اولین نگاه به شخصیت ایزا گونزالس در فیلم Hobbs and Shaw

دواین جانسون در تازه ترین پست اینستاگرامی خودش، نام شخصیت ایزا گونزالس در فیلم سینمایی Hobbs and Shaw (هابز & شاو)، ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ جدید Fast & Furious (سریع و خشمگین) را فاش نموده است. فرانچایز پرطرفدار و حالا بزرگ Fast & Furious اکنون ۱۷ سال است که همچنان زنده مانده، نخستین فیلم این مجموعه که The Fast and the Furious نام داشت در سال ۲۰۰۱ پا به گیشه گذاشته بود. البته باید اشاره کنیم از زمانی که دواین جانسون پا به این فرانچایز گذاشت همه چیز تغییر کرد و ما شاهد عناوین جالب و تماشایی تر نسبت به گذشته بودیم، حال قرار است لوک هابز را در نخستین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ سری Fast همراهی کنیم.

عنوان Hobbs & Shaw کاملا گویای داستان است؛ در این فیلم با هابز و دکارد شاو (با نقش آفرینی Jason Statham) همراه می شویم که یک زمانی مقابل هم بودند اما حالا برای نجات دنیا با هم متحد شده اند. این فیلم اصلا قرار نبود ساخته شود، اما بعد از صحنات تماشایی مشترک جانسون و استاتهام در فیلم The Fate of the Furious ایده ساخت چنین فیلمی به ذهن سازندگان آن رسید. این فیلم فرانچایز Fast & Furious را گسترش می دهد و در آن شاهد حضور بازیگرانی جدید مثل ایزا گونزالس (Baby Driver، Alita: Battle Angel) هستیم که در نقش شخصیتی به نام “خانم ام” ظاهر شده است.

شاید شما جزو طرفداران دواین جانسون یا همان “د راک” خودمان نباشید [منم نیستم]، ولی بدون در نظر گرفتن اینکه یکی از بهترین بازیگران ژانر اکشن است، یکی از خوبی هایی که دارد بدون شک این است که طرفداران خودش را همیشه در مورد فیلم های در حال تولیدش مطلع نگه می دارد؛ با انتشار پست های جدید در اینستاگرام. حال او در تازه ترین پستش اطلاعات تازه ای در ارتباط با شخصیت خانم ایزا گونزالس در فیلم Hobbs & Shaw فاش کرده است.

همچنین بخوانید | شخصیت ونسا کربی در فیلم Hobbs & Shaw معرفی شد؛

فیلم Hobbs and Shaw

آقای راک در این پست به “خانم اِم” و جوخه او که شامل نیروهای مونث خفن می شود خوش آمد گفت؛ از این جمله می توانیم دو برداشت مختلف داشته باشیم، نخست اینکه شخصیت گونزالس جزو تیمی است که هتی شاو (با نقش آفرینی Vanessa Kirby) – خواهر دکارد و یک مامور MI6 – هم بخشی از آن می باشد، یا اینکه مادام اِم یک جنایتکار است که با شخصیت شرور فیلم (که آقای خوشتیپ سال، ادریس البا در نقشش ظاهر شده) همکاری می کند. در هر صورت خوشحالیم که قرار است در این فیلم شاهد حضور تعداد زیادی بازیگر خوب و کاربلد مثل گونزالس باشیم.

ما هنوز اطلاعات چندان زیادی از فیلم Hobbs & Shaw نداریم، بجز اینکه تعدادی بازیگر سطح بالا در آن حضور دارند و قرار است یک فیلم تماشایی و فوق العاده باشد. این فیلم اکنون در حال تولید است و در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۱ مرداد ۹۸) پا به گیشه خواهد گذاشت؛ منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.