فیلم Hustlers قرار است بزرگ ترین افتتاحیه کارنامه هنری جنیفر لوپز را رقم بزند!

اگـر پیش بینی ها تبدیل به حقیقت شوند، فیلم Hustlers تبدیل به یک اثر رکوردشکن برای جنیفر لوپز خواهد شد، چونکه پیش بینی شده بزرگ ترین افتتاحیه را در میان تمام فیلم هایی که Jlo بازی کرده رقم خواهد زد. لورین اسکافاریا (جستجوی دوستی برای آخرالزمان) نویسنده و کارگردان این فیلم است، Hustlers بر پایه یک داستان واقعی ساخته شده، داستانی جنایی و درام درباره گروهی از رقاص های اهل نیویورک که به دنبال بحران اقتصادی سالهای ۲۰۰۰ اقدام به کلاهبرداری از معامله گران سهام و مدیرعامل های ثروتمندی که به کلوب آنها می آیند می کنند. این فیلم در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو به نمایش درآمد و نقدهای خوبی را دریافت کرد، پس قابل پیش بینی است که فروش خوبی هم در انتظارش باشد.

این فیلم محصول STXfilms است، این کمپانی اخیرا با یک سری مشکلات مالی روبرو شده که شاید موفقیت تجاری Hustlers بتواند کمکش کند. STX سال ۲۰۱۹ را به لطف موفقیت های The Upside خیلی خوب شروع کرد، اما بعد از آن تعدادی فیلم ناموفق را روی پرده برد (The Best of Enemies و UglyDolls، همچنین Poms) که مشکلات مادی استودیو را تشدید بخشید، در واقع وضعیت STX طی چند سال اخیر مشابه بوده است. اما حالا پیش بینی ها نوید فروش مناسب Hustlers را داده اند که شاید بتواند استودیو را از وضعیت کنونی خودش نجات دهد.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: Joker قرار است تبدیل به یکی از پرفروش ترین فیلمهای درجه R شود!

طبق پیش بینی باکس آفیس، فیلم سینمایی Hustlers طی سه روز نخست اکران در ایالات متحده می تواند بین ۲۵ تا ۳۰ میلیون دلار بفروشد، که خیلی فوق العاده نیست اما رقم مناسبی به نظر می رسد. در این حالت، Hustlers می تواند بزرگ ترین افتتاحیه کارنامه هنری جنیفر لوپز را رقم بزند (رکوردی که در حال حاضر با ۲۳ میلیون دلار در اختیار فیلم Monster-in-Law محصول ۲۰۰۵ قرار دارد). از طرفی، فیلم کمدی Bad Moms که در سال ۲۰۱۶ اکران شد رکورد بزرگ ترین افتتاحیه در میان محصولات STX را در اختیار خودش دارد، رکوردی که حالا توسط Hustlers تهدید شده است.

شیادان 2019

یکی از خوش شانسی هایی که فیلم Hustlers آورده این است که درست یک هفته بعد از به نمایش درآمدن و گرفتن بازخوردهای مناسب در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو روی پرده می رود، که قطعا کمک بزرگی به موفقیت تجاری آن خواهد کرد (اگر بیشتر فاصله می افتد از شوق مردم برای دیدن فیلم کاسته می شد، بدون شک). فیلم Hustlers شاید نتواند با دیگر عناوین بزرگ گیشه رقابت کند، ولی بدون شک The Goldfinch را کنار خواهد زد، که با وجود داستان جالب و بازیگران بزرگش پیش بینی شده قرار است طی افتتاحیه داخلی فقط ۱۰ میلیون دلار بفروشد. It: Chapter Two هم که بزودی وارد دومین هفته اکرانش می شود و بدون شک این هفته هم صدرنشین نتایج باکس آفیس خواهد شد.

همچنین بخوانید | ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم های سال ۲۰۱۹ (تا امروز)

از ستاره های فیلم درام-جنایی Hustlers (شیادان) می توانیم به کنستانس وو (آسیایی‌های خرپول ۲۰۱۸)، جولیا استایلز (جیسون بورن ۲۰۱۶)، کیکه پالمر (بپر داخل! ۲۰۰۷)، لی‌لی راینهارت (سریال Riverdale)، کاردی بی (که خواننده رپ است)، مدلین بروئر (سریال سرگذشت ندیمه)، Mette Towley (گربه ها ۲۰۱۹)، و تریسی لایست اشاره کنیم. اکران این فیلم از فردا، ۲۲ شهریور آغاز می شود…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline