ﻓﯿﻠﻢنامه بازسازی Highlander (ﮐﻮﻩ ﻧﺸﯿﻦ) تکمیل شد؛ اکران احتمالا ۲۰۱۹

تازه ترین گزارش های منتشر شده تایید می کنند که ﻓﯿﻠﻢنامه بازسازی Highlander (ﮐﻮﻩ ﻧﺸﯿﻦ) تکمیل شده است؛ ده سال قبل حق امتیاز فرانچایز Highlander توسط کمپانی Lionsgate Films خریده شد و از آن زمـان همچنان درون جهنم توسعه اسیر شده بود، اما حالا بعد از چندین سال تلاش بلاخره صاحب یک  ﻓﯿﻠﻢنامه مناسب شده است تا دوباره از نو ساخته شود – ریبوت شود به اصطلاح. این ﻓﯿﻠﻢنامه طبق گزارش ها توسط نویسنده سریال Colony، ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺟِﯽ. ﮐﺎﻧﺪﻝ (ﻫﺮﮐﻮﻝ، ﺑﻬﺸﺖ ﮔﻤﺸﺪﻩ و ﺭﻣﭙﯿﺞ) به نگارش در آمده و استودیو در نظر دارد که فاز پیش-تولید پروژه را بطور رسمی از روزهای پایانی سال جاری میلادی آغاز کند.

نسخه اصلی فیلم سینمایی Highlander در سال ۱۹۸۶ اکران شد، ﯾﮏ ﻓﯿﻠﻢ ماندگار ﺩﺭ ﺳﺒﮏ ﻓﺎﻧﺘﺰﯼ، ﻣﺎﺟﺮﺍﺟﻮﯾﯽ، ﺍﮐﺸﻦ و ﻋﻠﻤﯽ-ﺗﺨﯿﻠﯽ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﮔﺮﺩﺍﻧﯽ ﺭﺍﺳﻞ ﻣﺎﻟﮑﻬﯽ که صاحب یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ تلویزیونی و چندین ادامه شد. ﻓﯿﻠﻢ ﺭﻭﺍﯾﺖﮔﺮ ﻧﺒﺮﺩ ﺑﯿﻦ ﭼﻨﺪﯾﻦ ﺟﻨﮕﺠﻮﯼ ﺟﺎﻭﺩﺍﻧﻪ بود ﮐﻪ ﺍﺯ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻥ ﺣﺎﻝ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺭﺩ، ﮐﺮﯾﺴﺘﻮﻓﺮ ﻟﻤﺒﺮﺕ ﻧﻘﺶ ﮐﺎﻧﺮ ﻣﮑﻠﻮﺩ ﻣﻠﻘﺐ ﺑﻪ “ﮐﻮﻩ ﻧﺸﯿﻦ” ﺍﻫﻞ ﺑﻠﻨﺪﯼﻫﺎﯼ ﺍﺳﮑﺎﺗﻠﻨﺪ ﺭﺍ ﺑﺮﻋﻬﺪﻩ داشت ﮐﻪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﭼﻨﺪﯾﻦ ﻣﺒﺎﺭﺯﺍﻧﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﻗﻄﻊ ﺷﺪﻥ ﮔﺮﺩﻧﺸﺎﻥ ﮐﺸﺘﻪ ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ ﻭ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻥ ﻧﯿﺮﻭ ﻭ ﻗﺪﺭﺕ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﻣﺒﺎﺭﺯ ﺩﯾﮕﺮ ﻣﻨﺘﻘﻞ ﻣﯽﺷﻮﺩ. ﺁﻫﻨﮓﻫﺎﯼ ﻓﯿﻠﻢ هم ماندگار شدند، چون ﺗﻮﺳﻂ ﮔﺮﻭﻩ ﮐﻮﺋﯿﻦ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪه بودند. از دیگر قسمت های جالب فیلم بازیگران آن بودند که هر کدام ملیت های متفاوتی داشتند؛ مثلا بازیگر فرانسکی ﮐﺮﯾﺴﺘﻮﻓﺮ ﻟﻤﺒﺮﺕ در ﻧﻘﺶ شخصیت اصلی داستان، ﮐﺎﻧﺮ ﻣﮑﻠﻮﺩ ظاهر شد. بازیگر اسکاتلندی ﺷﺎﻥ ﮐﺎﻧﺮﯼ نیز نقش استاد او را ایفا کرد!

حال طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی ددلاین، ﻓﯿﻠﻢنامه بازسازی Highlander (ﮐﻮﻩ ﻧﺸﯿﻦ) تکمیل شده است. Lionsgate با ﻓﯿﻠﻢنامه نوشته شده توسط ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺟِﯽ. ﮐﺎﻧﺪﻝ بسیار خوشحال است و قصد دارد پروژه را سریع به سمت فاز تولید حرکت دهد. اکنون انتظار می رود که یک تاریخ اکران برای سال ۲۰۱۹ به این فیلم داده شود، اما برای فهمیدن روز دقیق باید بیشتر صبر کنیم.

باید اشاره کنیم که علاوه بر ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺟِﯽ. ﮐﺎﻧﺪﻝ، شخصیت های بزرگی دیگری هم پشت این پروژه بازآفرینی هستند، از جمله ﭼﺪ ﺍﺳﺘﯿﻬﻠﺴﮑﯽ (که او را بیشتر بخاطر سری فیلم های John Wick می شناسیم) که قرار است بر روی صندلی کـارگردانی فیلم بنشیند. ﻧﯿﻞ ﺍﭺ. ﻣﻮﺭﯾﺘﺰ (Xxx، سریع و خشمگین) نیز بعنوان ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ در پروژه حضور خواهد داشت که تاکنون فرانچایزهای مشهوری مثل Preacher (واعظ)، Prison Break (فرار از زندان) و Fast & The Furious را از او دیده ایم. باید اشاره کنیم که اگر همه چیز طبق برنامه های ریخته شده توسط Lionsgate پیش برود، ما شاهد تولید سه قسمت از Highlander خواهیم بود.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در این باره باشیـد …

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.