سوپرمن: کمپانی WB گزارش خروج هنری کویل از ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ را رد کرد

در پی انتشار گزارش هایی مبنی بر خروج هنری کویل از ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ و کناره گیری از ایفای نقش سوپرمن، کمپانی Warner Bros اقدام به انتشار یک بیانیه کرد تا به این شایعه پـایان دهد. اولین حضور کویل بعنوان سوپرمن در فیلم سینمایی Man of Steel (مرد پولادین) به کارگردانی زک اسنایدر بود که در سال ۲۰۱۳ پـا به گیشه گذاشت. کویل در سال ۲۰۱۶ با فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) باری دیگر بعنوان مرد پولادین پا به ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ گذاشت — این فیلم شروع بکار بن افلک بعنوان بتمن و گل گدوت بعنوان واندر وومن بود — سپس هم در Justice League (لیگ عدالت) حاضر شد، همراه با بزرگ ترین قهرمانان زمین.

با وجود اینکه کمپانی WB هیچوقت برنامه مشخصی برای سوپرمن در دنیای سینمایی ابرقهرمانی خودش نداشته، و بارها و بارها خط داستانی مرد پولادین را در مسیرهای متفاوتی قرار داده، طرفداران همواره امیدوار بوده اند که یک روز Man of Steel 2 ساخته خواهد شد. اکنون سالهاست که شایعه ها ادعا دارند یک ادامه برای فیلم انفرادی سوپرمن ساخته خواهد شد، اما هنوز خود استودیو ساخت چنین فیلمی را تایید نکرده است. اما حرف و حدیث ها زمانی آغـاز شدند که فاش شد آقای کوین بعنوان بازیگر نقش اول به سریال اقتباسی The Witcher پیوسته است. سپس هم اعلـام شد که WB قصد دارد یک فیلم برای سوپرگرل بسازد، و نهایتا مجموع این اخبار خبر خروج هنری کویل را منطقی کردنـد. ولی حالا اینطور به نظر می رسد که خبر خروج هنری از DCEU چندان هم درست نبوده و نسبتا سر کار بوده ایم!

همچنین بخوانید: کمپانی WB مایکل بی. جردن را بعنوان جایگزین هنری کویل برای نقش سوپرمن در نظر دارد

در یک بیانیه رسمی، کمپانی برادران وارنر اعلام کرد که هیچ تصمیمی درباره فیلم های آینده سوپرمن گرفته نشده، که همین خبر خودش تایید می کند هنری کویل هنوز بعنوان بازیگر نقش سوپرمن در نظر گرفته می شود. جریان کلی از این قرار است که نخست شایعه شد هنری کویل دیگر قصد ندارد لباس سوپرمن را بر تن کند، سپس وکیل کویل در رسانه اجتماعی اعلام کرد که اصلا چنین تصمیمی گرفته نشده. اما شاید تمام این جنجال ها ترفندی باشد که طی مذاکرات برای تمدید قرارداد کویل توسط دو طرف زده شده است.

Superman

در این بیانیه آمده که “در حالی که هیچ تصمیمی درباره فیلم های بعدی سوپرمن گرفته نشده، اما همیشه احترام ویژه ای برای هنری کویل قائل هستیم و رابطه خوبی با وی داریم، و این غیرقابل تغییر باقی می ماند.

همچنین بخوانید: وقایع فیلم Supergirl در دهه ۷۰ میلادی اتفاق می افتد؛ شایعه یا واقعیت؟

گزارش شده که WB قصد داشت برای کویل یک کامئو (cameo) در فیلم Shazam (شزم) به کارگردانی دیوید اف. سندبرگ (آنابل: آفرینش) که بهار ۹۸ پا به گیشه می گذارد ترتیب دهد، اما صحبت ها بین وکلای بازیگر و استودیو ظاهرا به نتیجه نرسید، که در پی همین مذاکرات بی نتیجه شایعه شد که کویل از DCEU خارج شده است. زک اسنایدر برای سوپرمن برنامه متفاوتی داشت، اما قوس داستانی وی را در فیلم Justice League تا بتوانند DCEU را وارد یک مسیر جدید کنند، این فیلم در واقع حکم یک شبه-ریبوت را برای آخرین پسر کریپتون داشت.

با تمام این حرف و حدیث ها، هنوز صحبتی از آینده سوپرمن در DCEU نیست و فعلا همه چیز روی هواست، ولی هنری کویل همچنان بازیگر نقش سوپرمن باقی می ماند و قرار بر تغییر وی نیست.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.