باکس آفیس: Hobbs & Shaw در ﭘﯿﺶنمایش پنجشنبه شب 5.8 میلیون دلار فروخت

درست مثل فیلم های قبلی فرانچایز بزرگ و پرطرفدار Fast & Furious (سریع و خشمگین)، فیلم سینمایی Hobbs & Shaw (هابز و شاو) هم قرار است با قدرت شروع کند و طی افتتاحیه به فروش قابل توجه ای دست پیدا کند؛ البته این فیلم قرار نیست رکوردشکنی کند [چون عنصر اصلی فرانچایز را درون خودش ندارد] اما به لطف داشتن ستاره هایی مثل دواین “د راک” جانسون و جیسون استاتهام، از همین ابتدای ورودش به گیشه با استقبال خوبی روبرو شده که می تواند به یک افتتاحیه قابل توجه منتهی شود.

طبق تازه ترین گزارشی که توسط باکس آفیس منتشر شده، فیلم سینمایی Hobbs & Shaw طی ﭘﯿﺶنمایش پنجشنبه شب خودش در ایالات متحده ۵٫۸ میلیون دلار فروخته است؛ باید اشاره کنیم که تا این لحظه هیچکدام از فیلم های جانسون و استاتهام چنین ﭘﯿﺶنمایش قدرتمندی را تجربه نکرده اند، البته فیلم هایی که جزو برند “Furious” نیستند. تنها فیلم جانسون که طی ﭘﯿﺶنمایش پنجشنبه شب به فروش قابل توجه ای دست یافت San Andreas بود، با فروش ۳٫۱ میلیون دلاری. برای استاتهام هم بهترین برای فیلم کوسه ای The Meg با ۴ میلیون دلار بوده است.

همچنین بخوانید | بازگشت شارلیز ترون و هلن میرن برای Fast & Furious 9 تایید شد؛

حال اگر اوضاع طبق انتظار پیش برود، با توجه به این شروع نسبتا قوی، می توانیم انتظار یک افتتاحیه آمریکایی ۶۰ میلیون دلاری را برای Hobbs & Shaw داشته باشیم، برای افتتاحیه بین المللی هم فروش ۲۰۰ میلیون دلاری پیش بینی شده است. بودجه تولید این فیلم بدون در نظر گرفتن هزینه بازاریابی و تبلیغات حدود ۲۰۰ میلیون دلار بوده است، پس فیلم جدید سری Fast می تواند طی سه روز نخست اکران بودجه تولید خودش را به استودیو بازگرداند، و اگر بتواند به مجموع فروش ۴۰۰ میلیون دلاری دست پیدا کند، تبدیل به یک اثر سودآور خواهد شد.

Hobbs & shaw

تا این لحظه رکورد بزرگ ترین افتتاحیه آمریکایی فرانچایز سریع و خشمگین با ۱۴۷٫۱ میلیون دلار در اختیار Furious 7 قرار دارد، فیلمی که توسط جیمز وان (آکوامن و سری احضار) کارگردانی شده بود. همین فیلم توانست به مجموع فروش بین المللی ۱٫۵ میلیون دلاری دست پیدا کند و تبدیل شود به پرفروش ترین فرانچایز سریع و خشمگین. The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) نیز با یک افتتاحیه ۹۸ میلیون دلاری شروع بکار کرد و توانست در مجموع ۱٫۲۳ میلیارد دلار بفروشد و تبدیل شد به دومین فیلم پرفروش این مجموعه.

همچنین بخوانید | فاز تولید فیلم Fast & Furious 9 بطور رسمی آغاز شد؛

فیلم سینمایی Hobbs & Shaw توسط دیوید لیچ کارگردانی شده و کریس مورگان (Fast & Furious) نویسنده آن است، این فیلم هابز و شاو را در مقابل شروری به نام بریکستون (با بازی ادریس البا) قرار می دهد، یک مزدور تروریست که بصورت ژنتیکی تکامل پیدا کرده تا پوستی واقعا ضدگلوله داشته باشد. از دیگر بازیگران فیلم Hobbs & Shaw می توانیم به ﺍﯾﺰﺍ ﮔﻮﻧﺰﺍﻟﺲ (Baby Driver) در نقش مادام اِم، ﻭﻧﺴﺎ ﮐﺮﺑﯽ (ﻣﺄﻣﻮﺭﯾﺖ: ﻏﯿﺮﻣﻤﮑﻦ – ﻓﺎﻝﺍﻭﺕ) در نقش خواهر دکارد شاو، ﺗﺮﯾﺴﺎ ﻣﺎﻫﻮﻧﯽ، ﺭﻭﻣﻦ ﺭﯾﻨﺰ، ﺍﺩﯼ ﻣﺎﺭﺳﻦ (سریال ﺭﯼ ﺩﺍﻧﺎﻭﺍﻥ)، ﮐﻠﯿﻒ ﮐﺮﺗﯿﺲ و Stephanie Vogt اشاره کنیم.

این فیلم امروز پا به گیشه های ایالات متحده گذشته، بصورت رسمی.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.