witcher نتفلیکس در ۸ اپیزود ساخته می شود، ممکن است در سال ۲۰۲۰ عرضه شود!

The witcher

از این مجموعه تاکنون سریال‌های تلویزیونی، بازی‌های ویدیویی و یک سری رمان مصور اقتباس گردیده. مجموعه کامل این سری با عنوان ویچر یا همان جادوگر شناخته می‌شود، مجموعهٔ کامل این کتاب‌ها به زبان‌های مختلف و از جمله انگلیسی نیز ترجمه شده است.

لورن اشمیت هیسریک (سریال Daredevil و The Defenders، و The Umbrella Academy) تهیه‌کنندهٔ تلویزیونی مشهور و شورانر این سریال در رابطه با انتخاب کویل بعنوان بازیگر نقش اول گفت که “او اولین ملاقات من بود. من هنوز نویسندگان یا فیلمنامه ندارم — فقط یک چراغ سبز و مقداری شوق. این چهار ماه قبل بود، و من هرگز شوقی که او داشت را فراموش نمی کنم. او همیشه اینطور بوده است. من خیلی ذوق زده ام تا به هنری کویل برای ورود به خانواده ویچر تبریک بگویم.

باید اشاره کنیم که هنری کویل مشغول مطالعه سری رمان های ویچر است. او در این رابطه گفت که “شما کتاب ها را خوانده اید؟ این کتاب ها افسانه ای هستند. من شروع کردم به خواندن کتابها و ارزش خواندن را دارند. اونا واقعا واقعا خوبن…” ما نیز باید اشاره کنیم که نخستین رمان سری ویچر تحت عنوان آخرین آرزو در سال ۱۹۹۳ منتشر شد و آخرین هم با عنوان فصل طوفان‌ها در سال ۲۰۱۳ میلادی.

سریال The Witcher انتظار می رود که در سال ۲۰۱۹ به دست طرفداران برسد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.