سریال His Dark Materials شبکه HBO مورد انتظارتر از سریال Mandalorian دیزنی است!

بر پایه یک نظرسنجی گسترده، سریال His Dark Materials (نیروی اهریمنی‌اش) شبکه HBO مورد انتظارتر از سریال Star Wars: The Mandalorian (ماندالورین) دیزنی است؛ طی پاییز و زمستان ۲۰۱۹ سریال های بزرگ و بشدت موردانتظاری منتشر می شوند، و بخش جالب قضیه اینجاست که طی این دو فصل بسیاری از سرویس های استریم قدیمی و جدید، و حتی شبکه های تلویزیونی، وارد رقابتی بزرگ با هم می شوند، رقابتی که در هر صورت برنده آن ما، یعنی مخاطبین، هستیم.

سریال His Dark Materials که قرار است پخش آن از تاریخ ۴ نوامبر (مصادف با ۱۳ آبان) آغاز شود، توسط شبکه HBO بر پایه مجموعه کتابی مشهور و پرطرفدار به همین نام ساخته شده؛ یک مجموعه رمان تخیلی نوشته فیلیپ پولمن که داستان آن در مورد دو نوجوان به اسم‌های لایرا بلاکوا و ویل پری است که در دو دنیای موازی زندگی می‌کنند و وارد ماجراهایی حماسی می‌شوند. در طرف دیگر، The Mandalorian که وقایع آن در بستر دنیای جنگ ستارگان اتفاق می افتد و اولین سریال لایو-اکشن این فرانچایز است، داستان یک شکارچی جایزه بگیر تنها با بازی پدرو پاسکال را روایت می کند، حوادث این سریال بین وقایع دو فیلم Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi (جنگ ستارگان: بازگشت جدای) و Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد) اتفاق می افتد. Mandalorian در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با سه شنبه ۲۱ آبان سال جاری) در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

همچنین بخوانید | تولید سریال Star Wars: The Mandalorian حدود ۱۰۰ میلیون دلار هزینه داشته!

هر دو سریال بزودی و با فاصله خیلی کم نسبت به هم منتشر می شوند، و حالا بر پایه یک نظرسنجی که میلیون ها بیننده ای که از نرم افزار TV Time استفاده می کنند در آن شرکت کرده اند، His Dark Materials مورد انتظارترین سریال ماه نوامبر است، این سریال در نظرسنجی ماه جاری جایگاه نخست را بدست آورده و بالاتر از The Mandalorian محصول دیزنی قرار گرفته. سریال جدید جنگ ستارگان در این نظرسنجی جایگاه دوم را بدست آورده و در جایگاه سوم هم می توانیم سریال علمی-تخیلی See محصول سرویس استریم Apple Tv+ با بازی جیسون موموآ را مشاهده کنیم. در جایگاه چهارم و پنجم هم به ترتیب سریال The Morning Show محصول Apple TV+ با بازی جنیفر انیستون و انیمیشن سریالی Harley Quinn محصول سرویس استریم DC Universe مشاهده می شونـد.

See tv series

تصور بر این بود که The Mandalorian منتظران بیشتری داشته باشد، مخصوصا با توجه به اینکه جان فاورو (کارگردان فیلم پرفروش The Lion King و یکی از ستاره های مجموعه فیلم Iron Man) در تولید آن دخالت داشته، از طرفی اولین سریال لایو-اکشن فرانچایز Star Wars است که اتفـاق بزرگی محسوب می شود. در کنار این دو مورد، پدرو پاسکال ستاره آن است، بازیگری که بخاطر حضور در سریال Game of Thrones صاحب شهرتی جهانی شد و بزودی هم وی را در فیلم Wonder Woman 2 ملاقات می کنیم. پاسکال در The Mandalorian با جینا کارانو همبازی شده، که وی را بخاطر حضور در فرانچایزهای Fast & Furious و Deadpool می شناسیم. با وجود تمام این ویژگی های شگفت انگیز، His Dark Materials ظاهرا محبوبیت بیشتری در بین مردم دارد؛

همچنین بخوانید | تریلر کامیک-کان سریال His Dark Materials: کاوش درون یک دنیای عجیب و جدید!

البته زیاد هم عجیب نیست، چون His Dark Materials دومین تلاش برای به زندگی آوردن رمان های نیروی اهریمنی‌اش است، بعد از فیلم The Golden Compass محصول ۲۰۰۷ که نتوانست نظر مردم را به سمت خودش جلب کند. از طرفی، چون HBO هیچوقت سریال بد نمی سازد و خیلی هم پرطرفدار است، همه اطمینان دارند که His Dark Materials قرار است یک سریال فانتزی شگفت انگیز باشد، ولی سرویس استریم دیزنی پلاس تازه وارد است و فرصتی برای جلب توجه نداشته. پس، فعلا HBO می تواند پیشتازی کند، ولی کسی از چند ماه دیگر خبر ندارد…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline