انیمیشن How to Train Your Dragon 3 یک هفته زودتر پا به گیشه می گذارد!

کمپانی Universal تاریخ شروع اکران انیمیشن سینمایی How to Train Your Dragon: The Hidden World (چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: جهان مخفی) را تغییر داد و یک هفته جلو انداخت. این انیمیشن محصول کمپانی DreamWorks سومین قسمت از فرانچایز پرطرفدار How to Train Your Dragon می باشد، که بر پایه یک سری رمان فانتزی نوشته کرسیدا کوول ساخته شده است. قسمت اول و دوم How to Train Your Dragon در سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴ پا به گیشه گذاشتند، که در مجموع به فروش بین المللی ۱٫۱۶ میلیارد دلاری دست یافتند، بعلاوه نقدهای خوبی دریافت کردند و خیلی مورد توجـه قرار گرفتند.

قسمت اول How to Train Your Dragon در سال ۲۰۱۰ پا به گیشه گذاشت، این فیلم در افتتاحیه آمریکایی ۴۳٫۷ میلیون دلار فروخت و بعد از ۴ ماه نمایش، با مجموع فروش داخلی ۲۱۷٫۵ میلیون دلاری و فروش بین المللی ۴۹۴٫۸ میلیون دلاری گیشه را ترک کرد، در حالی که با بودجه سنگین ۱۶۵ میلیون دلاری ساخته شده بود. موفقیت های این انیمیشن باعث شد که ساخت ادامه آن ممکن تر شود؛ How to Train Your Dragon 2 با بودجه ۱۴۵ میلیون دلاری ساخته شد، این انیمیشن در سال ۲۰۱۴ پا به گیشه گذاشت و در افتتاحیه آمریکایی ۴۹٫۴ میلیون دلار فروخت. قسمت دوم بعد از پنج ماه نمایش، با مجموع فروش داخلی ۱۷۷ میلیون دلاری و فروش بین المللی ۶۲۱٫۵ میلیون دلاری گیشه را ترک کرد. حال انتظار می رود که The Hidden World هم مانند دو فیلم قبلی با استقبال خوبی روبرو شود.

همچنین بخوانید | نویسنده Hidden Figures به انیمیشن Frozen 2 کمپانی دیزنی پیوست؛

کمپانی Universal بطور رسمی تاریخ شروع اکران The Hidden World را تغییر داد، این انیمیشن ابتدا قرار بود در تاریخ ۱ مارس ۲۰۱۹ پا به گیشه بگذارد، اما حالا از ۲۲ فوریه (مصادف با جمعه ۳ اسفند ۹۷) روی پرده خواهد رفت. در واقع، این نخستین باری نیست که استودیو تاریخ اکران این انیمیشن را تغییر می دهد، از طرفی به لطف تاریخ جدید قسمت سوم How to Train Your Dragon یک هفته زودتر را هخودش را به سمت گیشه پیدا می کند، پس جای نگرانی وجود ندارد.

How to Train Your Dragon 3

فوریه ماه شلوغی به نظر می رسد، البته اگر X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه) تاخیر نمی خورد How to Train Your Dragon: The Hidden World باید در رقابت بزرگ تری شرکت می کرد. اما حالا، دو تنها رقیب بزرگ در مقابل این انیمیشن قرار می گیرند، نخست فیلم ترسناک Happy Death Day 2U محصول کمپانی Blumhouse و سپس The LEGO Movie 2: The Second Part که جزو انیمیشن های ۳D بشدت مورد انتظار ۲۰۱۹ است. ولی این تاریخ جدید یک خوبی برای The Hidden World خواهد داشت؛ اینکه قبل از ورود فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) با بازی بری لارسون یک هفته بیشتر وقت برای دیده شدن دارد!

همچنین بخوانید | کمپانی یونیورسال کار بر روی یک فیلم Doom (رستاخیز) جدید را آغاز کرده است

با توجه به موفقیت های دو قسمت قبلی How to Train Your Dragon، انتظار داریم که The Hidden World هم با استقبال خوبی از سوی مردم روبرو شود، اما در نهایت زمان همه چیز را مشخص می کند.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline