تیزر تریلر سریال فانتزی His Dark Materials محصول HBO

سریال His Dark Materials (نیروی اهریمنی‌اش) صاحب یک تیزر تریلر رسمی شد؛ سریالی که بر پایه یک مجموعه رمان سه‌گانه نوشته فیلیپ پولمن ساخته شده و فصل اول آن در هشت قسمت توسط شبکه HBO منتشر خواهد شد. اگر به یاد داشته باشید اولین تیزر در ماه فوریه منتشر شد و طرفداران توانستند به واسطه این تیزر نخستین نگاه رسمی خودشان را به His Dark Materials داشته باشند، اما تریلر جدید حاوی اطلاعات و همچنین صحنات بیشتری از سریال است.

مجموعه رمان حماسی نیروی اهریمنی‌اش نوشته فیلیپ پولمن از سه کتاب مجزا تشکیل شده؛ The Northern Lights (سپیده شمالی)، The Subtle Knife (خنجر ظریف) و The Amber Spyglass (دوربین کهربایی). وقایع His Dark Materials در یک دنیای موازی اتفاق می افتد، جایی که در آن انسان ها همراه با دیمون ها زندگی می کنند، یک موجود سخنگو که تجلی فیزیکی روح شخص است. اولین کتاب بر روی لایرا بلاکوا و دیمون او پانتالیمون تمرکز دارد، آنها در جستجوی رفیق لایرا که راجر نام دارد هستند و خیلی متوجه می شوند که او تنها یکی از چندین بچه گمشده است. لایرا تلاش می کند تا پرده از راز چیزی که تنها بعنوان “غبار” شناخته می شود بردارد، در حالی که باید درون دنیایی که در آستانه یک جنگ کیهانی قرار دارد به جستجو بپردازد. بد نیست اشاره کنیم که در سال ۲۰۰۷ هم یک فیم بر پایه این مجموعه رمان ساخته شد، اما عنوان چندان موفقی نبود.

همچنین بخوانید | سریال درام Euphoria صاحب یک پوستر رسمی شد؛ محصول HBO

بطور کل از زمانی که برای نخستین بار شنیدیم قرار است سریالی تحت عنوان His Dark Materials ساخته شود برای ما تبدیل به سوال شد که چگونه سریالی خواهد بود، اما حالا به لطف تریلر رسمی تازه منتشر شده توسط HBO متوجه می شویم که باید انتظار چه چیزی را داشته باشیم. اینطور که به نظر می رسد سریال His Dark Materials پر شده از جلوه های چشم نواز، شخصیت های جالب در کنار دیمون هایشان، و البته داستانی غنی. پیشنهاد می کنیم حتما یک نگاه بیاندازید:


متاسفانه تریلر تاریخ شروع پخش فصل نخست His Dark Materials را فاش نکرده، پس باید باز هم صبر کنیم. در این سریال شاهد حضور بازیگرانی شناخته شده هستیم، مثلا دافنه کین در نقش لایرا که وی را بیشتر بخاطر نقش آفرینی در فیلم به یادماندنی Logan می شناسیم. جیمز مک‌آووی ستاره فیلم های مردان ایکس نیز در نقش عموی لایرا که لرد عزریل نام دارد ظاهر شده. روث ویلسون (Luther) شخصیت شرور سریال را به تصویر می کشد و لین-منوئل میرندا (Mary Poppins Returns) هم یکی دیگر بازیگران His Dark Materials است. تام هوپر (سخنرانی پادشاه) بعنوان کارگردان در پروژه حضور دارد و جک تورن (Harry Potter and the Cursed Child) نویسنده سریال است.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه (و جالب) از ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف های Game of Thrones

بد نیست اشاره کنیم که سریال His Dark Materials برای فصل دوم تمدید شده، پس نیازی نیست نگران لغو شدن آن باشیم. در حال حاضر تنها سوال این است که پخش فصل نخست از چه زمانی آغاز می شود، برای فاش شدن این تاریخ باید کمی بیشتر صبر کنیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline