تریلر رسمی سریال کوتاه I Am the Night به کارگردانی پتی جنکینز؛ اولین اطلاعات از داستان

پتی جنکینز و کریس پاین کمی از فیلم ابرقهرمانی مشترک خودشان، Wonder Woman 1984 فاصله گرفته اند تا سریال کوتاه در آستانه پخش I Am the Night را تبلیغ کنند؛ سریالی که قرار است روی آنتن شبکه TNT برود. این سریال درام در سال ۲۰۱۷ چراغ سبز گرفت و عنوان آن از One Day She’ll Darken تغییر کرد، قبل از اینکه شبکه اعلام کنـد در ماه ژانویه ۲۰۱۹ پخش خواهد شد. تا این لحظه، شاهد انتشار یک تریلر و مقداری ویدیو از پشت صحنه I Am the Night بوده ایم، اما حالا جنکینز و پاین با هم متحد شده اند تا طرفداران را برای شروع پخش این سریال آمـاده کنند.
 

خانم جنکینز دو اپیزود نخست از این سریال شش قسمتی را کارگردانی کرده است، پاین هم در نقش یک خبرنگار بدنام به اسم جی سینگلتاری (Jay Singletary) ظاهر شده، که با دختری جوان به نام فیونا (با بازی India Eisley) همراه می شود، او ممکن است با ماجرای قتل وحشتناک دالیای سیاه (Black Dahlia) مرتبط باشد، که منبع گمانه زنی‌های گسترده بوده‌ و منجر به دستگیری مظنونان بسیاری شد. در واقع، قتل شرت را می توان یکی از قدیمی‌ترین قتلهای حل نشده در تاریخ لس آنجلس دانست. در خلاصه داستان منتشر شده هم اشاره می شود که I Am the Night بر پایه یک داستان واقعی ساخته شده؛ پس در لیست مورد انتظارترین هاس سال ۲۰۱۹ قرار می گیرد — البته با توجه به عوامل جلو و پشت صحنه آن.

همچنین بخوانید| فیلم Stan & Ollie صاحب یک تریلر شد؛ لورل و هاردی به سینما بازمیگردند!

حالا سریال جدید شبکه TNT صاحب یک تریلر تازه شده که بواسطه آن می توانیـم نیم نگاهی به آن داشته باشیم. این تریلر نشان می دهد که I Am the Night قرار است یکی از سریال های خوب سال آینده میلادی باشد:


در خلاصه داستان رسمی این سریال آمده است کـه: “بر پایه حوادث واقعی ساخته شده، سریال I Am the Night روایتگر داستان جالب دختری نوجوان به نام فیونا هودل (با بازی Eisley) است که از زمان تولد کسی را نداشته و در خارج از شهر رینو، واقع در ایالت نوادا بزرگ شده است. فیونا در زندگی خودش همواره با مرموز بودن خاستگاه خود تسلی می یافته، تا زمانی که یک روز او چیزی را فاش می کند که وی را با سوالات زیادی روبرو می کند. زمانی که فیونا شروع به تحقیق در مورد گذشته خودش می کند، با یک خبرنگـار مشکل دار (با بازی Pine) آشنا می شود. این دو نفر با هـم دیگر یک سرنخ را دنبال می کنند که آنها را به یک دکتر زنان لس آنجلسی رسوا شده نزدیک می کند، مردی با نام جورج هودل (با بازی Mays) که در بعضی از فسادهای هالیوود دخالت دارد، و شاید جنایت حل نشده ننگ آورش…

همچنین بخوانید| اولین تریلر از فیلم Pokémon: Detective Pikachu + پوستر رسمی

از بازیگران اصلی سریال I Am the Night می توانیم به ﺍﯾﻨﺪﯾﺎ ﺁﯾﺴﻠﯽ (ﺟﻬﺎﻥ ﺯﯾﺮﯾﻦ : ﺑﯿﺪﺍﺭﯼ، ﻧﻔﺮﯾﻦ ﺯﯾﺒﺎﯼ ﺧﻔﺘﻪ)، ﺩﯾﻠﻦ ﺍﺳﮑﺎﺕ ﺍﺳﻤﯿﺚ (۲۰۰۰، فناناپذیرها)، ﺟﻔﺮﺳﻦ ﻣﯿﺰ، ﮔﻠﺪﻥ ﺑﺮﻭﮐﺲ (Girlfriends)، و ﮐﺎﻧﯽ ﻧﯿﻠﺴﻦ (ﺯﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ، ﮔﻼﺩﯾﺎﺗﻮﺭ، ﻭﮐﯿﻞ ﻣﺪﺍﻓﻊ ﺷﯿﻄﺎﻥ) اشاره کنیم. پخش این سریال کوتاه از بیست و هشتم ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۸ بهمن ۹۷) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.