فیلم Infinity War: چرا هوگو ویوینگ برای بازی در نقش «رد اسکال» بازنگشت؟

وقتی که فهمیدیم قرار است در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت) باری دیگر با جمجمه سرخ (رد اسکال) ملاقات کنیم واقعا خوشحال شدیم چون خیلی هیجان انگیز بود، اما زمانی که متوجه شدیم هوگو ویوینگ برای بازی در این نقش بازنگشتـه واقعا تعجب کردیم و این سوال در ذهن ما ایجاد شد که چـرا او راضی به بازگشت نشد؟ خب، علت فاش نشد در آن زمان تا اینکه آقای ویوینگ اخیرا در یکی از مصاحبه های اخیر خودش به این قضیه اشاره کرد و حالا می دانیم که چرا برنگشت؛ طبق ادعای ویوینگ، او در این قضیه تقصیری نداشته و مشکل از طرف مارول استودیوز بوده است.

در فیلم Avengers: Infinity War سری به سیاره Vormir زدیم، که سفری غیرمنتظره، تلخ و همچنین هیجان انگـیز بود؛ جمجمه سرخ در این سیاره حضور داشت و بعنوان کسی که از سنگ روح نگهداری می کند معرفی شد. ما اصلا انتظار نداشتیم که تانوس (جاش برولین) ما را طی سفر خودش برای بدست آوردن سنگ‌های ابدیت به Vormir ببرد. این سکانس جالب بود، ولی بسیاری از طرفداران نکته اصلی آن را از دست دادند؛ هوگو ویوینگ کسی نبود که در نقش جمجمه سرخ ظاهر شده‌، در عوض راس مارکواند (The Walking Dead) این شرور مجازات شده را به تصویر کشیـد.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع تولید سریال مارولی She-Hulk فاش شد؛ انتخاب بازیگر آغاز شده

این اتفاق در شرایطی رخ داد که ویوینگ قبلا به شخصه گفته بود دوست دارد اگر شرایطش فراهم شود باری دیگر در نقش جمجمه سرخ بازی کند، پس داستان در کدام قسمت اشتباه پیش رفت؟ طبق ادعای ویوینگ، در قراردادی که با مارول بسته بود ذکر شده که سه بار باید در نقش این شخصیت بازی کند، «من فکر کردم که جمجمه سرخ بطور قطع بـرای یکی دیگر از فیلم های کاپیتان آمریکا بازنمی‌گردد، اما ممکن است حضورش بعنوان یک شرور در فیلم های Avengers باشد…» که حدس وی تا حدودی درست از آب درآمـد و این شرور در Infinity War و Endgame حضور داشت، که کوتاه و بعنوان یک شخصیت فرعی بود و ربطی به شرارت وی نداشت.

اینطور که ویوینگ فاش کرده، او کاملا آماده بود تا برای بازی در نقش رد اسکال بازگردد، اما مارول به تعهدات خودش عمل نکرد و در نتیجه ویوینگ تصمیم گرفت که بیخیال بازگشت شود. مارول و ویوینگ برای فیلم Captain America: The First Avenger (کاپیتان آمریکا: اولین انتقام‌جو) قرارداد بستند و ظاهرا دو حضور دیگر هم بعنوان یک گزینه در این قرارداد ذکر شد. در هر قراردادی، دو طرف یک سری تعهدات دارند که باید به آن عمل کنند، ولی طبق ادعای ویوینگ مارول به بخش خودش عمل نکرد و دستمزدی هم به وی پیشنهاد دادند خیلی کم‌تر از انتظارش بود، در حالی که ویوینگ تصور میکرد برای بازی در دو فیلم پول بیشتری خواهد گرفت.

رد اسکال

ظاهرا مارول قول داده بود که برای هر فیلم جدیدی که بازی کند به او نسبت به فیلم قبلی پول بیشتری می دهد، ولی وقتی که زمانش رسید تا به این حرفش عمل کند انجامش نداد و در نتیجه مذاکرات بین ویوینگ و مارول استودیوز به نتیجه مطلوب نرسید؛ این ستاره با وجود اینکه دوست داشت به دنیای سینمایی مارول بازگردد، بخاطر بدقولی مـارول مجبور شد از علاقه خودش بگذرد. در عوض، مارول با راس مارکواند قرارداد بست و او رد اسکال را در Infinity War و Endgame (پایان بازی) به تصویر کشید، و اگر روزی برسد که دوباره به این شرور نیاز داشته باشند، مارکواند حاضر است باز هم در نقش این شخصیت پرطرفدار بازی کند.

همچنین بخوانید | توسعه فیلم Captain Marvel 2 بطور رسمی آغاز شده؛ اکران احتمالا ۲۰۲۲

علاوه بر جمجمه سرخ، یکی دیگر از شخصیت هایی که آقای ویوینگ برای به تصویر کشیدن آن شهرت دارد «مامور اسمیت» در فیلم های The Matrix است، و حالا چون فیلم Matrix 4 بطور رسمی در دست توسعه قرار دارد این سوال به وجود آمده که آیا ویوینگ قرار است در این فیلم حضور داشته باشد؟ این ستاره فاش کرده که بعد از دریافت پیشنهاد برای بازی در فیلم The Visit، از سوی وارنر بروس هم پیشنهادی برای بازگشت به دنیای ماتریکس دریافت کرد، او گفت که تصور کرد می تواند در هر دو فیلم بازی کند، حتی تا چند هفته جوابی به پروژه The Visit نداد و منتظر بود تا معلوم شود که از نظر زمانی می‌تواند به هر دو برسد یا نه. اما در کمال تاسف این اتفاق نیافتد و ویوینگ فقط توانست برای حضور در The Visit قرارداد ببندد و فیلم Matrix 4 نیز قرار است بدون وی ساخته شود.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline