تریلر و پوسترهای جدید فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

بدون هیچ شکی می توانیم ادعا کنیم که Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (سریع و خشمگین ارائه می‌کند: هابز و شاو) مورد انتظارترین فیلم اکشن سال ۲۰۱۹ میلادی است، حتی اگر از طرفداران فیلم های سری Fast نباشیم؛ نخستین تریلر رسمی این فیلم تایید می کند که اولین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف Fast & Furious قرار است یک فیلم مهیج و تماشایی باشد. کمپانی Universal طی دو دهه گذشته میلیاردها دلار بواسط همین فرانچایز به جیب زده است، اوضاع آنها از ۷ Furious به بعد که ۱٫۵ میلیارد دلار فروخت خیلی بهتر شد. The Fate Of The Furious هم یک رکوردشکن واقعی بود و موفقیت های آن باعث شد تا استودیو به سرعت کار بر روی ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف و همچنین Fast & Furious 9 را آغاز کند.

فرانچایز Fast & Furious بخش بزرگی از موفقیت کلی خودش را مدیون دواین جانسون است؛ او زمانی که به این مجموعه پیوست باعث شد نظر افراد بیشتری به سوی آن جذب شود، با اینکه کار خودش را بعنوان یک دشمن برای شخصیت های اصلی آغاز کرد، شخصیت او که لوک هابز نام دارد در نهایت تبدیل به یک دوست و متحد قدرتمند شد. اولین حضور هابز در فیلم Fast Five محصول ۲۰۱۱ بود، بعنوان یک مامور فدرال غیرقابل توقف که تبدیل به یکی از اعضای خانواده دام می شود.

برای شخصیت دکارد شاو با نقش آفرینی جیسون استاتهام هم اتفاقی تقریبا مشابه رخ داد؛ او ابتدا بعنوان یک دشمن خونی برای دام و دوستانش معرفی شد، اما در The Fate of the Furious جزو کسانی بود که مقابل سایفر شرور فیلم که با تورتو متحد شده بود ایستاد. او در چند صحنه با هابز همبازی شد و شیمی جالب بین این شخصیت استودیو را مجاب کرد تا استارت توسعه فیلم Hobbs & Shaw را بزند. حالا این فیلم صاحب یک تریلر و چندین پوستر جالب شده است:

همچنین بخوانید | ون دیزل نام نویسندگان ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف زنانه Fast & Furious را فاش کرد؛


هابز & شاو

Hobbs & Shaw

Fast & Furious

سریع و خشمگین

Fast

لوک & هابز

از بازیگران اصلی فیلم Hobbs & Shaw می توانیم به دواین جانسون، جیسون استاتهام، ادریس البا در نقش بریکستون شخصیت شرور فیلم، ﺍﯾﺰﺍ ﮔﻮﻧﺰﺍﻟﺲ (Baby Driver) در نقش مادام اِم، ﻭﻧﺴﺎ ﮐﺮﺑﯽ (ﻣﺄﻣﻮﺭﯾﺖ: ﻏﯿﺮﻣﻤﮑﻦ – ﻓﺎﻝﺍﻭﺕ) در نقش خواهر دکارد شاو، ﺗﺮﯾﺴﺎ ﻣﺎﻫﻮﻧﯽ، ﺭﻭﻣﻦ ﺭﯾﻨﺰ، ﺍﺩﯼ ﻣﺎﺭﺳﻦ (سریال ﺭﯼ ﺩﺍﻧﺎﻭﺍﻥ)، ﮐﻠﯿﻒ ﮐﺮﺗﯿﺲ و Stephanie Vogt اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | دواین جانسون: طرفداران Fast & Furious عاشق Hobbs & Shaw می شوند!

این فیلم از تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۱ مرداد ۹۸) پا به گیشه خواهد گذاشت؛


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.