تریلر کامیک-کان سریال His Dark Materials: کاوش درون یک دنیای عجیب و جدید!

در سریال فانتزی His Dark Materials (ﻧﯿﺮﻭﯼ ﺍﻫﺮﯾﻤﻨﯽﺍﺵ) محصول دو شبکه مشهور و پربیننده HBO، لایرا بلاکوا (با نقش آفرینی Dafne Keen) پا به سفری حماسی می گذارد تا پرده از یک راز بزرگ بردارد، و یک تریلر جدید از این سریال اقتباسی در همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹ به نمایش درآمده که به ما نوید نمایشی فوق العاده تماشایی و البته متفاوت را می دهد.

سریال His Dark Materials بر پایه یک مجموعه کتاب با نامی مشابه نوشته نویسنده خوش ذوق فیلیپ پولمن ساخته شده است (او شخصا بعنوان تهیه کننده اجرایی در پشت صحنه حضور دارد)، وقایع این سریال در دنیایی شبیه به دنیای خودمان اتفاق می افتد، اما با یک تفاوت بزرگ، اینکه روح مردم از بدنشان خارج می گردد و از آنها بعنوان موجوداتی به نام دیمون یاد می شود. دیمون یک بچه می تواند خودش را به شکل حیوانات مختلف دربیاورد، اما وقتی که بچه ها پا به بزرگسالی می گذارند این دیمون ها فقط در یک شکل ثابت ظاهر می گردند. در این میان، لایرا بلاکوا دختری است که توسط عمویش لرد عزریل (James McAvoy) بزرگ شده، در جوردن کالج آکسفورد، و دیمون او هم Pantalaimon نام دارد.

همچنین بخوانید | تیزر تریلر سریال فانتزی His Dark Materials محصول HBO

وقتی که یکی از دوستان نزدیک لایرا مانند بسیاری از دیگر بچه های در حال رشد ناپدید می شود، او تصمیم می گیرد که پرده از این راز بزرگ بردارد. لایرا به کمک دستگاهی که alethiometer نام دارد، و با همکاری متحدانی مثل لی اسکورزبی (Lin-Manuel Miranda)، با دیمونش پا به سفری هیجان انگیز به سوی شمال می گذارند تا حقیقت را کشف کنند. تریلر SDCC 2019 سریال His Dark Materials را می توانید اینجا تماشا کنید:

video

متاسفانه برخلاف انتظار ما تریلر تاریخ دقیق شروع پخش را فاش نکرده و تنها اشاره می کند که در یکی از روزهای پاییز سال جاری شاهد روی آنتن رفتن سریال His Dark Materials خواهیم بود. با توجه به اینکه Game of Thrones امسال به پایان رسید، شبکه HBO بدون شک انتظار دارد که این سریال تبدیل به نمایش حماسی فوق العاده پرطرفدار بعدی اش شود. بد نیست اشاره کنیم که His Dark Materials از همین حالا برای فصل دوم تمدید شده، و امیر ویلسون هم کسی است که برای بازی در نقش ویل پری انتخاب گشتـه. شخصیت ویل در کتاب دوم که خنجر ظریف (The Subtle Knife) نام داشت معرفی شد و از انتظار داریم که شاهد حضورش در فصل دوم His Dark Materials باشیم؛ و شاید در صحنه پس از تیتراژ اپیزود پایانی فصل نخست.

همچنین بخوانید | تیزر رسمی سریال Watchmen محصول HBO: تاریخ شروع پخش اعلام شد

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، جیمز مک‌آووی ستاره فیلم های مردان ایکس نیز در نقش عموی لایرا که لرد عزریل نام دارد ظاهر شده. روث ویلسون (Luther) شخصیت شرور سریال را به تصویر می کشد و لین-منوئل میرندا (Mary Poppins Returns) هم یکی دیگر بازیگران His Dark Materials است که در نقش متحد لایرا بازی می کنو. تام هوپر (سخنرانی پادشاه) بعنوان کارگردان در پروژه حضور دارد و جک تورن (Harry Potter and the Cursed Child) نویسنده سریال است.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline