باکس آفیس: How To Train Your Dragon 3 در اولین روز اکران 17.5 میلیون دلار فروخت!

واقعا لذت بخش است که یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ بسازید و هیچکدام از آنها فروشی مشابه را تجربه نکنند؛ یعنی هر قسمت بهتر از قبلی بفروشد. در حالی که انیمیشن Kung Fu Panda 3 (پاندای کونگ‌فوکار) محصول کمپانی DreamWorks Animation با ۴۱٫۲ میلیون دلار بدترین افتتاحیه آمریکایی فرانچایز خودش را رقم زد (در مقابل افتتاحیه ۶۰٫۲ میلیون دلاری قسمت نخست)، انیمیشن How to Train Your Dragon: The Hidden World این استودیو که توسط یونیورسال منتشر می شود قرار است بهترین افتتاحیه فرانچایز خودش را تجربه کند.

چند روز قبل با انتشار یک گزارش فاش کردیم که پیش بینی شده How to Train Your Dragon: The Hidden World (ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺍﮊﺩﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﮐﻨﯿﻢ: جهان پنهان) به احتمال خیلی زیاد طی افتتاحیه آمریکایی خودش بهتر از دو قسمت قبلی عمل خواهد کرد. حال دقیقا همین اتفاق در حال رخ دادن است، حداقل فروش چشمگیر فیلم طی روز نخست اکران می تواند به چنین چیزی منتهی شود.

همچنین بخوانید | اولین تریلر رسمی The Angry Birds Movie 2 منتشر شد؛

قسمت نخست How to Train Your Dragon که در سال ۲۰۱۰ میلادی روی پرده رفت با بودجه ۱۶۵ میلیون دلاری ساخته شده بود و زمانی که پا به گیشه گذاشت طی سه روز نخست نمایش در ایالات متحده توانست ۴۳٫۷ میلیون دلار بفروشد؛ این فیلم در نهایت سینما را با فروش داخلی ۲۱۷٫۵ میلیون و بین المللی ۴۹۴٫۸ میلیون دلاری ترک نمود. How to Train Your Dragon 2 با بودجه ۱۴۵ میلیون دلاری ساخته شد و در سال ۲۰۱۴ پا به گیشه گذاشت، این انیمیشن طی سه روز نخست نمایش در آمریکا توانست ۴۹٫۴ میلیون دلار و بهتر از فیلم قبلی بفروشد، در نهایت گیشه را با مجموع فروش داخلی ۱۷۷٫۰ و بین المللی ۶۲۱٫۵ میلیون دلاری ترک کرد.

How To Train Your Dragon 3

حال، طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی باکس آفیس، How to Train Your Dragon: The Hidden World طی نخستین روز نمایش در سینماهای ایالات متحده ۱۷٫۴۹ میلیون دلـار فروخته است که می تواند در نهایت یک افتتاحیه سه روزه ۶۰ و خورده ای میلیون دلاری را رقم بزند؛ یعنی فراتر از انتظارها، بیشتر از پیش بینیها و فروش دو قسمت قبلی، یعنی موفقیت. بد نیست در این میان اشاره کنیم که How to Train Your Dragon 3 یک “A” را از سوی CinemaScore دریافت کرده که نشان می دهد طی نخستین روز نمایش کاملا به دل مخاطبین خودش نشسته است.

همچنین بخوانید | انیمیشن های Shrek و Puss In Boots بازسازی می شوند!

انیمیشن The Hidden World توسط دین دبلوا (Leroy & Stitch) کارگردانی شده و از صداپیشه های آن می توانیم به جی باروشل (این آخرشه)، آمریکای فررا، اف. موری آبراهام (سریال میهن)، کیت بلانشت (Thor: Ragnarok)، جرارد باتلر (۳۰۰)، کریگ فرگوسن، جونا هیل (۲۱ Jump Street)، کریستن ویگ (Wonder Woman 2)، و کیت هرینگتون (Game Of Thrones) اشاره کنیم.


منبع: باکس آفیس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.